Mitsubishi Electric 3-7 kW PLA-M-EA Multi split kasetinio oro kondicionieriaus vidinė dalis

0.00

Mitsubishi_Electric_oris

Mitsubishi Electric oro kondicionieriai – šilumos siurbliai – modernaus dizaino, kokybiški, ilgaamžiai ir ekonomiški įrenginiai.

Tai stiprus prekinis ženklas. Visi produktai kuriami savo laboratorijose, o komponentai gaminami savo gamyklose. Todėl Mitsubishi Electric gali užtikrinti aukštą ir patikimą gaminamų produktų kokybę. Tai ilgalaikė ir saugi investicija, optimalus kokybės, efektyvumo, funkcionalumo ir kainos santykis.

 

Akcija! Lizingas tik 4% metinės palūkanos

Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Gamintojas: Mitsubichi Electric
Kilmės šalis: Japonija
Garantija: 5 Metai
Kompresoriaus tipas: Inverteris

Mitsubishi_electric_oris

Ekonomiškas ir komfortiškas

Integruotas 3D „I see“ temperatūros jutiklis. Jis skanuoja patalpų erdvę 360° laipsnių kampu ir leidžia pilnai kontroliuoti įrenginio funkcijas bei ženkliai sumažinti elektros sąnaudas. Pažangiausių technologijų „I-see“ temperatūrinis jutiklis nustato erdvėje esančių žmonių skaičių bei jų buvimo vietą, ir pagal šiuos duomenis automatiškai yra reguliuojamas šilumos siurblio darbas.

Pagal fizikos dėsnius, šiltas oras kyla į viršų ir laikosi palubėje, o šaltas/vėsus oras – atvikščiai, leidžiasi žemyn ir cirkuliuoja pažemėje. „I-SEE“ jutiklis padeda išvengti tokio judėjimo, su juo fiksuojama pažemė ir įtraukiamo oro temperatūra – taip sukuriamas komfortabilus patalpų oras nuo grindų iki lubų. Taip pat jis ypatingas tuo, kad geba į kiekvieną išpūtimo angą paskirstyti skirtingo intensyvumo išpučiamo oro srautus bei nustatyti sklendžių padėtį tinkamiausiu kampu.

Patogesnė priežiūra

Integruotas filtro nuleidimo mechanizmas. Jis palengvina vidinio įrenginio priežiūrą – filtrus valyti daug paprasčiau. Naudojantis laidiniu arba nuotolinio valdymo pulteliais kasetės filtras iš palubės nuleidžiamas 8 etapais. Maksimalus nuleidimas – 4 metrai. Nebereikia stentis pasiekti išvalyti filtrus arba samdyti įmonę atlikti filtrų valymo servisą. Išvalyti filtrai yra vienas iš energijos taupymo faktorių. Sutaupysite pinigų, laiko.

Tinkamas ir didelėms patalpoms

Lubinė kasetė PLA-M-EA sumontuojama ir restorano patalpoms vėsinti. užtikrina ekonomišką veikimą ir mažesnes energijos sąnaudas. Jei restoranas pilnas žmonių, šilumos siurblys veiks pilnu pajėgumu, kad užtikrintų maksimaliai komfortišką patalpų mikroklimatą. Jei žmonių mažiau – atitinkamai išskiriama ir mažiau vėsos, taigi, energija taupoma. Restoranui ištuštėjus, įrenginys automatiškai išsijungia (po 1-3 val. kai nebelieka patalpoje žmonių).

Daugiau savybių:

 • Ekologiškesnis R32 šaltnešis. Siūlomas didesnis energijos vartojimo efektyvumas be įtakos ozono sluoksniui.
 • Paprastas ir stilingas dizainas. Lengvas, matomos tik grotelės, kad būtų lengva ir diskretiška montuoti namuose ar biure.
 • Horizontalus oro srauto judėjimas. Pašalinami nemalonūs skersvėjai ir pagerinamas oro srauto valdymas. Šeši skirtingi išleidimo kampai suteikia šoninį oro srauto pranašumą – oras tolygiai pasiskirsto visame kambaryje.
 • Galimybė prijungti laidinį nuotolinio valdymo pultą. Pultas su savaitiniu laikmačiu.
 • Savaitinis programavimas. Nuotolinio valdymo pultelio pagalba yra galimybė suprogramuoti šilumos siurblio darbą visai savaitei
 • Tylus veikimas. Garso lygis siekia nuo 25dBA, todėl tai puikus sprendimas tyliam komfortui; galima jausti šilumą, o ne girdėti.
 • Oro valymo filtras. Šis filtras pašalina dulkes ir kitas daleles, todėl oras visą laiką išlieka švarus. Priežiūra yra tokia pat paprasta kaip siurbimas. Plaunamas, ilgai tarnaujantis filtras gali būti naudojamas iki 2500 valandų, be sudėtingos priežiūros.
 • Keturios oro išpūtimo kryptys. Kiekviena oro išpūtimo angos sklendė reguliuojama atskirai
 • 24 valandų įjungimo/išjungimo laikmatis
 • Platus išpučiamo oro srautas
 • Automatinis oro srauto greičio reguliavimas
 • Efektyvūs papildomi priedai
 • Automatinis paleidimas iš naujo, nutrūkus elektros tiekimui.
 • Patobulintas našumas.

Išmanusis valdymas

Integruotas WIFI adapteris, prisijungus per Mitsubishi Electric MELCloud programėlę, leidžia jums pilnai kontroliuoti šilumos siurblio darbą nesvarbu, kur bebūtumėte – ar gulėtumėte namuose ant sofos, ar keliautumėte toli nuo namų. Paprasčiau ir būti negali -pasirinkus tinklą ir suvedus slaptažodį, automatiškai prisijungsite prie MELCloud bei galėsite pilnai valdyti savo įrenginį.

Funkcijos: atostogų režimas, 7 dienų savaitės tvarkaraštis, veikimo režimo ataskaitos energijos / einamųjų išlaidų ataskaitos , tiesioginis orų kanalas ir kt.

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su vienu geriausių inžinerijos specialistu Sauliumi Tamuleviciumi, kuris pats yra sukuręs lietuvišką šilumos siurblį oras-vanduo.


  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  3,5 kW PLA-M35EA, 5 kW PLA-M50EA, 7 kW PLA-M60EA, 7,1 kW PLA-M71EA

  Gamintojas

  Mitsubishi Electric

  Call Now Button+37065401351