Mitsubishi Electric 5-14 kW PCA-M-KA Multi split palubinio oro kondicionieriaus vidinė dalis

868.881,573.58

Mitsubishi_Electric_oris

Mitsubishi Electric oro kondicionieriai – šilumos siurbliai – modernaus dizaino, kokybiški, ilgaamžiai ir ekonomiški įrenginiai.

Tai stiprus prekinis ženklas. Visi produktai kuriami savo laboratorijose, o komponentai gaminami savo gamyklose. Todėl Mitsubishi Electric gali užtikrinti aukštą ir patikimą gaminamų produktų kokybę. Tai ilgalaikė ir saugi investicija, optimalus kokybės, efektyvumo, funkcionalumo ir kainos santykis.

 

Akcija! Lizingas tik 4% metinės palūkanos

14 kW PCA-M140KA
1,573.58
12,5 kW PCA-M125KA
1,486.85
10 kW PCA-M100KA
1,268.47
5 kW PCA-M50KA
868.88
6 kW PCA-M60KA
1,011.37
7,1 kW PCA-M71KA
1,105.84
Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Gamintojas: Mitsubichi Electric
Kilmės šalis: Japonija
Garantija: 5 Metai
Kompresoriaus tipas: Inverteris

Mitsubishi_electric_oris

PCA-M-KA oro kondicionierius

Naujas stilingas dizainas, oro srauto nustatymai priklausomai nuo lubų aukščio, ypatingas energiją taupantis veikimas – tai pagrindinės priežastys, kurios įgalina šiuos įrenginius pritaikyti prie pačių įvairiausių šildymo/vėsinimo sistemos poreikių.

Vidiniuose įrenginiuose yra įdiegti aukštų ir žemų lubų režimai, kurie sutekia galimybę pritaikyti oro srautą prie patalpų aukščio. Galimybė pasirinkti optimalų oro srautą leidžia jaustis komfortiškai.

*PCA-M serijos vidiniai įrenginiai suderinami su visais PAC serijos išoriniais įrenginiais (R32/R410A), PCA-M140KA), išskyrus PUHZ-SHW.Su PAR-CT01MAA-S pulteliu.

Automatinis oro greičio reguliavimas

Be įprasto 4 greičių nustatymo, šie pakabinami oro kondicionieriai dabar turi automatinį oro greičio reguliavimo režimą. Šis nustatymas automatiškai reguliuoja oro greitį.  Pradedant šildymo ar vėsinimo operaciją, oro srautas pučiamas dideliu greičiu, kad patalpa būtų greitai sušildyta arba atvėsinta. Kai kambario temperatūra pasiekia norimą nustatymą, oro srauto greitis automatiškai sumažinamas, kad būtų užtikrintas stabilus patogus šildymas ar vėsinimas bei užtikrinamas energijos efektyvumas.

Daugiau savybių:

 • Ekologiškesnis R32 šaltnešis. Siūlomas didesnis energijos vartojimo efektyvumas be įtakos ozono sluoksniui.
 • Stilingas dizainas. Dėl aštrių, švarių linijų šis įrenginys lengviau prisitaiko prie jūsų lubų ir užtikrina šildymą ar vėsinimą.
 • Sausinimo režimas. Pašalinama drėgmė be šalčio.
 • Automatinis perjungimas. Oro kondicionierius automatiškai persijungs iš aušinimo į šildymo režimus, priklausomai nuo nustatytos temperatūros.
 • Optimizuotas vėsinimo ir šildymo oro srautas. Oro mentės bus sureguliuotos pagal darbo režimą. Šildymo režimu oras pasiskirsto mažesniu kampu dėl kylančio karšto oro.
 • Galimybė prijungti laidinį nuotolinio valdymo pultą. Pultas su savaitiniu laikmačiu.
 • Savaitinis programavimas. Nuotolinio valdymo pultelio pagalba yra galimybė suprogramuoti šilumos siurblio darbą visai savaitei
 • Tylus veikimas. Garso lygis siekia nuo 27dBA, todėl tai puikus sprendimas tyliam komfortui; galima jausti šilumą, o ne girdėti.
 • Aukštų/žemų lubų režimas. Įrenginiuose yra aukštų ir žemų lubų veikimo režimai, leidžiantys pakeisti oro srautą pagal kambario aukštį. Galimybė pasirinkti optimalų oro srautą leidžia optimizuoti vėsų pojūtį, jaučiamą visame kambaryje.
 • Ilgesnis maksimalus vamzdžių ilgis. Galima tiekti iki 75 metrų 
 • 24 valandų įjungimo/išjungimo laikmatis
 • Automatinis paleidimas iš naujo, nutrūkus elektros tiekimui.

Išmanusis valdymas

Integruotas WIFI adapteris, prisijungus per Mitsubishi Electric MELCloud programėlę, leidžia jums pilnai kontroliuoti šilumos siurblio darbą nesvarbu, kur bebūtumėte – ar gulėtumėte namuose ant sofos, ar keliautumėte toli nuo namų. Paprasčiau ir būti negali -pasirinkus tinklą ir suvedus slaptažodį, automatiškai prisijungsite prie MELCloud bei galėsite pilnai valdyti savo įrenginį.

Funkcijos: atostogų režimas, 7 dienų savaitės tvarkaraštis, veikimo režimo ataskaitos energijos / einamųjų išlaidų ataskaitos , tiesioginis orų kanalas ir kt.

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su vienu geriausių inžinerijos specialistu Sauliumi Tamuleviciumi, kuris pats yra sukuręs lietuvišką šilumos siurblį oras-vanduo.  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  5 kW PCA-M50KA, 6 kW PCA-M60KA, 7,1 kW PCA-M71KA, 10 kW PCA-M100KA, 12,5 kW PCA-M125KA, 14 kW PCA-M140KA

  Call Now Button+37065401351