Mitsubishi Electric 3-22 kW Multi split MXZ serijos oro kondicionieriaus lauko blokas

0.00

Mitsubishi Electric įrenginiai – šilumos šaltinis. Tai yra ilgaamžiškumo, ekonomiškumo ir patogaus naudojimo garantija Jūsų namams!

 Lizingas tik 4% metinės palūkanos

Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žymų: , Product ID: 19456

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Mitsubishi Electric šilumos siurblys oras-oras Jūsų komfortui

Šilumos siurbliai yra efektyvus ir ekologiškas jūsų namų šilumos šaltinis. Be temperatūros nustatymo, tam nereikia jokio vartotojo įsikišimo, leidžiančio praleisti laiką taip, kaip jums patinka. Dėl hermetiškos sistemos ir daugybės apsaugos priemonių šiuolaikinis šilumos siurblys yra vienas saugiausių šildymo šaltinių. Sprendžiant dėl ​​tokio sprendimo, nereikia naudoti kamino ar turėti atskirą patalpą katilinei. Visos sistemos surinkimas yra greitas ir ekonomiškas tradicinėms šildymo sistemoms. „Mitsubishi“ šilumos siurbliai yra ne tik šilumos šaltinis. Tai yra ilgaamžiškumo, ekonomiškumo ir maksimalaus naudojimo patogumo garantija.

 • Visa tai pagal šiuolaikinius standartus ir ekologinius reikalavimus.
 • Kiekvienam įrenginiui gamintojas siūlo 5 metų garantinį paketą.
 • Garantija suteikiama visam įrenginiui su visais elementais.

Mitsubishi Electric siūlomų šilumos siurblių platus asortimentas pritaikytas skirtingiems poreikiams, todėl kiekvienas ras sau tinkamą sprendimą. Dėl  įdiegtų pažangiausių technologijų ir aukšto našumo kompresoriaus, įrenginiai pasižymi itin aukštomis techninėmis charakteristikomis ir yra lyderiai rinkoje pagal sezoninius naudingumo rodiklius ir išskiriamą šilumos kiekį prie itin žemų aplinkos temperatūrų.

Kodėl rinktis MXZ serijos Multi Split sistemos modelį?

Universaliai suderinamas

Multi split sistema suteikia galimybę pasirinkti pagal poreikį, kokius vidinius įrenginius jūs norite jungti: sieninius, grindinius, lubinius, kasetinius ar montuojamus į oro kanalus.

Vėsinimas

Garantuotas vėsinimas iki 22,4 kW galingumo.

Šildymas visus metus

Palaikoma komfortiška namo temperatūra šildymo režimu, net jei termometras už lango rodo 15 laipsnius (MXZ-2F53VFHZ iki -25) žemiau nulio. Šildymo galia iki 25 kW.

Optimali temperatūra visame namo plote

Multi split sistemą gali sudaryti net iki aštuonių vidinių įrenginių, prijungtų prie vieno išorinio įrenginio, todėl paprastai ir efektyviai yra apšildomas visas Jūsų namas.

Daugiafunkcinis įrenginys

Išskirtinis Multi Split bruožas – daugiafunkcionalumas,leidžiantis maksimaliai panaudoti tobulo mikroklimato kūrimo galimybes. Prie vienos sistemos bloko galima prijungti kelis vidinius įrenginius.

Pasirinkus atskirus pageidaujamo modelio vidinius įrenginius, lauke bus įdiegtas vos vienas išorinis blokas. Jūs patys renkatės, kokia temperatūra turėtų būti miegamuosiuose, kokia virtuvėje ar svetainėje. Kiekviename aukšte ar  patalpoje galėsite nustatyti ventiliatoriaus greitį ar kitus parametrus. Jūs valdote temperatūrą vos keliais paspaudimais! Su MXZ serijos modeliu nesvarbu, koks oras už lango.

 • Šiltuoju sezono metu įrenginiai veikia kaip oro kondicionieriai patalpų vėsinimui – net ir labai didelėse patalpose vasaros metu pavyks išlaikyti gaivą. Instaliavus pakaitinimo kabelį MAC-AUTO3-1,5, garantuotas šilumos tiekimas iki -20ºC. Pakaitinimo kabelis MAC-AUTO3-1,5 įeina į MXZ
  blokų komplektaciją (išskyrus MXZ-2F53VFH, ir MXZ-2F53VFHZ, kuriems nereikalingas).
 • Žiemos metu – maloni šiluma.
 • Lengvas montavimas.

Naudojamas R32 šaltnešis

Visi MXZ serijos išoriniai įrenginiai yra su ekologiškesniu R32 šaltnešiu.

R32 254 oris

PUMY-SP išoriniai įrenginiai

Pritaikyti  pastatams, kuriems keliami aukšti reikalavimai dėl žemo triukšmo lygio, didelio galingumo, atskirų vidinių įrenginių ir aukšto našumo.

 • Efektyviai šildo, vėsina.
 • Su naujai sukurtu kompresoriumi užtikrina didelį veikimo efektyvumą.
 • Lengvi, todėl lengva transportuoti ir montuoti.
 • Iki 10 dB(A) mažesnis triukšmo lygis.
 • Pritaikyti: viešbučiams, biurams, parduotuvėms ir itin didelės kvadratūros gyvenamiesiems pastatams.

PUMY-SP išorinius įrenginius galima derinti su daugybe skirtingų tipų vidaus dalimis, pavyzdžiui RAC, PAC ir City Multi

Jungiant PUMY-SP išorinį bloką su RAC serijos vidiniais įrenginiais, reikalingas vamzdžių šakotuvas ir skirstytuvas.

Taip užtikrinamas:

 • Iki 8 vidinių įrenginių vienam išoriniam įrenginiui prijungimas, keičiant įvairias variacijas;
 • Kainos ir kokybės santykis;
 • Paprastesnis prijungimas.

Valdykite šilumos siurblį iš bet kurios vietos

Valdykite savo namų šildymą ir karštą vandenį naudodami „Mitsubishi Electric MELCloud“ programą, kuri yra puiki Jūsų šildymo sistemos pagalbininkė.

Pagrindiniai bruožai: karšto vandens ir šildymo funkcijos , apsauga nuo šalčio, atostogų režimas, 7 dienų savaitės tvarkaraštis, veikimo režimo ataskaitos energijos / einamųjų išlaidų ataskaitos , tiesioginis orų kanalas.

Mitsubishi Electric MELCloud

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su vienu geriausių inžinerijos specialistu Sauliumi Tamuleviciumi, kuris pats yra sukuręs lietuvišką šilumos siurblį oras-vanduo.


  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  3,3 kW MXZ-2F33VF3, 4,2 kW MXZ-2F42VF3, 5,3 kW MXZ-2F53VFH, 5,3 kW MXZ-2F53VFHZ, 5,4 kW MXZ-3F54VF, 7,2 kW MXZ-4F72VF, 8,3 kW MXZ-4F83VF*, 10,2 kW MXZ-5F102VF, 12,5 kW PUMY-SP112YKM, 14 kW PUMY-SP125YKM, 15,5 kW PUMY-SP140YKM, 22,4 kW PUMY-P200YKM1*

  Gamintojas

  Mitsubishi Electric

  Call Now Button+37065401351