Mitsubishi Electric CRHV-P600YA-HPB 60 kW geoterminis žemė-vanduo šilumos siurblys

0.00

Mitsubishi Electric įrenginiai – šilumos šaltinis. Šis žemė-vanduo šilumos siurblys yra ilgaamžiškumo, ekonomiškumo ir patogaus naudojimo garantija stambiems objektams!

 Lizingas tik 4% metinės palūkanos

 

  Mitsubishi Electric CRHV-P600YA-HPB techninė charakteristika

Išvalyti
Gauti papildomą nuolaidą
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žyma: Product ID: 18058

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Mitsubishi Electric CRHV-P600YA-HPB 60 kW geoterminis žemė-vanduo šilumos siurblys ilgalaikiui komfortui

Šilumos siurbliai yra efektyvus ir ekologiškas jūsų namų šilumos šaltinis. Be temperatūros nustatymo, tam nereikia jokio vartotojo įsikišimo, leidžiančio praleisti laiką taip, kaip jums patinka. Dėl hermetiškos sistemos ir daugybės apsaugos priemonių šiuolaikinis šilumos siurblys yra vienas saugiausių šildymo šaltinių. Sprendžiant dėl ​​tokio sprendimo, nereikia naudoti kamino ar turėti atskirą patalpą katilinei. Visos sistemos surinkimas yra greitas ir ekonomiškas tradicinėms šildymo sistemoms. Visa tai pagal šiuolaikinius standartus ir ekologinius reikalavimus. Kiekvienam įrenginiui gamintojas siūlo 5 metų garantinį paketą. Garantija suteikiama visam įrenginiui su visais elementais.

CRHV-P600YA-HPB – galingas geoterminis šilumos siurblys stambiems objektams.

Kodėl rinktis Mitsubishi Electric CRHV-P600YA-HPB šilumos siurblį?

Efektyvus

Naujausios spiralinio garų įpurškimo kompresoriaus technologijos įgalina įrenginį veikti itin efektyviai ir ekonomiškai. Vienas aukščiausių sezoninių naudingumo koeficientų (SCOP) rinkoje.

Pažangus

Tai pirmasis geoterminis šilumos siurblys rinkoje su unikalia MITSUBISHI ELECTRIC Inverter technologija.

Šildymas visus metus

Šios serijos įrenginys gali būti naudojamas ištisus metus – jis leidžia palaikyti komfortišką namo temperatūrą šildymo režimu. Galimybė naudoti šilumos šaltinius – ežero, upės ir kt. vandenį.

Galingas

Skirtas stambių komercinių objektų, daugiabučių, mokyklų, ligoninių, viešbučių ir kt. pastatų šildymui.

Maždaug 20% ​​didesnis efektyvumas – lyginant su ON/OFF kompresoriais, šis inverterinis įrenginys gali būti pritaikytas komerciniams projektams.

Inverteris sumažina priklausomybę nuo didelio vandens kiekio ir išsprendžia ankstesnę problemą dėl per galingų įrenginių, nes ON/OFF principu dirbantys šilumos siurbliai gali būti parinkti per galingi ir didžiąją metų dalį dirba nenašiai.Naudodami naujausią mūsų gaminį galite nustatyti didžiausią galingumą, tačiau naudodamiesi inverteriu gausite geriausią efektyvumą dalinėmis apkrovomis  ir prailginsite įrenginių veikimo laiką.

Naujausia Inverterscroll kompresorių technologija – dėl šios technologijos ir garų įpurškimo suteikiama didelė nauda energijai ir našumui.

Įeinantis  termofikatas arba  šaltoje šilumos siurblio pusėje galima naudoti termofikato temperatūrą nuo -5 ° C iki + 45 ° C, o tai daro šilumos siurblį labai svarbiu įrankiu gamybos proceso eigoje. Efektyviai energiją naudojančio inverterio technologija be vargo pritaiko savo galią prie poreikio ir tuo šilumos siurbliui suteikia vieną iš aukščiausių SCOP rinkoje, lengvai reguliuojama iki 65 ° C išeinančio šilumos termofikato temperatūra.

Valdykite šilumos siurblį iš bet kurios vietos

Valdykite savo namų šildymą ir karštą vandenį naudodami „Mitsubishi Electric MELCloud“ programą, kuri yra puiki Jūsų šildymo sistemos pagalbininkė.

Pagrindiniai bruožai: karšto vandens ir šildymo funkcijos , apsauga nuo šalčio, atostogų režimas, 7 dienų savaitės tvarkaraštis, veikimo režimo ataskaitos energijos / einamųjų išlaidų ataskaitos , tiesioginis orų kanalas.

Android-iOS-Thermia-Online (1)

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su vienu geriausių inžinerijos specialistu Sauliumi Tamuleviciumi, kuris pats yra sukuręs lietuvišką šilumos siurblį oras-vanduo.
  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  60 kW CRHV-P600YA-HPB

  Gamintojas

  Mitsubishi Electric

  Call Now Button+37065401351