Hitachi Light Commercial ortakinis oro kondicionierius

1,884.143,357.70

hitachi-orislt

„Hitachi“ – pasaulinis aukščiausios kokybės klimato kontrolės sprendimų prekės ženklas, pripažintas už savo gebėjimą patenkinti klientų poreikius.

Akcija! Lizingas tik 4% metinės palūkanos

 

Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žyma: Product ID: 17330

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Kodėl verta rinktis Hitachi kanalinį oro kondicionierių?

Kanaliniai „Light Commercial‘‘ oro kondicionieriai beveik nepastebimai įsilieja į interjerą, kadangi yra montuojami kanaluose lubose. Ypač aukštas statinis slėgis (150 Pa) užtikrina optimalų erdvių mikroklimato palaikymą ir reikiamus oro srautus.

Įrenginio valdymas tampa ypač patogus, papildomai įsigijus Wi-Fi priedėlį. Šis priedėlis suteikia galimybę reguliuoti oro kondicionieriaus veikimą Wi-Fi ryšiu per išmaniąją programėlę, kad ir kur bebūtumėte!

„Hitachi“ – pasaulinis aukščiausios kokybės klimato kontrolės sprendimų prekės ženklas, pripažintas už savo gebėjimą patenkinti klientų poreikius.

Hitachi Light Commercial kanalinis oro kondicionierius

Valdykite oro kondicionierių paprastai!

Visų „Hitachi“ serijų sistemos valdomos vienodu valdikliu. Lengvai valdomos visos sistemos funkcijos: šildymo, vėsinimo, karšto vandens ruošimo ir baseino vandens šildymo. Valdiklis su LCD ekranu ir termostatu apima visas programas, todėl nereikia jokių išorinių elementų. Juo galima tiesiogiai kontroliuoti sistemą, pavyzdžiui, atlikti dienos ir savaitės programavimą, valdyti ruošiamo vandens temperatūrą, veikimo režimus ir kt. Jį galima naudoti kaip zonų termostatą ir net derinti su „Hitachi“ belaidžiu termostatu.

R32-oris

Šioje oro kondicionierių serijoje naudojamas R32 šaltnešis

R32 yra naujas šaltnešis, žymiai ekologiškesnis ir turintis tris kartus mažesnį GWP. Naujo šaltnešio dėka galima sumažinti jo kiekį sistemoje ir padidinti įrangos efektyvumą.

Dėl savo išskirtinių savybių R32 išsiskiria labai gerais energijos vartojimo efektyvumo rodikliais. Šaldymo potencialas 1,5 karto didesnis už R410A, o tai reiškia, kad pasiekti norimą temperatūrą reikia mažiau energijos ir mažesnio aušalo kiekio.

Produkto savybės

 • Ypač aukšta energinio efektyvumo klasė – įrenginys priklauso A++ energinio efektyvumo klasei (suvartoja itin mažai elektros energijos).
 • Aukštas statinis slėgis – įrenginio slėgis – 150 Pa, todėl ortakiai gali būti montuojami ten, kur patogiausia. Nereikės nerimauti dėl nepakankamo oro kiekio.
 • Suderinama su „Hi-Kumo“ Wi-Fi valdymu – šio tipo valdymas gali būti naudojamas norint įjungti ar išjungti įrenginį, reguliuoti oro temperatūrą, taip pat sistemos veikimą iš bet kurios pasaulio vietos. Viskas, ko Jums reikia – mobilusis telefonas, prieiga prie interneto ir galėsite prisijungti prie kondicionieriaus bei jį valdyti.
 • Lankstus įrengimas – galima nutiesti iki 30 m šaltnešio vamzdžio tarp vidinio ir išorinio bloko, o aukščio skirtumas tarp blokų – iki 20 m. Tai suteikia platų įrengimo vietos pasirinkimą.
 • Aukštas komforto lygis – ši sistema leidžia pasirinkti temperatūros matavimo taškus. Tokio tipo temperatūros valdymas užtikrina komfortą patalpoje.
 • Kondensato siurbliukas komplekte – šios serijos kasetiniai blokai yra su integruotais kondensato siurbliais, todėl kondensato skystis yra šalinamas automatiškai.

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su vienu geriausių inžinerijos specialistu Sauliumi Tamuleviciumi, kuris pats yra sukuręs lietuvišką šilumos siurblį oras-vanduo.


  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  2,5kW RAD-25RPE + RAC-25NPE, 3,5kW RAD-35RPE + RAC-35NPE, 5,0kW RAD-50RPE + RAC-50NPE, 6,0kW RAD-60RPE + RAC-60NPE, 7,0kW RAD-70PPD + RAC-70NPD

  Gamintojas

  Hitachi

  Call Now Button+37065401351