Akcija!

LONGI LR4-72HIH saulės modulis

239.55243.69

Ląstelių gamyba, kuri pakelia našumą į naują lygį: LONGi, didžiausias pasaulyje monokristalinių elementų plokštelių gamintojas ir plokštelių tiekėjas kitiems gerai žinomiems pramonės gamintojams. LONGi daugiausia dėmesio skiria produktų tyrimams ir plėtrai. Taigi gamintojas visada į rinką pristato naujausias technologijas. Dėl puikių sprendimų mažoms energijos gamybos sąnaudoms LONGi saulės baterijos yra ypač pelningos. Didelis našumas! LONGi pasiekia efektyvumo rekordus ir pasiekia puikų našumą net esant silpnai saulės šviesai ar atšiauriomis sąlygomis, pvz. pakrantės regionuose arba vykdant žemės ūkio veiklą.

Akcija! Lizingas tik 4% metinės palūkanos

  LONGI LR4-72HIH techninė charakteristika

Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žymų: , Product ID: 22189

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

LONGI LR4-72HIH-445M – 445Wp saulės modulio specifikacijos:

 • Fotovoltinis modulis su 144 monoelementais ir 445 Wp vardine galia.
 • Stiklo folijos modulis su šviesiai anoduotu rėmu, balta folija ir EVO2 kištuku.
 • Techniniai duomenys: PxPxA: 2094x1038x35 mm ir svoris: 23,5 kg, Umpp: 41,30V, Impp: 10,78 A, Uoc: 49,10 V, Isc: 11,53 A, Umax : 1500 V, TKUoc: -0,27 %/K.
 • Ląstelių gamyba, kuri pakelia našumą į naują lygį: LONGi, didžiausias pasaulyje monokristalinių elementų plokštelių gamintojas ir plokštelių tiekėjas kitiems gerai žinomiems pramonės gamintojams.
 • LONGi daugiausia dėmesio skiria produktų tyrimams ir plėtrai. Taigi gamintojas visada į rinką pristato naujausias technologijas. Dėl puikių sprendimų mažoms energijos gamybos sąnaudoms LONGi saulės baterijos yra ypač pelningos. Didelis našumas!
 • LONGi pasiekia efektyvumo rekordus ir pasiekia puikų našumą net esant silpnai saulės šviesai ar atšiauriomis sąlygomis, pvz. pakrantės regionuose arba vykdant žemės ūkio veiklą.
longi

Saulės modulių gamintojas LONGi yra vienas iš pirmaujančių pasaulyje monokristalinių saulės elementų gamintojų. Netrukus po įkūrimo 2000 m., bendrovė daugiausia dėmesio skyrė monokristalinėms silicio plokštelėms. Tikslas: mažos elektros gamybos sąnaudos LONGi klientams ir monokristalinio modulio struktūros skatinimas. Taikydama šią strategiją, bendrovė šiandien užima pirmąją vietą tarp vienkartinių luitų ir plokštelių gamintojų, gaminančių naujus didelio našumo M6 elementų formatus. LONGi savo gaminiams remiasi naujoviškomis technologijomis ir griežtais kokybės testais. Dėl to labai efektyvūs LONGi moduliai yra itin patikimi ir universalūs.

25 metų garantija

Generuoja daugiau energijos esant silpnam apšvietimui

Idealus pasirinkimas tiek gyvenamosioms, tiek komercinėms reikmėms

Shingled technologija

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su geriausiais savo srities vadybininkais, kurie padės priimti teisingą sprendimą, atsižvelgiant į Jūsų situaciją ir poreikius.


  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  LR4-72HIH-445M – 445W, LR4-72HIH-450M – 450W

  Gamintojas

  Longi

  Call Now Button+37065401351