Akcija!

Meyer Burger (FB) saulės modulis

339.42356.62

Meyer Burger (MB) sujungia novatoriškas pažangiausias technologijas su tradicijomis ir drąsa, kad sukurtų unikalias fotovoltines sistemas, kurios tvariai gaminamos naudojant savo gamybos įrenginius. Turėdami beveik 70 metų įmonės istoriją ir 40 metų patirtį fotovoltinės energijos srityje, jie sudaro pramonės technologinį pagrindą ir per pastaruosius dešimtmečius iki šių dienų nustatė reikšmingus standartus – nuo deimantinių vielos pjūklų ir pramoninių PERC sprendimų iki tikslumo. saulės modulių matavimo technologija. Didžioji dauguma šiandien pasaulyje gaminamų saulės modulių yra pagrįsti Meyer Burger sukurtomis technologijomis.

Akcija! Lizingas tik 4% metinės palūkanos

 

  Meyer Burger (FB) techninė charakteristika

Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žyma: Product ID: 22222

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Meyer Burger (FB) saulės modulio specifikacijos:

Geriausias. Iš čia. Rytojui. Galingas, tvarus, pagamintas Europoje.

 • Meyer Burger (MB) patobulino esamą heterojunkcijos (HJT) technologiją ir padarė ją efektyvesnę, sujungdama skirtingus silicio sluoksnius ir sukurdama unikalią ląstelių struktūrą. Taigi Meyer Burger HJT elementai sugeria žymiai daugiau saulės energijos nei įprasti elementai, o konvertuota elektros srovė teka per modulį su mažesne varža. Ir tai daro net esant silpnai saulės šviesai, pavyzdžiui, kai debesuota.
 • Papildomas efektyvumo padidėjimas pasiekiamas sujungus elementus su patentuota SmartWire technologija (SWCT™): ploni jungiamieji laidai sumažina saulės elementų šešėlį iki 30 procentų. Taigi moduliai įgauna daugiau energijos ir gamina elektrą ilgiau – pastebimai daugiau galios vienam stogo plotui. SWCT™ taip pat pagerina elementų stabilumą ir daro modulius mažiau jautrius vadinamiesiems mikroįtrūkimams, kurie yra viena iš dažniausiai pasitaikančių saulės modulių energijos nuostolių priežasčių. O geriausia, kad šis neprilygstamas našumas pasiekiamas tik iš Meyer Burger dėl visapusės patentinės apsaugos.

 

Meyer_Burger_Black_380_-_380_Wp_(FB)_01
meyer_burger

Meyer Burger sujungia pažangiausias technologijas su tradicijomis ir drąsa, kad sukurtų unikalias fotovoltines sistemas, kurios gaminamos tvariai. Jau beveik 70 metų Meyer Burger yra pramonės technologinis pagrindas – nuo deimantinių vielos pjūklų ir pramoninių PERC sprendimų iki saulės modulių tikslių matavimų technologijos. Didžioji dauguma šiandien pasaulyje gaminamų saulės modulių yra pagrįsti Meyer Burger sukurtomis technologijomis.

25 metų garantija

Generuoja daugiau energijos esant silpnam apšvietimui

Idealus pasirinkimas tiek gyvenamosioms, tiek komercinėms reikmėms

Shingled technologija

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su geriausiais savo srities vadybininkais, kurie padės priimti teisingą sprendimą, atsižvelgiant į Jūsų situaciją ir poreikius.


  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  380 Wp, 375 Wp, 385 Wp

  Gamintojas

  Meyer Burger

  Call Now Button+37065401351