Mitsubishi Electric PACKAGE serijos „Viskas viename“ ECODAN talpykla su integruotu 170-300 l boileriu

0.00

Mitsubishi Electric įrenginiai – šilumos šaltinis. Tai yra ilgaamžiškumo, ekonomiškumo ir patogaus naudojimo garantija Jūsų namams!

 Lizingas tik 4% metinės palūkanos

Mitsubishi Electric PACKAGE techninė charakteristika

Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Mitsubishi Electric siūlomų šilumos siurblių platus asortimentas pritaikytas skirtingiems poreikiams, todėl kiekvienas ras sau tinkamą sprendimą. Package serijos šilumos siurblys su integruotu šilumokaičiu išoriniame įrenginyje. Kompaktiškoji oras-vanduo ECODAN „viskas-viename“ sistema su integruotu 170l boileriu šildo patalpas ir ruošia karštą vandenį buitiniam vartojimui. Abi dalys tarpusavyje sujungiamos vamzdynu, nereikalingi freono darbai. Šilumokaitis yra išoriniame lauko įrenginyje.

Mitsubishi Electric šilumos siurblys oras-vanduo ilgalaikiui komfortui

Šilumos siurbliai yra efektyvus ir ekologiškas jūsų namų šilumos šaltinis. Be temperatūros nustatymo, tam nereikia jokio vartotojo įsikišimo, leidžiančio praleisti laiką taip, kaip jums patinka. Dėl hermetiškos sistemos ir daugybės apsaugos priemonių šiuolaikinis šilumos siurblys yra vienas saugiausių šildymo šaltinių. Sprendžiant dėl ​​tokio sprendimo, nereikia naudoti kamino ar turėti atskirą patalpą katilinei. Visos sistemos surinkimas yra greitas ir ekonomiškas tradicinėms šildymo sistemoms. „Mitsubishi“ šilumos siurbliai yra ne tik šilumos šaltinis. Tai yra ilgaamžiškumo, ekonomiškumo ir maksimalaus naudojimo patogumo garantija. Visa tai pagal šiuolaikinius standartus ir ekologinius reikalavimus. Kiekvienam įrenginiui gamintojas siūlo 5 metų garantinį paketą. Garantija suteikiama visam įrenginiui su visais elementais.

Kodėl rinktis Ecodan šilumos siurblį?

Ilgesnis šildymo laikotarpis

Šilumos siurblys gali grįžti į šildymo režimą daug greičiau nei dauguma šilumos siurblių ir palaikyti šilumą ilgiau.

Atsinaujinanti energija

Naudojamas ekologiškesnis šaltnešis R32. Jis turi tris kartus mažesnį GWP. Naujo šaltnešio dėka galima sumažinti jo kiekį sistemoje ir padidinti įrangos efektyvumą.

Šildymas visus metus

Šios serijos įrenginys gali būti naudojamas ištisus metus – jis leidžia palaikyti komfortišką namo temperatūrą šildymo režimu, net jei termometras už lango rodo 20 laipsnius žemiau nulio.

Karštas vanduo visada

Talpykla gauna energiją iš šilumos siurblio lauko įrenginio ir perduoda ją į sistemą patalpų šildymui, o taip pat buitinio karšto vandens ruošimui.

Optimalu

Oras-vanduo Ecodan Next Generation šildymo sistema Package – tarp išorinio ir vidinio įrenginio cirkuliuoja termofikatas, montavimui ir aptarnavimui užtenka santechninių darbų. Nėra reikalingi freono darbai.

Nesvarbu, ar kuriate naujus namus, ar renovuojate esamą turtą, su Ecodan serijos šilumos siurbliu karšto vandens ir šildymo išlaidų sutaupymas gali būti iki 70%, lyginant su tradiciniu vandens šildymu
Pažangumas

Dėl įdiegtų pažangiausių technologijų ir aukšto našumo kompresoriaus, naujieji ECODAN pasižymi itin aukštomis techninėmis charakteristikomis. „Ecodan“ aprūpina jūsų namus nuolatiniu karštu vandeniu per specialią „viskas viename“ „Ecodan“ karšto vandens kaupimo sistemą. Šios saugojimo sistemos yra specialiai sukurtos integruoti su „Ecodan“ lįrenginiais: PUZ-WM50/85, PUZ-WM50/85/112, PUZ-HWM140YAA , PUZ-WM85/112,PUZ-HWM140YAA.

Sistema žiemos sezono metu ir toliau efektyviai tiekia karštą vandenį dušams, prausimosi patalpoms ir virtuvei
 • Įdiegta pažangi „Scale Trap“ technologija užtikrina vandens skaidrumą.
 • Greitas trijų miegamųjų namo kaitinimo laikas nuo 15 ° C iki 55 ° C per valandą.
 • Pusė bako (100 litrų) pakartotinai pašildyti tik 30 minučių
 • Namą galima padalinti į dvi zonas – jei pageidaujate išplėsti patalpų temperatūros reguliavimo galimybes, belaidžių temperatūrinių jutiklių pagalba galima palaikyti skirtingą temperatūrą belaidžiu temperatūros jutikliu.
 • Apsauga nuo kalkėjimo – Įdiegtas itin efektyvus filtras, apsaugantis Ecodan talpyklas nuo užkalkėjimo ir užtikrinantis ilgą bei sklandų įrangos tarnavimo laiką.

– Itin mažos eksploatavimo išlaidos

Patogu pritaikyti įvairiose vietose

– Nuotolinis valdymas, stebėjimas, priežiūra

– Techninė pagalba

Mitsubishi Electric „Viskas viename“ ECODAN talpykla su integruotu 170-300 l boileriu oras-vanduo 815 oris

Pažiūrėkime detaliau

Ekonomiškas

Inverterio technologijos dėka šios serijos modeliai pasižymi aukščiausiu energijos suvartojimo standartu (A+++ klasė) ir aukštu energijos vartojimo efektyvumo koeficientu. Nors šilumos siurblys gali atrodyti kaip sudėtingas įrenginys, jo veikimo principas yra gana paprastas. Įrenginys nereikalauja ypatingo kambarių pritaikymo – jam nereikia kamino ar didelių aptarnavimo intervalų. Nors prietaisas eksploatuojant naudoja elektrą, jo veikimas yra net 4 kartus pigesnis nei tipiškų įrenginių su elektriniu katilu.

Tylus veikimas

Galingų oro kondicionierių triukšmo lygis itin žemas – iki 49 SPL. Tokioms galingoms sistemoms šis rodiklis yra labai žemas. Tylus lauko įrenginio veikimas.

Nepertraukiamas darbas

Dėl įdiegtos „Auto restart“ funkcijos, net ir po elektros tiekimo trukdžių, įrenginys vėl pradeda automatiškai veikti pagal nustatytus parametrus.

Patobulinta D versija

Dabar MITSUBISHI ELECTRIC patentuota Ecodan Next Ge­neration sistema (pati naujausia versija D) skirta ir mažesnės kvadratūros namams.

Valdykite šilumos siurblį iš bet kurios vietos

Valdykite savo namų šildymą ir karštą vandenį naudodami „Mitsubishi Electric MELCloud“ programą, kuri yra puiki Jūsų šildymo sistemos pagalbininkė.

Pagrindiniai bruožai: karšto vandens ir šildymo funkcijos , apsauga nuo šalčio, atostogų režimas, 7 dienų savaitės tvarkaraštis, veikimo režimo ataskaitos energijos / einamųjų išlaidų ataskaitos , tiesioginis orų kanalas.

Android-iOS-Thermia-Online (1)

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su vienu geriausių inžinerijos specialistu Sauliumi Tamuleviciumi, kuris pats yra sukuręs lietuvišką šilumos siurblį oras-vanduo.


  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  170 l EHPT17X-YM9D, 200 l EHPT20X-YM9D, 300 l EHPT30X-YM9D

  Gamintojas

  Mitsubishi Electric

  Call Now Button+37065401351