Mitsubishi Electric 3-10 kW PKA-M sieninio oro kondicionieriaus vidinė dalis

0.00

Mitsubishi_Electric_oris

Mitsubishi Electric oro kondicionieriai – šilumos siurbliai – modernaus dizaino, kokybiški, ilgaamžiai ir ekonomiški įrenginiai.

Tai stiprus prekinis ženklas. Visi produktai kuriami savo laboratorijose, o komponentai gaminami savo gamyklose. Todėl Mitsubishi Electric gali užtikrinti aukštą ir patikimą gaminamų produktų kokybę. Tai ilgalaikė ir saugi investicija, optimalus kokybės, efektyvumo, funkcionalumo ir kainos santykis.

 

Akcija! Lizingas tik 4% metinės palūkanos

Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Gamintojas: Mitsubichi Electric
Kilmės šalis: Japonija
Garantija: 5 Metai
Kompresoriaus tipas: Inverteris

Mitsubishi_electric_oris

Universalus dizainas

Oro kondicionieriaus dizainas baltas ir plokščias. Visi grotelinio tipo korpusai buvo pakeisti į plokščio dizaino modelius. Tokią panelę išties labai lengva valyti ir prižiūrėti. Tuo tarpu, siekiant, kad įrenginiai maksimaliai derėtų prie visų tipų interjero, įrenginių spalva iš baltos pakeista į visiškai skaidraus tono atspalvį.

Kompaktiškas – lyginant su ankstesnės serijos įrenginiais, PKA-M-HAL (KAL) modelio įrenginių plotis sumažintas net 510 mm (modelio PKA-M100).

Lankstus montavimas

Kondensato siurbliuką yra galimybė įdiegti į visus PKA serijos modelius. Siurbliuko keliamoji galia aukštyn net 800 mm! Kondensatą galima lengvai nuvesti, net ir tokiu atveju, kai vidinis įrenginys neturi tiesioginio išvedimo į lauką, o tai suteikia dar daugiau laisvės parenkant įrenginių montavimo vietą.

Oro paskirstymas visuose namuose

Naujasis PKA-M-HAL orą pučia horizontalia ir vertikalia oro srauto kryptimi. Taip pat oro srauto judėjimą galima valdyti, todėl oro srautai paskirstomi po visą patalpą. 

„I-SAVE“ funkcija

Paspaudus vieną mygtuką, nustatoma norima (iš anksto nustatyta) patalpos oro temperatūra bei kiti parametrai (ventiliatoriaus greitis, oro srauto kryptis). Šią funkciją galima naudoti, pavyzdžiui, miegant, išeinant iš kambario ir pan. (tokiu atveju naudinga nustatyti energiją taupančius parametrus) ar tiesiog norint greitai įjungti mėgstamus šilumos siurblio veikimo nustatymus.

Daugiau savybių:

 • Ekologiškesnis R32 šaltnešis. Siūlomas didesnis energijos vartojimo efektyvumas be įtakos ozono sluoksniui.
 • Modelių matmenys yra labai kompaktiški. Tik 29,5 cm aukščio (PKA-HAL), montuojamas ant sienos, todėl neužima namų erdvės.
 • „Econo Cool“. Elektrą taupantis darbo režimas vėsinimo metu. Tai reiškia, kad nustatyta temperatūra padidinama 2 ° C ir kompensuojama naudojant specialią ventiliatoriaus programą. Dėl to jaučiamas panašus vėsumas, tačiau sunaudojama mažiau energijos.
 • Galimybė prijungti laidinį nuotolinio valdymo pultą. 
 • Savaitinis programavimas. Nuotolinio valdymo pultelio pagalba yra galimybė suprogramuoti šilumos siurblio darbą visai savaitei
 • Visiškai tylus. Įdiegus „beveik tylų“ ventiliatorių su beveik nuliniu triukšmu ir sukūrus konstrukciją, kuri sumažina oro srauto pasipriešinimą, pasiektas išskirtinai mažo triukšmo lygio veikimas.
 • Energiją taupantis efektyvumas. Dėl didelio energijos vartojimo efektyvumo PKA-HAL / KAL serija garantuoja mažą suvartojimą ir puikiai atitinka įvairius oro kondicionavimo poreikius.
 • „Sidabro jonų filtras“. Naudodami sidabro jonus ant filtro dangos, gaunamas aukštas oro valymo lygis nuo erzinančių kvapų, bakterijų ir alergenų. Ši technologija taip pat leidžia plauti filtrą neprarandant efektyvumo.
 • Nakties režimas.
 • „I-See“ 3D temperatūros jutiklis“
 • Automatinis ventiliatoriaus valdymas.
Mitsubishi Electric MELCloud

Išmanusis valdymas

Integruotas WIFI adapteris, prisijungus per Mitsubishi Electric MELCloud programėlę, leidžia jums pilnai kontroliuoti šilumos siurblio darbą nesvarbu, kur bebūtumėte – ar gulėtumėte namuose ant sofos, ar keliautumėte toli nuo namų. Paprasčiau ir būti negali -pasirinkus tinklą ir suvedus slaptažodį, automatiškai prisijungsite prie MELCloud bei galėsite pilnai valdyti savo įrenginį.

Funkcijos: atostogų režimas, 7 dienų savaitės tvarkaraštis, veikimo režimo ataskaitos energijos / einamųjų išlaidų ataskaitos , tiesioginis orų kanalas ir kt.

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su vienu geriausių inžinerijos specialistu Sauliumi Tamuleviciumi, kuris pats yra sukuręs lietuvišką šilumos siurblį oras-vanduo.


  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  3,5 kW PKA-M35HAL, 5 kW PKA-M50HAL, 6 kW PKA-M60KAL, 7,1 kW PKA-M71KAL, 10 kW PKA-M100KAL

  Gamintojas

  Mitsubishi Electric

  Call Now Button+37065401351