Mitsubishi Electric CAHV serijos šilumos siurblio 50 kW monoblokas

0.00

Mitsubishi Electric įrenginiai – šilumos šaltinis. Šis šilumos siurblys yra ilgaamžiškumo, ekonomiškumo ir patogaus naudojimo garantija stambiems objektams!

 Lizingas tik 4% metinės palūkanos

Mitsubishi Electric CAHV techninė charakteristika

Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Mitsubishi Electric šilumos siurblys ilgalaikiui komfortui

Šilumos siurbliai yra efektyvus ir ekologiškas jūsų patalpų šilumos šaltinis. Be temperatūros nustatymo, tam nereikia jokio vartotojo įsikišimo, leidžiančio praleisti laiką taip, kaip jums patinka. Dėl hermetiškos sistemos ir daugybės apsaugos priemonių šiuolaikinis šilumos siurblys yra vienas saugiausių šildymo šaltinių. Sprendžiant dėl ​​tokio sprendimo, nereikia naudoti kamino ar turėti atskirą patalpą katilinei. Visos sistemos surinkimas yra greitas ir ekonomiškas tradicinėms šildymo sistemoms. Visa tai pagal šiuolaikinius standartus ir ekologinius reikalavimus. Kiekvienam įrenginiui gamintojas siūlo 5 metų garantinį paketą. Garantija suteikiama visam įrenginiui su visais elementais.

CAHV serijos šilumos siurbliai yra skirti stambių objektų – daugiabučių namų, viešbučių, sandėlių, įvairių kitų pramoninių pastatų šildymui ir karšto vandens ruošimui.

Kodėl rinktis CAHV serijos šilumos siurblį?

Efektyvus

Į vieną valdymo sistemą gali būti apjungti net iki 16 lauko blokų (bedra šilumos galia iki 688 kW), valdant juos bendru nuotolinio valdymo bloku PAR-W21MAA. Veikimas galimas dviem režimais – šildymo prioriteto arba energijos naudojimo efektyvumo prioriteto.

Funkcionalus

Susideda iš dviejų nepriklausomų hidraulinių kontūrų, turinčių po 50 proc. galios.

Optimalus

Šios serijos įrenginys gali būti naudojamas ištisus metus – jis leidžia palaikyti komfortišką temperatūrą šildymo režimu ir tiekti karštą vandenį.

Pritaikomas

Naujasis šilumos siurblys CAHV-P500YA-HPB gali būti suderinamas su įvairiomis kitomis MITSUBISHI ELECTRIC sistemomis.

Karštas vanduo, naudojant iš oro paimamą šiluminę energijąCAHV šilumos siurblys patikimai tiekia karštą vandenį visose patalpose, kuriose reikalingas didesnis karšto vandens kiekis. Nesvarbu, ar tai yra centrinis karšto vandens tiekimas viešbučiuose, sporto vietose ar baseinuose.

 • Veikia iki -28 ° C lauko temperatūros.
 • Didesnė nei 53 kW šildymo galia.
 • Maksimali 65 ° C temperatūra taip pat užtikrina veiksmingą apsaugą.

Pažangūs valdikliai suteikia galimybę kaskadomis įjungti ir išjungti turimus įrenginius, kad jie bet kuriuo metu atitiktų pastato šilumos apkrovą. Sistema gali būti sudaryta iš 16 įrenginių, taip padidinti po 0,5 kW galią, nuo 18 kW iki 688 kW. Šis moduliacijos lygis yra unikali ir apibrėžianti CAHV sistemos ypatybė. Užtikrinama, jog atskiri įrenginiai nepatiria neproporcingos šilumos apkrovos.

Valdykite šilumos siurblį iš bet kurios vietos

Valdykite savo namų šildymą ir karštą vandenį naudodami „Mitsubishi Electric MELCloud“ programą, kuri yra puiki Jūsų šildymo sistemos pagalbininkė.

Pagrindiniai bruožai: karšto vandens ir šildymo funkcijos , apsauga nuo šalčio, atostogų režimas, 7 dienų savaitės tvarkaraštis, veikimo režimo ataskaitos energijos / einamųjų išlaidų ataskaitos , tiesioginis orų kanalas.

Android-iOS-Thermia-Online (1)

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su vienu geriausių inžinerijos specialistu Sauliumi Tamuleviciumi, kuris pats yra sukuręs lietuvišką šilumos siurblį oras-vanduo.


  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  Iki 63,8 kW CAHV P500 YB-HPB

  Gamintojas

  Mitsubishi Electric

  Call Now Button+37065401351