ORIS.LT LOGO

Kasetinis oro kondicionierius vidinė dalis Mitsubishi Electric 2-3 kW MLZ-KP-VF Multi split

Mitsubishi Electric oro kondicionieriai – šilumos siurbliai – modernaus dizaino, kokybiški, ilgaamžiai ir ekonomiški įrenginiai.

Tai stiprus prekinis ženklas. Visi produktai kuriami savo laboratorijose, o komponentai gaminami savo gamyklose. Todėl Mitsubishi Electric gali užtikrinti aukštą ir patikimą gaminamų produktų kokybę. Tai ilgalaikė ir saugi investicija, optimalus kokybės, efektyvumo, funkcionalumo ir kainos santykis.

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

"Mitsubishi Electric" prisideda prie tvarios visuomenės

MITSUBISHI ELECTRIC aplinkosaugos deklaracija: „Per platų spektrą technologijų ir veiklos sričių, skirtų namams, biurams, gamykloms, infrastruktūrai ir netgi kosmoso erdvei, mes prisidedame prie tvarios visuomenės puoselėjimo“.

 

Gamintojas: Mitsubichi Electric
Kilmės šalis: Japonija
Garantija: 5 Metai
Kompresoriaus tipas: Inverteris

Subtilus dizainas

MLZ-KP-VF serijos vidiniai kasetiniai šilumos siurbliai derinami prie bet kokio interjero. Juos įdiegiant, nereikia papildomai įrengti priėjimo durelių jų servisui. Šių įrenginių aukštis tik 185 mm, o tai ypač aktualu patalpoms su žemomis lubomis. Stilingas dizainas, kurį lengva pritaikyti!

 

Vienos krypties, horizontalus oro srautas

Idealiai tinka patalpoms, kuriose reikalingas vienpusis oro paskirstymas, ir sprendimas patalpoms, kuriose kambario centre sumontuoti šviestuvai. Toks vienpusis oro srautas sukuria patogią aplinką be skersvėjų.

Pažangus horizontalus oro srautas pašalina nemalonius skersvėjus ir pagerina oro srauto valdymą. Šeši skirtingi išleidimo kampai suteikia šoninį oro srauto pranašumą; oras tolygiai pasiskirsto visame kambaryje.

Energiją taupantis efektyvumas

Taupykite papildomą energiją naudodami „Econo Cool“ funkciją: aušinimo režimu nustatyta temperatūra automatiškai pakeliama 2 ° C. Tuomet speciali ventiliatoriaus programa užtikrina nustatytos temperatūros palaikymą. Vėliau užtikrina pastovų ir malonų kambario klimatą, nors aušinimo pajėgumai yra sumažinti.

Energiją taupanti keitiklio technologija: keitiklio sistemos veikia visiškai ekonomiškai dėl laipsniško išėjimo reguliavimo. Jie užtikrina būtent tą aušinimo/šildymo galią, kurios šiuo metu reikia.

Energiją taupantys rotaciniai stūmokliniai kompresoriai pasižymi minimaliu triukšmu ir vibracija.

Siūbuojantis oro srautas

Oro kondicionierius veikia principu, kad oro srautas juda siūbuojamosiomis kryptimis. Siūbuojantis oro srautas greičiau atvėsina arba šildo patalpas – taip taupoma energija. Tai ekonomiškas sprendimas namų komfortui.

Antialerginis sidabro jonų filtras

Šio filtro pagalba efektyviai pašalinsite blogus kvapus ir dulkių erkutes, žiedadulkes ir kitus alergenus. Filtras efektyviai apsaugos nuo virusų plitimo. Nuo šiol ne tik optimali temperatūra namuose, bet ir švaresnis, sveikesnis namų klimatas.

Išmanusis valdymas

Integruotas WIFI adapteris, prisijungus per Mitsubishi Electric MELCloud programėlę, leidžia jums pilnai kontroliuoti šilumos siurblio darbą nesvarbu, kur bebūtumėte – ar gulėtumėte namuose ant sofos, ar keliautumėte toli nuo namų. Paprasčiau ir būti negali -pasirinkus tinklą ir suvedus slaptažodį, automatiškai prisijungsite prie MELCloud bei galėsite pilnai valdyti savo įrenginį.

Funkcijos: atostogų režimas, 7 dienų savaitės tvarkaraštis, veikimo režimo ataskaitos energijos / einamųjų išlaidų ataskaitos , tiesioginis orų kanalas ir kt.

Daugiau produkto savybių

 • Ekologiškesnis R32 šaltnešis. Siūlomas didesnis energijos vartojimo efektyvumas be įtakos ozono sluoksniui.
 • Galimybė prijungti laidinį nuotolinio valdymo pultą. Pultas su savaitiniu laikmačiu ir savidiagnostikos funkcija
 • Automatinis valdymas. Kai veikia „Econo Cool“ režimas, oras gali būti pučiamas pasirinktomis kryptimis, naudojant nuotolinio valdymo pultą. Taip pašalinami skersvėjai ir padidinamas komfortas.
 • Savaitinis programavimas. Nuotolinio valdymo pultelio pagalba yra galimybė suprogramuoti šilumos siurblio darbą visai savaitei
 • Tylus veikimas. Garso lygis siekia nuo 26dBA, todėl tai puikus sprendimas tyliam komfortui; galima jausti šilumą, o ne girdėti.
 • Oro valymo filtras. Šis filtras pašalina dulkes ir kitas daleles, todėl oras visą laiką išlieka švarus. Priežiūra yra tokia pat paprasta kaip siurbimas. 
 • Lengvas montavimas ir priežiūra. Kompaktiški matmenys užtikrina lankstų montavimą.
 • Automatinis paleidimas iš naujo, nutrūkus elektros tiekimui.
 • Asmeninis kambario klimatas gali būti išsaugotas pagal pageidavimą.
 • Energiją taupantis ir greitas kambario oro vėsinimas „Swing“ režimu.
 • Žiemos valdiklis, skirtas vėsinti iki -10 ° C arba -15 ° C.
Techninė modelių specifikacija

Kasetinis oro kondicionierius vidinė dalis Mitsubishi Electric 2-3 kW MLZ-KP-VF Multi split

Papildoma informacija

Gamintojas

Mitsubishi

Modeliai

2,5 kW MLZ-KP25VF, Mitsubishi Electric, 3,5 kW MLZ-KP35VF, Mitsubishi Electric

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl Kasetinis oro kondicionierius vidinė dalis Mitsubishi Electric 2-3 kW MLZ-KP-VF Multi split