fbpx
ORIS.LT LOGO

Kanalinis oro kondicionierius Mitsubishi Electric S serijos SEZ

Mitsubishi Electric oro kondicionieriai – šilumos siurbliai – modernaus dizaino, kokybiški, ilgaamžiai ir ekonomiški įrenginiai.

Tai stiprus prekinis ženklas. Visi produktai kuriami savo laboratorijose, o komponentai gaminami savo gamyklose. Todėl Mitsubishi Electric gali užtikrinti aukštą ir patikimą gaminamų produktų kokybę. Tai ilgalaikė ir saugi investicija, optimalus kokybės, efektyvumo, funkcionalumo ir kainos santykis.

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

"Mitsubishi Electric" prisideda prie tvarios visuomenės

MITSUBISHI ELECTRIC aplinkosaugos deklaracija: „Per platų spektrą technologijų ir veiklos sričių, skirtų namams, biurams, gamykloms, infrastruktūrai ir netgi kosmoso erdvei, mes prisidedame prie tvarios visuomenės puoselėjimo“.
 

Gamintojas: Mitsubichi Electric
Kilmės šalis: Japonija
Garantija: 3 Metai
Kompresoriaus tipas: Inverteris

Nepastebimas įrenginys

Beveik nepastebimai įmontuota šiluma SEZ-M serijos oras/oras šilumos siurbliai yra beveik nepastebimi, nes vidinės įrenginių dalys montuojamos į kanalus po lubomis. Lieka matomos tik įtraukiamo oro grotelės ir oro išpūtimo angos, todėl nedarkomas patalpų interjero vaizdas. Kompaktiški vidiniai įrenginiai užima nedaug vietos ir gali būti diegiami patalpose su žemomis lubomis.

R32 šaltnešis

Tai naujas šaltnešis, žymiai ekologiškesnis ir turintis tris kartus mažesnį GWP. Naujo šaltnešio dėka galima sumažinti jo kiekį sistemoje ir padidinti įrangos efektyvumą.

Nors tiesioginio draudimo parduoti R410A šaltnešį nėra, Europos Sąjunga nustatė priemones, skirtas palaipsniui sumažinti jo naudojimą iki minimumo. Nuo 2025 metų R410A šaltnešio naudojimas bus draudžiamas atskirose split sistemose, įskaitant visus oro šilumos siurblius.

Išmanusis valdymas

Integruotas WIFI adapteris, prisijungus per Mitsubishi Electric MELCloud programėlę, leidžia jums pilnai kontroliuoti šilumos siurblio darbą nesvarbu, kur bebūtumėte – ar gulėtumėte namuose ant sofos, ar keliautumėte toli nuo namų. Paprasčiau ir būti negali -pasirinkus tinklą ir suvedus slaptažodį, automatiškai prisijungsite prie MELCloud bei galėsite pilnai valdyti savo įrenginį.

Funkcijos: atostogų režimas, 7 dienų savaitės tvarkaraštis, veikimo režimo ataskaitos energijos / einamųjų išlaidų ataskaitos , tiesioginis orų kanalas ir kt.

 

Produkto savybės

 • VENTILIATORIO GREITIS: Greitis, kuriuo gali veikti vidinio bloko ventiliatorius. Pavyzdys rodo, kad įrenginys turi 3 greičius.
 • AUTOMATINIS PAKEITIMAS: Automatinis įrenginio veikimo perjungimas tarp šalčio ir karščio, priklausomai nuo kambario temperatūros.
 • AUTOMATINIS PRADĖJIMAS: po elektros gedimo ir atstatius maitinimą, oro kondicionavimo sistema įsijungs automatiškai.
 • SAVAITĖS PROGRAMA: leidžia suplanuoti veikimo šūkius skirtingiems laiko tarpsniams kiekvieną savaitės dieną.
 • MAKSIMALUS VEIKIMAS: Išmanusis išorinis ventiliatorius, užtikrinantis optimalų veikimą net esant žemai lauko temperatūrai.
 • KARŠTASIS PRADĖJIMAS: karšto paleidimo sistema užtikrina, kad išeinantis oras nuo pat pradžių būtų patogiai karštos temperatūros.
 • AUTOMATINIS VENTILIATORIAUS NUSTATYMAS: Ventiliatoriaus oro greitis automatiškai prisitaiko prie reikiamų poreikių.
 • ZONIFIKACIJOS SISTEMA: galimybė prisijungti (terminalas CN32) prie zonavimo sistemų, leidžiančių nepriklausomai šildyti skirtingas patalpas, naudojant vieną ortakio įrenginį.
 • ROTATYVINIS KOMPRESORIUS: efektyvesnis darbas atliekamas dėl galingo magnetinio sukimo momento, kurį sukuria elektromagnetai Inverter DC: technologija, leidžianti sureguliuoti kompresoriaus veikimą pagal jūsų namuose nustatytus temperatūros pokyčius, užtikrinant efektyviausią našumą, nepaprastą energijos taupymą ir puikų komfortą PAM valdymas: PAM valdiklis leidžia tiksliai reguliuoti kompresoriui tiekiamą galią, sumažinant srovės harmoninį turinį. Šio valdymo dėka galima pasiekti geriausią elektros efektyvumą.
 • NAUJAS MAINŲ DIZAINAS: Nauji plyšiai šilumokaityje, kurie padidina mainų plotą ir padidina jo efektyvumą.
 • DC VENTILIATORIUS: labai efektyvus nuolatinės srovės variklis, nukreipiantis išorinio įrenginio ventiliatorių efektyviau nei jo kintamosios srovės ekvivalentas.
Techninė modelių specifikacija

Kanalinis oro kondicionierius Mitsubishi Electric S serijos SEZ

Papildoma informacija

Gamintojas

Mitsubishi

Modeliai

3,5kW SEZ-M35DA+SUZ-M35VA, Mitsubishi Electric, 5,4kW SEZ-M50DA+SUZ-M50VA, Mitsubishi Electric

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl Kanalinis oro kondicionierius Mitsubishi Electric S serijos SEZ