LG Electronics Split ortakinis žemo slėgio Compact Inventer oro kondicionierius

1,945.002,305.00

LG Electronics – maksimalus aušinimas. Žemas garsas. Atsisėskite ir mėgaukitės išmanaus, energiją taupančio LG oro kondicionieriaus pranašumais. 

Akcija! Lizingas tik 4% metinės palūkanos

 

Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žymų: , , Product ID: 16687

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Kodėl verta rinktis LG Electronics ortakinį oro kondicionierių?

 LG Electronics produktai yra sukurti atsižvelgiant į klientų porekius patogesniam gyvenimui. LG ortakiniai oro kondicionieriai gali būti sumontuoti naujuose namuose arba pritaikyti esamiems. Norėdami suteikti jums ramybę, mes taip pat suteikiame 5 metų garantiją šioms ortakių sistemoms, todėl komfortas bus su jumis ateinančius metus.

LG Electronics Split ortakinis žemo slėgio Compact Inventer oro kondicionierius

Valdykite oro kondicionierių iš bet kurios vietos

Naudodami „LG ThinQ *“ programą galite paleisti arba sustabdyti „LG“ oro kondicionierių, pakeisti režimą ar nustatyti temperatūrą, kad ir kur būtumėte. Taip pat galite naudoti paprastas balso komandas per „Google“ padėjėją”.

Šioje oro kondicionierių serijoje naudojamas R32 šaltnešis

R32 yra naujas šaltnešis, žymiai ekologiškesnis ir turintis tris kartus mažesnį GWP. Naujo šaltnešio dėka galima sumažinti jo kiekį sistemoje ir padidinti įrangos efektyvumą.

Dėl savo išskirtinių savybių R32 išsiskiria labai gerais energijos vartojimo efektyvumo rodikliais. Šaldymo potencialas 1,5 karto didesnis už R410A, o tai reiškia, kad pasiekti norimą temperatūrą reikia mažiau energijos ir mažesnio aušalo kiekio.

Produkto savybės

Nepastebimas įrenginys – kadangi šie oro kondicionieriai yra montuojami į ortakius, įrenginio patalpoje net nematysite.

 • Vidaus temperatūrą galima patikrinti naudojant nuotolinio valdymo pulto termistorius, taip pat nuo vidinio bloko iki jutiklio temperatūros skirtumo vienoje vietoje. Du termistoriai gali optimizuoti oro temperatūrą patalpose, kad būtų užtikrinama komfortiška temperatūra.
 • Komfortiška temperatūra skirtingose patalpose – šie ortakiniai oro kondicionieriai gali sukurti komfortišką temperatūrą skirtingose patalpose. Naudojant spiralinį kanalą (įterptą arba lankstų) ir srauto kamerą, galima vienu metu valdyti kelių patalpų aušinimą ir šildymą.

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su vienu geriausių inžinerijos specialistu Sauliumi Tamuleviciumi, kuris pats yra sukuręs lietuvišką šilumos siurblį oras-vanduo.


  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  4,7kW CL18F.N60 / UUA1.UL0, 6,8kW CL24F.N30 / UUB1.U20

  Gamintojas

  LG

  Call Now Button+37065401351