LONGi Hi-MO4m LR4-66HIH (BFR) saulės modulis

208.51212.34

Ląstelių gamyba, kuri pakelia našumą į naują lygį: LONGi, didžiausias pasaulyje monokristalinių elementų plokštelių gamintojas ir plokštelių tiekėjas kitiems gerai žinomiems pramonės gamintojams. LONGi daugiausia dėmesio skiria produktų tyrimams ir plėtrai. Taigi gamintojas visada į rinką pristato naujausias technologijas. Dėl puikių sprendimų mažoms energijos gamybos sąnaudoms LONGi saulės baterijos yra ypač pelningos. Didelis našumas! LONGi pasiekia efektyvumo rekordus ir pasiekia puikų našumą net esant silpnai saulės šviesai ar atšiauriomis sąlygomis, pvz. pakrantės regionuose arba vykdant žemės ūkio veiklą.

Akcija! Lizingas tik 4% metinės palūkanos

  LONGi Hi-MO4m LR4-66HIH techninė charakteristika

Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žymų: , Product ID: 22193

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

LONGi Hi-MO4m LR4-66HIH (BFR) saulės modulio specifikacijos:

 • Naujos galiu legiruotos M6 PERC ląstelės yra ypač stabilios ir mažai degraduoja dėl šviesos ar temperatūros.
 • Patikrinti trečiųjų šalių moduliai rodo mažiau LI ir LeTI degradacijos, palyginti su standartinėmis boru legiruotomis ląstelėmis.
 • Maždaug 2 m² ploto moduliai su 66 celėmis optimaliai išnaudoja erdvę ant stogų ir konteineriuose. Tai kartu su dideliu efektyvumu reiškia daugiau našumo ant stogo ir BOS išlaidų sutaupoma kabelių ir kt.
 • Daugiau nei 200 vatų/m² moduliai turi didesnę įtampą, kuri padeda projektuoti, tuo pačiu mažesnės srovės ir todėl tinka bet kokiam keitikliui.
 • Šios naujausios kartos moduliai buvo sukurti siekiant maksimalaus našumo. Jis geriau veikia esant silpnai saulės šviesai, turi gerus temperatūros koeficientus ir renka šviesą iš visų kampų (IAM). Tai kartu su minimaliu degradavimu lemia mažiausias gamybos sąnaudas. Naujausios technologijos, mažiausios sąnaudos ir didžiausias derlingumas, taip pat gerai atrodo – tobulas derinys.
 • Ląstelių gamyba, kuri pakelia našumą į naują lygį: LONGi, didžiausias pasaulyje monokristalinių elementų plokštelių gamintojas ir plokštelių tiekėjas kitiems gerai žinomiems pramonės gamintojams.
 • LONGi daugiausia dėmesio skiria produktų tyrimams ir plėtrai. Taigi gamintojas visada į rinką pristato naujausias technologijas. Dėl puikių sprendimų mažoms energijos gamybos sąnaudoms LONGi saulės baterijos yra ypač pelningos. Didelis našumas!
 • LONGi pasiekia efektyvumo rekordus ir pasiekia puikų našumą net esant silpnai saulės šviesai ar atšiauriomis sąlygomis, pvz. pakrantės regionuose arba vykdant žemės ūkio veiklą.

25 metų garantija

Generuoja daugiau energijos esant silpnam apšvietimui

Idealus pasirinkimas tiek gyvenamosioms, tiek komercinėms reikmėms

Shingled technologija

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su geriausiais savo srities vadybininkais, kurie padės priimti teisingą sprendimą, atsižvelgiant į Jūsų situaciją ir poreikius.


  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  LR4-66HIH-410M – 410 Wp, LR4-66HIH-415M – 415 Wp

  Gamintojas

  Longi

  Call Now Button+37065401351