ORIS.LT LOGO

Inverteris Fronius Symo 3-M/ Light 10kW – 20kW

„Fronius“ – tvarumo ideologija paremtas prekės ženklas, kuris gyvuoja jau 75-erius metus. Kompanija skatina atsinaujinančios energijos naudojimą visuose savo pastatuose ir visoje infrastruktūroje. Nuolat mažina tiesioginį ir netiesioginį šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą ir kartu priklausomybę nuo iškastinio kuro.

 

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

Kodėl rinktis Fronius Symo 3-M/ Light inverterį?

Įtampos keitiklis Fronius Symo naudojamas ne tik Europoje, bet ir pamėgtas lietuvių. Tai užtikrintos kokybės inverteris, kurio kilmė – Austrija. Tai pripažintas  gamintoja pasaulyje  jau 20 metų. Įrenginys pasižymi dideliu efektyvumu – net iki 98%, moderniu dizainu ir patogiu valdymu, todėl artimoje ateityje sutaupysite energijai ir galėsite patenkinti visus poreikius. WLAN sąsaja pačiame inverteryje, todėl inverteris yra prijungtas prie interneto be jokių papildomų kabelių ir garantuoja puikią  sistemos veikimo apžvalgą. Šis modelis puikiai tinks stogui, kurio plokštumos nukreiptos skirtingomis kryptimis. Fronius SuperFlex dizainas apjungia visas sistemos dizainos reikalavimus į vieną unikalią inverterio formą. Du MPP trakeriai kartu su aukšta sistemos įtampa ir plačių įtampos įvesties diapazonu garantuoja maksimalų lankstumą.,

Fronius Symo 3-M/ Light

Fronius Symo 3-M/ Light inverterio privalumai

Inverteriai yra optimaliai parengti jog atitiktų techninius reikalavimus, kurie gali būti keliami energetinėms sistemoms ateityje. Serija Smart funkcijų, kurios integruotos į prietaisus, leidžia sistemai stabiliai veikti net kai elektrinės sistemos tankumas yra didelis ir leidžia išvengti nenorimų pertraukimų. Tokiu būdu Fronius inverteriai garantuoja maksimalia elektrinės išeigą.

Tinka bet kokiai sistemai – aukšta sistemos įtampa, platus įvesties įtampos diapazonas ir du MPP „trackeriai“ užtikrina maksimalų lankstumą sistemoje. Standartinė interneto sąsaja  per WLAN ar Ethernet, lengva kitų komponentų integracija.

Patogus montavimas – integruota SnapINverter montavimo sistema, todėl ryšio prijungimo sekcija yra atskirta nuo galios prijungimo sekcijos. Ryšio prijungimo sekcija ir visi tam reikalingi kabeliai yra įrengti prie sienos pirmiausiai, po to seka galios prijungimo sekcija. Inverteriskabinamas prie sienos kronšteino ir sutvirtinamas. Aptarnavimui nereikia nuimti viso inverterio, tiesiog galios prijungimo sekciją.

7 metų garantija
su galimybe prasitęsti iki 3 m.

jinko solar

Aukštas efektyvumas iki 98 %

dizainas

Dynamic Peak Manager – sekimo algoritmas kuris dinamiškai adaptuoja savo elgseną kuomet ieško optimalaus veikimo taško

 

logo

Paprastas montavimas

Techninė modelių specifikacija

Inverteris Fronius Symo 3-M/ Light 10kW – 20kW

Papildoma informacija

Pasirinkite prekės modelį

10 kW 10.0-3-M, Fronius, 10 kW 10.0-3-M Light, Fronius, 12,5 kW 12.5-3-M, Fronius, 12,5 kW 12.5-3-M Light, Fronius, 15 kW 15.0-3-M, Fronius, 15 kW 15.0-3-M Light, Fronius, 17,5 kW 17.5-3-M, Fronius, 17,5 kW 17.5-3-M Light, Fronius, 20 kW 20.0-3-M, Fronius, 20 kW 20.0-3-M Light, Fronius

Gamintojas

Fronius

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl Inverteris Fronius Symo 3-M/ Light 10kW – 20kW