Mitsubishi Electric 7 kW PCA-M-HA palubinio oro kondicionieriaus vidinė dalis

0.00

Mitsubishi_Electric_oris

Mitsubishi Electric oro kondicionieriai – šilumos siurbliai – modernaus dizaino, kokybiški, ilgaamžiai ir ekonomiški įrenginiai.

Tai stiprus prekinis ženklas. Visi produktai kuriami savo laboratorijose, o komponentai gaminami savo gamyklose. Todėl Mitsubishi Electric gali užtikrinti aukštą ir patikimą gaminamų produktų kokybę. Tai ilgalaikė ir saugi investicija, optimalus kokybės, efektyvumo, funkcionalumo ir kainos santykis.

 

Akcija! Lizingas tik 4% metinės palūkanos

Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žymų: , Product ID: 19818

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Gamintojas: Mitsubichi Electric
Kilmės šalis: Japonija
Garantija: 5 Metai
Kompresoriaus tipas: Inverteris

Mitsubishi_electric_oris

Skirtas virtuvėms

PCA-M71HA oro kondicionierius – tobulas pasirinkimas, norint įrengti efektyvią oro kondicionavimo sistemą virtuvėse, kuriose maistas gaminamas, naudojant atvirą liepsną.

PCA-M-HA serijos vidinių įrenginių korpusas pagamintas iš atsparaus nerūdijančio plieno. Jame integruotas specialus filtras, kuris apsaugo įrenginio vidų nuo riebalų patekimo. Naudojami filtrai yra ypač efektyvūs, jie sulaiko 1,5 karto daugiau riebalų palyginus su kitais standartiniais filtrais. Filtrus nesudėtinga išimti ir išvalyti

Patvarus dizainas

Korpuso paviršius yra pagamintas iš tvirto nerūdijančio plieno ir yra atsparus aliejui ar kitiems riebalams. Susikaupę nešvarumai labai lengvai nusivalo, todėl yra nesudėtinga išlaikyti įrenginį švarų. Nuo šiol gaminimas namuose dar malonesnis!

Paprasta priežiūra

Oro kondicionieriaus ventiliatoriaus korpusas lengvai išardomas į atskiras dalis, o kondensato rinktuvas nesudėtingai išimamas atjungus nuo vamzdelio. Taip dar lengviau išvalyti įrenginį ir palaikyti jo švarą. Kai PCA-M-HA serijos įrenginiai naudojami virtuvėse, filtrus rekomenduojama keisti kas du mėnesius. Įrangos komplekte standartiškai yra 12 filtrų.

Optimalus virtuvės mikroklimatas

Oro kondicionierius leidžia derinti šviežio oro tiekimą su šildymu ar vėsinimu, užtikrinant geresnį virtuvės mikroklimatą. Taip pat yra galimybė papildomai įsigyti korpuso priekinės dalies ir tvirtinimo laikiklių dangčius, padedančius apsaugoti įrenginio korpusą nuo dulkių ir kitų nešvarumų kaupimosi.

Įrenginio korpuso galinėje dalyje yra angos, prie kurių prijungus lanksčius ortakius, galima tiekti šviežią lauko orą. PCA-M71HA modelio įrenginyje yra 2 angos. Jungtys yra parduodamos atskirai.

Išmanusis valdymas

Integruotas WIFI adapteris, prisijungus per Mitsubishi Electric MELCloud programėlę, leidžia jums pilnai kontroliuoti šilumos siurblio darbą nesvarbu, kur bebūtumėte – ar gulėtumėte namuose ant sofos, ar keliautumėte toli nuo namų. Paprasčiau ir būti negali -pasirinkus tinklą ir suvedus slaptažodį, automatiškai prisijungsite prie MELCloud bei galėsite pilnai valdyti savo įrenginį.

Funkcijos: atostogų režimas, 7 dienų savaitės tvarkaraštis, veikimo režimo ataskaitos energijos / einamųjų išlaidų ataskaitos , tiesioginis orų kanalas ir kt.

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su vienu geriausių inžinerijos specialistu Sauliumi Tamuleviciumi, kuris pats yra sukuręs lietuvišką šilumos siurblį oras-vanduo.


  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  7,1 kW PCA-M71HA

  Gamintojas

  Mitsubishi Electric

  Call Now Button+37065401351