Mitsubishi Electric 3-5 kW SEZ-M-DA Multi split ortakinio oro kondicionieriaus vidinė dalis

0.00

Mitsubishi_Electric_oris

Mitsubishi Electric oro kondicionieriai – šilumos siurbliai – modernaus dizaino, kokybiški, ilgaamžiai ir ekonomiški įrenginiai.

Tai stiprus prekinis ženklas. Visi produktai kuriami savo laboratorijose, o komponentai gaminami savo gamyklose. Todėl Mitsubishi Electric gali užtikrinti aukštą ir patikimą gaminamų produktų kokybę. Tai ilgalaikė ir saugi investicija, optimalus kokybės, efektyvumo, funkcionalumo ir kainos santykis.

 

Akcija! Lizingas tik 4% metinės palūkanos

Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Gamintojas: Mitsubichi Electric
Kilmės šalis: Japonija
Garantija: 5 Metai
Kompresoriaus tipas: Inverteris

Mitsubishi_electric_oris

Kompaktiškas dizainas

SEZ-M serijos oro kondicionierius yra beveik nepastebimas. Tai plonas, tik 200 mm aukščio dizainas, kuris idealiai tinka ankštoms montavimo vietoms.

Oro kondicionierius montuojamos į kanalus po lubomis. Lieka matomos tik įtraukiamo oro grotelės ir oro išpūtimo angos, todėl nedarkomas patalpų interjero vaizdas. Jis užima nedaug vietos ir gali būti diegiamas patalpose su žemomis lubomis. Tai puikus pasirinkimas namams, kai nenorima ar nėra galimybės įsirengti sieninių ar kitokio tipo šilumos siurblių.

Patogus valdymas

Galimybė valdyti su savaitiniu PAR valdikliu. Jis turi didelį LCD ekraną su apšvietimu ir paprastą meniu, kad būtų lengviau valdyti. Galite nustatyti iki 8 temperatūros ir oro srauto parinkčių ir pritaikyti septynioms dienoms, kad prireikus sumažintumėte energijos suvartojimą, taupydami laiką ir pinigus. Puikiai tinka skubantiems, biurams ir prekybininkams. 

Pritaikytas pagal Jūsų poreikius

Siekiant optimaliau patenkinti patalpų šildymo/vėsinimo poreikius, yra galimybė pasirinkti kelis nustatymus ir priedus.

Tai:

 • tris ventiliatoriaus greičius
 • keturis statinio slėgio lygius (5, 15, 35 ir 50 Pa)
 • kaip priedą pasirinkti kondensato siurbliuką.

Universalus sprendimas šildymui/vėsinimui ir vėdinimui

Šildymo sistemos ortakius galima išnaudoti patalpų vėdinimui su MITSUBISHI ELECTRIC LGH,  LGH-RVX kanaliniu rekuperatoriumi. Tai ypač komfortiška sistema, leidžianti efektyviai šildyti, vėsinti ir vėdinti visas pageidaujamas patalpas vienu metu. 

Daugiau savybių:

 • Ekologiškesnis R32 šaltnešis. Siūlomas didesnis energijos vartojimo efektyvumas be įtakos ozono sluoksniui.
 • Galimybė prijungti laidinį nuotolinio valdymo pultą. 
 • Savaitinis programavimas. Nuotolinio valdymo pultelio pagalba yra galimybė suprogramuoti šilumos siurblio darbą visai savaitei
 • Tylus veikimas. Garso lygis siekia nuo 23 dB. Tai užtikrina ramų ir patogų poilsį, tylią aplinką. Jis toks tylus, kad sudvejosite ar įrenginys įjungtas!
 • Energiją taupantis efektyvumas. „Mitsubishi Electric Advanced Inverter Technology“ užtikrina greitą vėsinimą ir šildymą, sutaupant daugiau energijos, palyginti su neinvertoriniais modeliais. Mažos elektros energijos sąnaudos su SEZ serijos įrenginiu – raktas į ekonomišką komfortą. 
 • Oro valymo filtras. Šis filtras pašalina dulkes ir kitas daleles, todėl oras visą laiką išlieka švarus. Priežiūra yra tokia pat paprasta kaip siurbimas. 
 • Du įjungimo/išjungimo nustatymai kiekvieną dieną
 • Išorinis laikmatis/8MS perjungimas grupei (iki 16 vienetų)
 • Sienų valdiklis – laidinis
 • Integruotas temperatūros jutiklis
 • Automatinis paleidimas iš naujo nutraukus maitinimą
 • Aukštas CoP, iki 3,8 min
 • Plona konstrukcija
 • Gedimų diagnostika
Mitsubishi Electric MELCloud

Išmanusis valdymas

Integruotas WIFI adapteris, prisijungus per Mitsubishi Electric MELCloud programėlę, leidžia jums pilnai kontroliuoti šilumos siurblio darbą nesvarbu, kur bebūtumėte – ar gulėtumėte namuose ant sofos, ar keliautumėte toli nuo namų. Paprasčiau ir būti negali -pasirinkus tinklą ir suvedus slaptažodį, automatiškai prisijungsite prie MELCloud bei galėsite pilnai valdyti savo įrenginį.

Funkcijos: atostogų režimas, 7 dienų savaitės tvarkaraštis, veikimo režimo ataskaitos energijos / einamųjų išlaidų ataskaitos , tiesioginis orų kanalas ir kt.

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su vienu geriausių inžinerijos specialistu Sauliumi Tamuleviciumi, kuris pats yra sukuręs lietuvišką šilumos siurblį oras-vanduo.


  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  3,5 kW SEZ-M35DA, 5,1 kW SEZ-M50DA

  Gamintojas

  Mitsubishi Electric

  Call Now Button+37065401351