fbpx
ORIS.LT LOGO

Mitsubishi Electric PACKAGE ECODAN talpykla be boilerio

Mitsubishi Electric įrenginiai – šilumos šaltinis. Tai yra ilgaamžiškumo, ekonomiškumo ir patogaus naudojimo garantija Jūsų namams!

Techniniai duomenys: Mitsubishi Electric PACKAGE ECODAN

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

Mitsubishi Electric PACKAGE ECODAN ilgalaikiui komfortui

Dėl hermetiškos sistemos ir daugybės apsaugos priemonių šiuolaikinis šilumos siurblys yra vienas saugiausių šildymo šaltinių. Sprendžiant dėl ​​tokio sprendimo, nereikia naudoti kamino ar turėti atskirą patalpą katilinei. Visos sistemos surinkimas yra greitas ir ekonomiškas tradicinėms šildymo sistemoms. „Mitsubishi“ šilumos siurbliai yra ne tik šilumos šaltinis. Tai yra ilgaamžiškumo, ekonomiškumo ir maksimalaus naudojimo patogumo garantija. Visa tai pagal šiuolaikinius standartus ir ekologinius reikalavimus. Kiekvienam įrenginiui gamintojas siūlo 5 metų garantinį paketą. Garantija suteikiama visam įrenginiui su visais elementais.

Kodėl rinktis ECODAN serijos šilumos siurblį?

Ilgesnis šildymo laikotarpis – šilumos siurblys gali grįžti į šildymo režimą daug greičiau nei dauguma šilumos siurblių ir palaikyti šilumą ilgiau.

Atsinaujinanti energija – naudojamas ekologiškesnis šaltnešis R32. Jis turi tris kartus mažesnį GWP. Naujo šaltnešio dėka galima sumažinti jo kiekį sistemoje ir padidinti įrangos efektyvumą.

Šildymas visus metus – šios serijos įrenginys gali būti naudojamas ištisus metus – jis leidžia palaikyti komfortišką namo temperatūrą šildymo režimu, net jei termometras už lango rodo 15 laipsnius žemiau nulio.

Kompaktiškumas – dėl savo ypatingai kompaktiško dizaino „Hydro-box“ lengvai įdiegiama į visų tipų pastatus, jai net nėra būtina atskira katilinės patalpa (galima montuoti garaže, vonioje, virtuvėje ir pan.).

Optimalu

Oras-vanduo Ecodan Next Generation šildymo sistema Package – tarp išorinio ir vidinio įrenginio cirkuliuoja termofikatas, montavimui ir aptarnavimui užtenka santechninių darbų. Nėra reikalingi freono darbai.

Package serijos šilumos siurblys su integruotu šilumokaičiu išoriniame įrenginyje. Kompaktiškoji oras-vanduo ECODAN „Hydro-box“ sistema skirta patalpų šildymui. Buitinio karšto vandens ruošimui galima prijungti boilerį – pageidaujamo tūrio, pritaikytą būtent šilumos siurbliams. Abi dalys tarpusavyje sujungiamos vamzdynu, nereikalingi freono darbai.

Patogus naudojimas

Ecodan Next Generation „Hydro-box“ sistemoje jau yra įdiegtas patobulintas lengvai valdomas skydelis. Prie sistemos rekomenduojame įsigyti belaidį valdymo pultelį su kambario temperatūros jutikliu, kuris stebės Jūsų šildymą ir karšto vandens ruošimą. Dieną, pašildžius saulei maksimaliai sumažinamas energijos suvartojimas, efektyviai palaikoma pasirinkta patalpų ir optimaliausia vandens temperatūra šildymo sistemoje.

Pažangumas

Dėl įdiegtų pažangiausių technologijų ir aukšto našumo kompresoriaus, naujieji ECODAN pasižymi itin aukštomis techninėmis charakteristikomis. Kompaktiškoji Ecodan Next Ge­neration „Hydro-box“ sistema susideda iš dviejų komponentų – aeroterminio (oras-vanduo) šilumos siurblio lauko įrenginio, kurio galia parenkama priklausomai nuo būsto šildymo poreikio, ir vidinės dalies –  „Hydro-box“ talpyklos (vidinė ir lauko dalys tarpusavyje sujungiamos vamzdynu). Vidinė įrenginio dalis yra vos 0,8 metrų aukš­čio, tačiau joje įrengti visi reikalingi katilinės komponentai (išsiplėtimo indas, siurbliukai, filtras, šilumokaitis, kelių pakopų el. kaintintuvai ir kt.).

Šios talpyklos yra specialiai sukurtos integruoti su „Ecodan“ lįrenginiais: PUZ-WM50/85, PUZ-WM50/85/112, PUZ-HWM140YAA.

  • Itin mažos eksploatavimo išlaidos;
  • Patogu pritaikyti įvairiose vietose.
sinchronizuotas_sildymas-1

Automatinis energijos valdymas

  • Dvi namo zonos skirtingai temperatūrai palaikyti – jei pageidaujate išplėsti patalpų temperatūros reguliavimo galimybes, namą galima padalinti į dvi zonas ir belaidžių temperatūrinių jutiklių pagalba jose palaikyti skirtingą temperatūrą;
  • Energijos suvartojimo istorija – galimybė stebėti energijos sąnaudas patalpų šildymui bei buitinio karšto vandens ruošimui (kuomet prijungtas boileris) ir lengviau kontroliuoti savo šildymo kaštus, varijuojant temperatūros nustatymais;
  • Automatinis energijos valdymas –  išvykus toli nuo namų galite valdyti suvartojamą energiją. Reikia paspausti pavaizduotą lagamino piktogramą ir tada nustatymai bus automatiškai koreguojam;
  • Aukšta kokybė ir patikimumas – MITSUBISHI ELECTRIC visus tyrimus atlieka savose laboratorijose;
  • Techninė pagalba.

Mitsubishi Electric PACKAGE ECODAN privalumai

Patobulinta D versija – dabar MITSUBISHI ELECTRIC patentuota Ecodan Next Ge­neration sistema (pati naujausia versija D) skirta ir mažesnės kvadratūros namams.

Nepertraukiamas darbas – dėl įdiegtos „Auto restart“ funkcijos, net ir po elektros tiekimo trukdžių, įrenginys vėl pradeda automatiškai veikti pagal nustatytus parametrus.

Tylus veikimas – galingų oro kondicionierių triukšmo lygis itin žemas – iki 49 SPL. Tokioms galingoms sistemoms šis rodiklis yra labai žemas. Tylus lauko įrenginio veikimas.

Valdykite šilumos siurblį iš bet kurios vietos – valdykite savo namų šildymą ir karštą vandenį naudodami „Mitsubishi Electric MELCloud“ programą, kuri yra puiki Jūsų šildymo sistemos pagalbininkė.
Logo-energy-conservation-Round_v3-1536x1536
Techninė modelių specifikacija

Mitsubishi Electric PACKAGE ECODAN talpykla be boilerio

Papildoma informacija

Pasirinkite prekės modelį

EHPX-YM9D, Mitsubishi Elekctric

Gamintojas

Mitsubishi Electric

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl Mitsubishi Electric PACKAGE ECODAN talpykla be boilerio