LG Electronics Split pastatomas koloninis Standard Inventer oro kondicionierius

5,195.00

LG Electronics – maksimalus aušinimas. Žemas garsas. Atsisėskite ir mėgaukitės išmanaus, energiją taupančio LG oro kondicionieriaus pranašumais. 

Akcija! Lizingas tik 4% metinės palūkanos

 

Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žymų: , , Product ID: 16823

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Kodėl verta rinktis LG Electronics grindininį pastatomą oro kondicionierių?

Naujas „LG“ grindinis oro kondicionierius idealiai tinka šiuolaikiškam interjerui jūsų namuose ar biure. Tai grindų tipas, kuris puikiai dera su aplinkiniu dekoru. Oro kondicionierius užtikrina aukštą aušinimo ir oro valymo lygį. 

LG Electronics Split pastatomas koloninis Standard Inventer oro kondicionierius

Stilingas dizainas

Naujasis „LG“ grindinis oro kondicionierius, kuris yra „Red Dot“ dizaino apdovanojimų laureatas 2013 m. Idealiai tiks šiuolaikiškam interjerui jūsų namuose ar biure.

 

 

Šioje oro kondicionierių serijoje naudojamas R32 šaltnešis

R32 yra naujas šaltnešis, žymiai ekologiškesnis ir turintis tris kartus mažesnį GWP. Naujo šaltnešio dėka galima sumažinti jo kiekį sistemoje ir padidinti įrangos efektyvumą.

Dėl savo išskirtinių savybių R32 išsiskiria labai gerais energijos vartojimo efektyvumo rodikliais. Šaldymo potencialas 1,5 karto didesnis už R410A, o tai reiškia, kad pasiekti norimą temperatūrą reikia mažiau energijos ir mažesnio aušalo kiekio.

Produkto savybės

 • Greitas veikimas – LG siūlo galingą vėsinimą, komercinė oro kondicionavimo sistema gali pasiekti nustatytą temperatūrą per trumpesnį laiką. Tuo tarpu „Power Heating“ funkcija užtikrina optimalų oro srauto kampą, garantuojantį greitesnį šildymą.
 • Galingas įrenginys – Naujasis „LG“ grindinis oro kondicionierius yra efektyvus naudoti dideliuose plotuose dėl galingo aušinimo ir šildymo veikimo. Galingas oro greitis ir tūris reiškia, kad oro srautas gali siekti iki 20 m nuo oro kondicionieriaus

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su vienu geriausių inžinerijos specialistu Sauliumi Tamuleviciumi, kuris pats yra sukuręs lietuvišką šilumos siurblį oras-vanduo.


  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  13,4kW UP48.NT2 / UU49WR.U30

  Gamintojas

  LG

  Call Now Button+37065401351