Akcija!

Mitsubishi Electric GEODAN „Ecodan“ serijos geoterminis žemė-vanduo šilumos siurblys

5,851.09

Mitsubishi Electric įrenginiai – šilumos šaltinis. Tai yra ilgaamžiškumo, ekonomiškumo ir patogaus naudojimo garantija Jūsų namams!

 Lizingas tik 4% metinės palūkanos

iki 10 kW EHGT17D-YM9ED
5,851.09
Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žyma: Product ID: 18027

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Mitsubishi Electric šilumos siurblys žemė-vanduo ilgalaikiui komfortui

Šilumos siurbliai yra efektyvus ir ekologiškas jūsų namų šilumos šaltinis. Be temperatūros nustatymo, tam nereikia jokio vartotojo įsikišimo, leidžiančio praleisti laiką taip, kaip jums patinka. Dėl hermetiškos sistemos ir daugybės apsaugos priemonių šiuolaikinis šilumos siurblys yra vienas saugiausių šildymo šaltinių. Sprendžiant dėl ​​tokio sprendimo, nereikia naudoti kamino ar turėti atskirą patalpą katilinei. Visos sistemos surinkimas yra greitas ir ekonomiškas tradicinėms šildymo sistemoms. Visa tai pagal šiuolaikinius standartus ir ekologinius reikalavimus. Kiekvienam įrenginiui gamintojas siūlo 5 metų garantinį paketą. Garantija suteikiama visam įrenginiui su visais elementais.

Mitsubishi Electric siūlomų šilumos siurblių platus asortimentas pritaikytas skirtingiems poreikiams, todėl kiekvienas ras sau tinkamą sprendimą. Garantuotas ekonomiškas šildymas iki – 25ºC.

Kodėl rinktis Ecodan serijos šilumos siurblį?

Ilgesnis šildymo laikotarpis

Šilumos siurblys gali grįžti į šildymo režimą daug greičiau nei dauguma šilumos siurblių ir palaikyti šilumą ilgiau.

Atsinaujinanti energija

Naudojamas ekologiškesnis šaltnešis R32. Jis turi tris kartus mažesnį GWP. Naujo šaltnešio dėka galima sumažinti jo kiekį sistemoje ir padidinti įrangos efektyvumą.

Šildymas visus metus

Šios serijos įrenginys gali būti naudojamas ištisus metus – jis leidžia palaikyti komfortišką namo temperatūrą šildymo režimu, net jei termometras už lango rodo 15 laipsnius žemiau nulio.

Lengvai pritaikomas

 Asortimentas dėl lengvo svorio ir mažo aukščio gali būti lengvai montuojamas patogiose namų erdvėse.

Patogus

Lengvas ir kompaktiškas,lengvai montuojamas prie žemų lubų 

Pažangus

Puikiai tinka mažoms erdvėms – vos 175 cm aukščio „Geodan“ yra vienas iš žemiausių rinkoje, todėl lengviau telpa siaurame rūsyje su žemomis lubomis. Be to, „Geodan“ yra sukonstruotas su moduliais, jį lengva valdyti.

Adaptyvus gręžinių valdymas lengviau pakeisti senesnius geoterminius šilumos siurblius. „Geodan“ yra pritaikyta gręžimo priežiūros kontrolė. Tai reiškia, kad „Geodan“ automatiškai prisitaiko prie esamo ar naujo gręžinio, kad sumažintų gręžinio užšalimo riziką. Tai daroma sumažinant maksimalų dažnį, jei temperatūra artėja prie gręžinio užšalimo rizikos. Tiesiog saugumas jums, kaip klientui, prisitaikant prie vyraujančių sąlygų.

Optimalus

Dvi namo zonos skirtingai temperatūrai palaikyti – jei pageidaujate išplėsti patalpų temperatūros reguliavimo galimybes, namą galima padalinti į dvi zonas ir belaidžių temperatūrinių jutiklių pagalba jose palaikyti skirtingą temperatūrą. Naudodami dviejų zonų rinkinį, taip pat galite pasirinkti šildyti savo baseiną ar garažą su „Geodan“.

Automatinis energijos valdymas –  išvykus toli nuo namų galite valdyti suvartojamą energiją. Reikia paspausti pavaizduotą lagamino piktogramą ir tada nustatymai bus automatiškai koreguojami.

Pažiūrėkime detaliau

Ekonomiškas

Šios serijos modeliai pasižymi aukščiausiu energijos suvartojimo standartu (A+++ klasė) šilumai ir A+ karštam vandeniui. Nors šilumos siurblys gali atrodyti kaip sudėtingas įrenginys, jo veikimo principas yra gana paprastas.Perkate energiją taupantį geoterminį šilumos siurblį ir už savo pinigus gaunate daugiau šilumos. Nors prietaisas eksploatuojant naudoja elektrą, jo veikimas yra net 4 kartus pigesnis nei tipiškų įrenginių su elektriniu katilu.

Tylus veikimas

Galingų oro kondicionierių triukšmo lygis itin žemas – iki 47 dB(A). Tokioms galingoms sistemoms šis rodiklis yra labai žemas. Tylus lauko įrenginio veikimas. „Mitsubishi Electric“ šilumos siurbliai yra sukurti taip, kad užtikrintų jums geriausią įmanomą patalpų klimatą be triukšmo, „Geodan“ nėra išimtis. Esant žemam triukšmo lygiui, „Geodan“ yra net vienas tyliausių geoterminių šilumos siurblių rinkoje. Be to, „Geodan“ integruotas tylos režimas, o tai reiškia, kad naktimis jis veikia tyliau, kad netrukdytų jūsų miegui.

Nepertraukiamas darbas

Dėl įdiegtos „Auto restart“ funkcijos, net ir po elektros tiekimo trukdžių, įrenginys vėl pradeda automatiškai veikti pagal nustatytus parametrus.

Patobulinta D versija

Dabar MITSUBISHI ELECTRIC patentuota Ecodan Next Ge­neration sistema (pati naujausia versija D) skirta ir mažesnės kvadratūros namams.

Valdykite šilumos siurblį iš bet kurios vietos

Valdykite savo namų šildymą ir karštą vandenį naudodami „Mitsubishi Electric MELCloud“ programą, kuri yra puiki Jūsų šildymo sistemos pagalbininkė.

Pagrindiniai bruožai: karšto vandens ir šildymo funkcijos , apsauga nuo šalčio, atostogų režimas, 7 dienų savaitės tvarkaraštis, veikimo režimo ataskaitos energijos / einamųjų išlaidų ataskaitos , tiesioginis orų kanalas.

Android-iOS-Thermia-Online (1)

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su vienu geriausių inžinerijos specialistu Sauliumi Tamuleviciumi, kuris pats yra sukuręs lietuvišką šilumos siurblį oras-vanduo.  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  iki 10 kW EHGT17D-YM9ED

  Gamintojas

  Mitsubishi Electric

  Call Now Button+37065401351