fbpx
ORIS.LT LOGO

Inverteris Fronius Galvo 1.5 – 3.1kW

„Fronius“ – tvarumo ideologija paremtas prekės ženklas, kuris gyvuoja jau 75-erius metus. Kompanija skatina atsinaujinančios energijos naudojimą visuose savo pastatuose ir visoje infrastruktūroje. Nuolat mažina tiesioginį ir netiesioginį šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą ir kartu priklausomybę nuo iškastinio kuro.

 

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

Kodėl rinktis Fronius Galvo inverterį?

1,5 kW galios Fronius Galvo puikiai tinka namų ūkiams – ir ypač tinka savarankiško vartojimo sistemoms. Integruota energijos valdymo relė leidžia maksimaliai padidinti savaiminio suvartojimo komponentą. Daugybė kitų išmaniųjų funkcijų daro „Fronius Galvo“ vienu labiausiai ateičiai atsparių keitiklių savo klasėje: pavyzdžiui, integruotas duomenų registravimas, paprastas prisijungimas prie interneto per WLAN arba įkišamos kortelės technologija, skirta papildomoms funkcijoms pritaikyti. / Tinka visoms modulių technologijoms dėl galvaninės izoliacijos / Nauja šarnyrinė sistema greitam ir paprastam montavimui / Mažas svoris ir kompaktiškas dydis / Montavimui viduje ir lauke (aukšta apsaugos klasė IP 65). Su Fronius Datamanager esame pirmieji keitiklių gamintojai, siūlantys WLAN sąsają pačiame keitiklyje. Inverteris yra prijungtas prie interneto be papildomų laidų ir suteikia puikią fotovoltinės sistemos veikimo vaizdą.

fronius
Fronius Symo 3-M/ Light

SnapINverter tvitinimo sistema

Unikalus Fronius PC plokštės keitimo procesas

Unikalaus PC plokščių keitimo proceso pagrindas klojamas mums kuriant keitiklius, nes PC plokštės gali būti keičiamos tik atitinkamai suprojektavus įrenginį. Tai leidžia mūsų Fronius aptarnavimo partneriams teikti greičiausią keitiklio priežiūrą rinkoje.

SnapINverter tvirtinimo sistema

Ypatinga mūsų prietaisų dizaino savybė yra ta, kad prijungimo skyrius yra atskirtas nuo maitinimo pakopų komplekto skyriaus. Jie montuojami atskirai. Prijungimo vieta ir visi jos kabeliai pirmiausia tvirtinami prie sienos. Galios pakopos komplekto skyrius montuojamas vėliau. Dėl naujoviškos SnapINverter tvirtinimo sistemos montavimas ir aptarnavimas yra itin patogus vartotojui. Inverteris tiesiog įdedamas į sieninį laikiklį ir tvirtinamas. Norint atlikti techninę priežiūrą, nereikia išimti viso keitiklio, tik maitinimo pakopos komplekto skyrių. Visi laidai, nustatymai ir konfigūracijos lieka vietoje.

Fronius Galvo inverterio privalumai

Automatinis HF transformatoriaus perjungimas – Fronius transformatoriniuose inverteriuose naudojamas aukšto dažnio (HF) transformatorius. Automatinio transformatoriaus perjungimo įrenginys sukuria tris efektyvumo viršūnes. Rezultatas: pastovus efektyvumo lygis visame įvesties įtampos diapazone, todėl gaunamas didesnis derlius. Kiti HF transformatorių technologijos pranašumai yra kompaktiškas, lengvas dizainas ir saugumas dėl elektros izoliacijos.

Išmanusis tinklas paruoštas – Fronius inverteriai paruošti rytojaus išmaniajam tinklui. Inverteriai yra optimaliai įrengti, kad ateityje atitiktų techninius tinklų reikalavimus. Įrenginiuose integruota daugybė išmaniųjų funkcijų, žinomų kaip išplėstinės tinklelio funkcijos. Tai apima daugybę valdymo funkcijų, užtikrinančių optimalų reaktyviosios galios ir efektyviosios galios padavimą. Šios funkcijos sukurtos taip, kad būtų užtikrintas stabilus tinklo veikimas net tada, kai PV sistemos tankis yra labai didelis, ir kad būtų išvengta nepageidaujamų tiekimo pertrūkių ir susijusių derliaus nuostolių. Todėl Fronius inverteriai padeda užtikrinti PV sistemos našumą.

Fronius Galvo inverteris

7 metų garantija
su galimybe prasitęsti

jinko solar

Aukštas efektyvumas 98 %

Patikrinta kokybė

 

logo

Paprastas montavimas

Techninė modelių specifikacija

Inverteris Fronius Galvo 1.5 – 3.1kW

Papildoma informacija

Pasirinkite prekės modelį

1.5-1, Fronius, 2.0-1, Fronius, 2.5-1, Fronius, 3.0-1, Fronius, 3.1-1, Fronius

Gamintojas

Fronius

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl Inverteris Fronius Galvo 1.5 – 3.1kW