Hitachi S-Premium oro kondicionierius

1,938.473,145.10

hitachi-orislt

„Hitachi“ – pasaulinis aukščiausios kokybės klimato kontrolės sprendimų prekės ženklas, pripažintas už savo gebėjimą patenkinti klientų poreikius.

Akcija! Lizingas tik 4% metinės palūkanos

Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žymų: , Product ID: 17278

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Kodėl verta rinktis Hitachi sieninį oro kondicionierių?

Patalpose praleidžiame didžiąją dalį savo gyvenimo, todėl labai svarbu užtikrinti gerą mikroklimatą. Šią užduotį lengvai įveiks šiuolaikiški japonų gamintojo „Hitachi“ šilumos siurbliai – „oras-oras“.

„Hitachi“ – pasaulinis aukščiausios kokybės klimato kontrolės sprendimų prekės ženklas, pripažintas už savo gebėjimą patenkinti klientų poreikius.

Šilumos siurblys ,,S-Premium“ pasižymi puikiu dizainu ir ilgaamžiškumu, pagrįstu nerūdijančiojo plieno danga ir automatinio nusivalymo funkcija. Įdiegtas ,,Human“ jutiklis užtikrina optimalų šildymą ar vėsinimą, atsižvelgiant į erdvėje esančių žmonių skaičių. Šios serijos šilumos siurbliai pasižymi aukštu naudingumo koeficientu COP – 5.15 (,,S-Premium“ 25).

Hitachi S-Premium oro kondicionierius

Valdykite oro kondicionierių iš bet kurios vietos su ,,Hi-Kumo” Wi-Fi valdymu

Šio tipo valdymas gali būti naudojamas norint įjungti ar išjungti įrenginį, reguliuoti oro temperatūrą, taip pat sistemos veikimą iš bet kurios pasaulio vietos. Viskas, ko Jums reikia – mobilusis telefonas, prieiga prie interneto ir galėsite prisijungti prie šilumos siurblio bei jį valdyti.

R32-oris

Šioje oro kondicionierių serijoje naudojamas R32 šaltnešis

R32 yra naujas šaltnešis, žymiai ekologiškesnis ir turintis tris kartus mažesnį GWP. Naujo šaltnešio dėka galima sumažinti jo kiekį sistemoje ir padidinti įrangos efektyvumą.

Dėl savo išskirtinių savybių R32 išsiskiria labai gerais energijos vartojimo efektyvumo rodikliais. Šaldymo potencialas 1,5 karto didesnis už R410A, o tai reiškia, kad pasiekti norimą temperatūrą reikia mažiau energijos ir mažesnio aušalo kiekio.

Produkto savybės

Hitachi oro kondicionierių technologija pasižymi galingu, bet tyliu veikimu, tuo pačiu mažu energijos suvartojimu. Kondicionieriai veikia tyliai, nes juose esantis unikalus įstrižas ventiliatorius ir “BLDC” variklio technologija pašalina nereikalingą triukšmą ir leidžia sklandžiai veikti. Veikimo metu keliamo garso lygis neviršija 19 dB(A)! Galimybė nustatyti tylos rėžimą, papildomai sumažinant triukšmo lygį patalpoje. Ši sistema padeda sumažinti energijos sąnaudas net iki 44 proc. Dėl inverterio taip pat galima daug greičiau (beveik du kartus) pasiekti norimą patalpos temperatūrą.

 • „Frost Wash“ plovimas – įrenginys turi automatinę šilumokaičio nusivalymo funkciją.
 • Įrenginyje integruota H-Link sąsaja, skirta susieti įrenginį su centralizuota valdymo sistema.
 • 4 krypčių lamelės – puikus oro srauto paskirstymas keturiomis skirtingomis kryptimis.
 • ECO-Motion jutiklis, kuris identifikuoja judesius patalpoje ir pagal tai reguliuoja įrenginio veikimą, taip sutaupoma energija.
 • Suderinamas su nuotolinio valdymo programėle „Hi-Kumo‘‘.
 • Įrenginys parodo energijos sąnaudas šildymo ir vėsinimo režimo metu.
 • Įrenginio veikimą galima suprogramuoti visai savaitei.
 • Žmonių skaičiaus jutiklis – šie įrenginiai yra papildyti jutikliu, kuris užtikrina optimalų veikimą, atsižvelgiant į patalpoje esančių žmonių skaičių. Jutiklis reguliuoja šilumos siurblio veikimą, mažėjant arba didėjant žmonių skaičiui.

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su vienu geriausių inžinerijos specialistu Sauliumi Tamuleviciumi, kuris pats yra sukuręs lietuvišką šilumos siurblį oras-vanduo.


  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  2,5kW RAK-25PSE(W/S) + RAC-25WSE, 3,5kW RAK-35PSE(W/S) + RAC-35WSE, 5,0kW RAK-50PSE(W/S) + RAC-50WSE

  Gamintojas

  Hitachi

  Call Now Button+37065401351