Mitsubishi Electric 3-14 kW PEAD-M-JAL Multi split ortakinio oro kondicionieriaus vidinė dalis

0.00

Mitsubishi_Electric_oris

Mitsubishi Electric oro kondicionieriai – šilumos siurbliai – modernaus dizaino, kokybiški, ilgaamžiai ir ekonomiški įrenginiai.

Tai stiprus prekinis ženklas. Visi produktai kuriami savo laboratorijose, o komponentai gaminami savo gamyklose. Todėl Mitsubishi Electric gali užtikrinti aukštą ir patikimą gaminamų produktų kokybę. Tai ilgalaikė ir saugi investicija, optimalus kokybės, efektyvumo, funkcionalumo ir kainos santykis.

 

Akcija! Lizingas tik 4% metinės palūkanos

Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Gamintojas: Mitsubichi Electric
Kilmės šalis: Japonija
Garantija: 5 Metai
Kompresoriaus tipas: Inverteris

Mitsubishi_electric_oris

Kompaktiškas dizainas

Oro kondicionierius yra beveik nepastebimas. Tai plonas, tik 250 mm aukščio dizaino vidinis įrenginys, tad puikiai galima paslėpti net mažose erdvėse. Šios serijos įrenginiai gali būti su integruotu kondensato siurbliu arba be jo. Palyginti su ankstesnės serijos PEAD-M-JAL modeliais, aukštis sumažėjo iki 75 mm (PEAD-M100-140 atveju), įgalinant įrangos diegimą net ir esant itin mažai erdvei virš lubų.Yra galimybė penkių pakopų išorinio statinio slėgio konversijai. Išorinį statinį slėgį galima nustatyti iki 150 Pa, dėl to įranga gali būti pritaikoma įvairiuose pastatuose.]

Oro kondicionierius montuojamos į kanalus po lubomis. Lieka matomos tik įtraukiamo oro grotelės ir oro išpūtimo angos, todėl nedarkomas patalpų interjero vaizdas. Jis užima nedaug vietos ir gali būti diegiamas patalpose su žemomis lubomis. Tai puikus pasirinkimas namams, kai nenorima ar nėra galimybės įsirengti sieninių ar kitokio tipo šilumos siurblių.

Patogus valdymas

Galimybė valdyti su savaitiniu PAR valdikliu. Jis turi didelį LCD ekraną su apšvietimu ir paprastą meniu, kad būtų lengviau valdyti. Galite nustatyti iki 8 temperatūros ir oro srauto parinkčių ir pritaikyti septynioms dienoms, kad prireikus sumažintumėte energijos suvartojimą, taupydami laiką ir pinigus. Puikiai tinka skubantiems, biurams ir prekybininkams. 

Universalus sprendimas šildymui/vėsinimui ir vėdinimui

Šildymo sistemos ortakius galima išnaudoti patalpų vėdinimui su MITSUBISHI ELECTRIC LGH-RVX kanaliniu rekuperatoriumi. Tai ypač komfortiška sistema, leidžianti efektyviai šildyti, vėsinti ir vėdinti visas pageidaujamas patalpas vienu metu. 

R32 šalnešis_oris_lt

R32

Naudojamas ekologiškesnis R32 šaltnešis. Šis šaltnešis Siūlo didesnį energijos vartojimo efektyvumą be įtakos ozono sluoksniui.

Daugiau savybių:

 • Galimybė prijungti laidinį nuotolinio valdymo pultą. 
 • Savaitinis programavimas. Nuotolinio valdymo pultelio pagalba yra galimybė suprogramuoti šilumos siurblio darbą visai savaitei
 • Tylus veikimas. Garso lygis siekia nuo 23 dB. Tai užtikrina ramų ir patogų poilsį, tylią aplinką. Jis toks tylus, kad sudvejosite ar įrenginys įjungtas!
 • Energiją taupantis efektyvumas. 
 • Galimybė prijungti kambario temperatūros jutiklį.
 • Automatinis perjungimas
 • Laidinio PAR-33MAA valdiklio belaidžio valdymo galimybė
 • Integruotas temperatūros jutiklis
 • Automatinis paleidimas iš naujo nutraukus maitinimą
 • Automatinis valymas.
Mitsubishi Electric MELCloud

Išmanusis valdymas

Integruotas WIFI adapteris, prisijungus per Mitsubishi Electric MELCloud programėlę, leidžia jums pilnai kontroliuoti šilumos siurblio darbą nesvarbu, kur bebūtumėte – ar gulėtumėte namuose ant sofos, ar keliautumėte toli nuo namų. Paprasčiau ir būti negali -pasirinkus tinklą ir suvedus slaptažodį, automatiškai prisijungsite prie MELCloud bei galėsite pilnai valdyti savo įrenginį.

Funkcijos: atostogų režimas, 7 dienų savaitės tvarkaraštis, veikimo režimo ataskaitos energijos / einamųjų išlaidų ataskaitos , tiesioginis orų kanalas ir kt.

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su vienu geriausių inžinerijos specialistu Sauliumi Tamuleviciumi, kuris pats yra sukuręs lietuvišką šilumos siurblį oras-vanduo.


  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  3,5 kW PEAD-M35JAL, 5 kW PEAD-M50JAL, 7,1 kW PEAD-M71JAL, 10 kW PEAD-M100JAL, 12,5 kW PEAD-M125JAL, 14 kW PEAD-M140JAL

  Gamintojas

  Mitsubishi Electric

  Call Now Button+37065401351