LG MULTI – SPLIT INVERTER oro kondicionierių vidiniai blokai|MAAH


Sale!
  • LG-MULTI-SPLIT-INVERTER-oro-kondicionierių-vidiniai-blokai-MAAH-2-oris.lt

LG MULTI – SPLIT INVERTER oro kondicionierių vidiniai blokai|MAAH

583.00 524.00

Gamintojas: LG download
Kilmės šalis: Korėja
Garantija: 2 metai Inverter-Logo-daikin
Kompresoriaus tipas: Inverter

LG MULTI – SPLIT INVERTER oro kondicionierių vidiniai blokai|MAAH

Šie vidiniai blokai kartu su nedideliais lauko įrenginiais suteikia tiek fizinį komfortą, tiek stilingą estetiką.

Plonas, modernus „Art Cool ™“ galerijos „Inverter“ modelių dizainas taps šiuolaikiškiausiu klientu. Galima įsigyti 9000 ir 12000 BTU / h, modeliai turi rėmelį, kuris leidžia klientui modifikuoti ir individualizuoti įrenginį su savo kūriniais ar fotografija – galutinis pasirinktinis dizainas ir energiją taupanti Inverter technologija.

Pasaulyje pripažintas prekių ženklas

Bendrovės gaminamų oro kondicionierių kokybė pripažįstama visame pasaulyje, septynerius metus iš eilės „LG“ pirmauja, kaip daugiausia oro kondicionierių parduodanti įmonė. Siekiant sukurti malonią ir jaukią patalpos atmosferą, svarbus tampa įrenginių keliamas triukšmas. Todėl bendrovė „LG“ gamina oro kondicionierius, išsiskiriančius itin žemu triukšmo lygiu. Tai užtikrinti padeda trisluoksnis mechanizmas, saugantis nuo triukšmo.

Garso lygis

„LG“ oro kondicionieriai veikia  labai žemu garso lygiu , nes LG unikalus  mažos  vibracijos kompresorius, šliuzinis ventiliatorius ir BLDC variklio technologija pašalina nereikalingą triukšmą ir leidžia sklandžiai veikti.

Capture

DC inverteris

Naujoji bendrovės „LG“ naudojama inverterio technologija padeda gerokai sumažinti energijos sąnaudas, neprarandant oro kondicionieriaus galingumo. Pagrindinis sistemos veikimo principas tas, kad vietoj nuolatinio greičio kompresoriaus naudojamas kintamojo greičio įrenginys. Tai leidžia, pasiekus reikiamą patalpos temperatūrą, sumažinti kompresoriaus greitį, paprasčiausiai palaikant reikiamą temperatūrą, todėl nebūtina jo išjungti. Ši sistema padeda sumažinti energijos sąnaudas net iki 44 proc. Dėl inverterio taip pat galima daug greičiau (beveik du kartus) pasiekti norimą patalpos temperatūrą. DC inverterio procesorius veikia labai tyliai, jo didelis naudingumo koeficientas,optimalus aušinimo efektas.

Categories: , , .

Konsultacijos, užsakymai:
+370 654 01351   info@oris.lt
Gauti pasiūlymą

Šios prekės modeliai:

Modelis Galia kW šildymui Galia kW šaldymui Šaltnešis Triukšmas  dB Kaina EUR su PVM
MA09AH1  2,9 2,6 R410A 38 / 27 583,29
524,99€
MA12AH1 3,9 3,5 R410A 44 / 32 651,07
585,97€