ORIS.LT LOGO

Keturkryptis kasetinis oro kondicionierius Mitsubishi Electric S serijos SLZ

Mitsubishi Electric oro kondicionieriai – šilumos siurbliai – modernaus dizaino, kokybiški, ilgaamžiai ir ekonomiški įrenginiai.

Tai stiprus prekinis ženklas. Visi produktai kuriami savo laboratorijose, o komponentai gaminami savo gamyklose. Todėl Mitsubishi Electric gali užtikrinti aukštą ir patikimą gaminamų produktų kokybę. Tai ilgalaikė ir saugi investicija, optimalus kokybės, efektyvumo, funkcionalumo ir kainos santykis.

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

"Mitsubishi Electric" prisideda prie tvarios visuomenės

MITSUBISHI ELECTRIC aplinkosaugos deklaracija: „Per platų spektrą technologijų ir veiklos sričių, skirtų namams, biurams, gamykloms, infrastruktūrai ir netgi kosmoso erdvei, mes prisidedame prie tvarios visuomenės puoselėjimo“.
 

Gamintojas: Mitsubichi Electric
Kilmės šalis: Japonija
Garantija: 3 Metai
Kompresoriaus tipas: Inverteris

Unikalus įrenginys - efektyvus veikimas

„INVERTER DC“ –  technologija, leidžianti sureguliuoti kompresoriaus veikimą pagal jūsų namuose nustatytus temperatūros pokyčius, užtikrinant efektyviausią našumą, nepaprastą energijos taupymą ir puikų komfortą PAM valdymas: PAM valdiklis leidžia tiksliai reguliuoti kompresoriui tiekiamą galią, sumažinant srovės harmoninį turinį. Šio valdymo dėka galima pasiekti geriausią elektros efektyvumą.

Išmanusis valdymas

Integruotas WIFI adapteris, prisijungus per Mitsubishi Electric MELCloud programėlę, leidžia jums pilnai kontroliuoti šilumos siurblio darbą nesvarbu, kur bebūtumėte – ar gulėtumėte namuose ant sofos, ar keliautumėte toli nuo namų. Paprasčiau ir būti negali -pasirinkus tinklą ir suvedus slaptažodį, automatiškai prisijungsite prie MELCloud bei galėsite pilnai valdyti savo įrenginį.

Funkcijos: atostogų režimas, 7 dienų savaitės tvarkaraštis, veikimo režimo ataskaitos energijos / einamųjų išlaidų ataskaitos , tiesioginis orų kanalas ir kt.

 

Produkto savybės

Patobulintas valdymo pultelis: SLZ-M-FA lubinės kasetės gali būti valdomos atnaujintu ir itin patogiu belaidžiu valdymo pulteliu PAR-SL100A-E (įeina į komplektą), turinčiu šviečiantį ekraną, kad jį lengvai rastumėte net ir tamsiame kambaryje, arba laidiniu valdymo pulteliu PAR-33MAA* . Galėsite nustatyti pageidaujamą temperatūrą, darbo režimą, laikmatį, reguliuoti oro išpūtimo kryptį bei ventiliatoriaus greitį. *laidinis valdymo pultelis parduodamas atskirai kaip papildomas priedas.Jis suteikia daugiau įrenginio valdymo galimybių.

LANKSČIOS ORO SRAUTO REGULIAVIMO GALIMYBĖS: Ankstesnės versijos keturkryptės kasetės SLZ-M-FA turėjo 4 oro srauto krypčių nukreipimo nustatymus. Naujoji kasetė SLZ-M-FA pranašesnė tuo, kad galima nustatyti 5 skirtingas kiekvienos oro išpūtimo žaliuzių oro srauto kryptis, tai yra priklausomai nuo poreikio, į skirtingas puses išpūsti oro srautą pageidaujamu kampu. Tokios skirtingos oro srauto paskirstymo galimybės* užtikrina maksimalų komfortą patalpose, atsižvelgiant į baldų išdėstymą ar žmonių buvimo vietą.
* Individualiai kiekviena žaliuzė reguliuojama tik laidiniu valdymo pulteliu.

Techninė modelių specifikacija

Keturkryptis kasetinis oro kondicionierius Mitsubishi Electric S serijos SLZ

Papildoma informacija

Gamintojas

Mitsubishi

Modeliai

2,5kW SLZ-M25FA +SUZ-M25VA, Mitsubishi Electric, 3,5kW SLZ-M35FA+SUZ-M35VA, Mitsubishi Electric, 4,6kW SLZ-M50FA+SUZ-M50VA, Mitsubishi Electric

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl Keturkryptis kasetinis oro kondicionierius Mitsubishi Electric S serijos SLZ