Akcija!

Komfovent Domekt-CF-H plokštelinis rekuperatorius

2,999.11

KOMFOVENT prekinis ženklas vienija 12 įmonių grupę. Lietuvoje ir kitose Europos šalyse veikiančiose bendrovėse dirba daugiau nei 700 žmonių, kurie kuria, gamina ir pristato rinkai vėdinimo sistemų produktus. Visų pirma tai plati efektyvių vėdinimo įrenginių gama. KOMFOVENT taip pat gamina ir kitus vėdinimo sistemų komponentus – nuo ortakių iki VAV sklendžių. KOMFOVENT produktai ne tik garantuoja žmonių komfortą, tiekiant šviežią orą į patalpas, bet ir padeda užtikrinti saugumą kilus gaisrui – įmonėje gaminamos patikimos priešgaisrinės ir dūmų sklendės, specialūs dūmtakiai bei jų priedai.

Akcija! Lizingas tik 4% metinės palūkanos

Domekt-CF-700-H
2,999.11
Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žyma: Product ID: 18899

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Kilmės šalis: Lietuva
Garantija: 2 metai

DOMEKT serijos vėdinimo įrenginių privalumai ir nauda:

-Ekonomiškas energijos naudojimas;
-Įrenginiai visiškai paruošti eksploatavimui
-Tylus įrenginių veikimas;
-Naudojami aukšto efektyvumo EC (elektroniškai komutuojami) ventiliatoriai;
-Platus valdymo funkcijų pasirinkimas – nieko nereikia papildomai užsakyti;
-Integruotas WEB serveris patogiam valdymui;
-Galimybė valdyti vėdinimo įrenginį išmaniuoju telefonu;
-Tiesioginis pajungimas prie gartraukio.
-Įrenginių spalva – RAL 9010
-Ypač mažo aukščio

Kodėl verta įsigyti Komfovent plokštelinį rekuperatorių?

 • Komfovent Domekt CF-H įrenginys su aukšto efektyvumo priešsroviniu plokšteliniu šilumokaičiu normaliomis sąlygomis neapšąla, papildomas lauko oro pašildymas nereikalingas net ir lauko oro temperatūrai nukritus žemiau -20°C. Naudojant rotacinį šilumokaitį energijos sąnaudos šildymui sumažėja apie keturis kartus.
 • Rekuperatoriuje integruota valdymo automatika. Oro, kuris atiduodamas patalpai, pašildymui naudojamas papildomas elektrinis šildytuvas. Domekt rekuperatoriai tiekiami paruošti naudojimui,kompaktiški, jie veikia tyliai ir ekonomiškai – EC ventiliatoriai yra elektroniškai komutuojami. Šių įrenginių korpusai gaminami iš galvanizuoto plieno papildomai dažyto milteliniu būdu. Ventiliatorių varikliai apsaugoti nuo drėgmės ir dulkių, juose naudojami ilgaamžiai guoliai. Įrenginio priežiūra minimali – reikia tik periodiškai pakeisti oro filtrus.

Sveikas patalpų klimatas

Normaliomis sąlygomis rotaciniame šilumokaityje kondensatas nesusidaro, nes perteklinė drėgmė pašalinama į lauką, o dalis drėgmės grąžinama atgal į patalpas. Oras patalpose kai reikia mažiau išdžiovinamas, todėl išlaikomas drėgmės balansas. Kondensatas nesusidaro, drenažas nereikalingas, tai supaprastina įrenginio montavimą. Visuomet sveikas klimatas!

Žemas triukšmo lygis

Naudojami specialios geometrijos idealiai subalansuoti ventiliatoriai, įrenginių korpusuose naudojama mineralinė vata, visa tai užtikrina minimalų triukšmo lygį į aplinką. Triukšmo lygis į ortakių sistemą kontroliuojamas parenkant tinkamus triukšmo slopintuvus.

Visiškai atskirti oro srautai

Tiekiamo ir šalinamo oro srautai yra atskirti vienas nuo kito, todėl galima panaudoti nemaloniais kvapais užteršto oro šilumą tiekiamam orui pašildyti.

Šiluminės energijos taupymas

Vėdinimo metu iš patalpos šalinamo oro šiluma grąžinama tiekiamam orui.

Valdikliu C6.1 arba C6.2 nesudėtingai pritaikysite įrenginio veikimą savo poreikiams

Užtenka įjungti pultelį ir jis kontroliuos sistemos darbą. Naudojant pultelį, galite užprogramuoti įrenginio veikimą pagal savaitės dienas pritaikant veikimą savo gyvenimo būdui. Budėjimo režime suvartojamas tik 1 W elektros energijos. Parsisiuntus mobiliąją programėlę “Komfovent Home”, įrenginį galėsite valdyti internetu išmaniuoju telefonu ar kompiuteriu.

C6.1 pultelis yra su spalvotu bei lietimui jautriu LED ekranu. Jo funkcijos: tiekiamo, šalinamo, patalpos oro temperatūrų palaikymas, temperatūrinio balanso palaikymas, palaikymo rėžimai CAV, VAV ir DCV, savaitinis veikimo tvarkaraštis, atostogų planavimas, išorinio vandeninio šilumokaičio valdymas, išorinio tiesioginio išgarinimo (DX) įrenginio valdymas, oro kokybės palaikymas, veikimas pagal poreikį, vėsos grąžinimas, vėsinimas lauko oru, vėdinimo valdymas išoriniais kontaktais, filtrų užterštumo indikacija.

C6.2 pultelis yra su lietImui jautriais mygtukais, iš anksto nustatytais parametrais. Jo funkcijos: tiekiamo, šalinamo, patalpos oro temperatūrų palaikymas; temperatūrinio balanso palaikymas, palaikymo rėžimai: CAV, VAV ir DCV, savaitinis veikimo tvarkaraštis, atostogų planavimas, išorinio vandeninio šilumokaičio valdymas, išorinio tiesioginio išgarinimo (DX) įrenginio valdymas, oro kokybės palaikymas, veikimas pagal poreikį, vėsos grąžinimas, vėsinimas lauko oru, vėdinimo valdymas išoriniais kontaktais.

 

 

 

 

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su vienu geriausių inžinerijos specialistu Sauliumi Tamuleviciumi, kuris pats yra sukuręs lietuvišką šilumos siurblį oras-vanduo.  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  Domekt-CF-700-H

  Gamintojas

  Komfovent

  Call Now Button+37065401351