Hitachi Light Commercial kasetinis oro kondicionierius

2,227.263,042.39

hitachi-orislt

„Hitachi“ – pasaulinis aukščiausios kokybės klimato kontrolės sprendimų prekės ženklas, pripažintas už savo gebėjimą patenkinti klientų poreikius.

Akcija! Lizingas tik 4% metinės palūkanos

 

Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žymų: , Product ID: 17163

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Kodėl verta rinktis Hitachi kasetinį oro kondicionierių?

Nedidelėms visuomeninėms erdvėms (pastatams) skirtas oro kondicionierius, užtiktinantis komfortišką mikroklimatą ir ypač patogų valdymą.

Kasetiniai oro kondicionieriai beveik nepastebimi ir itin adaptyvūs. Vidiniai blokai montuojami lubose, todėl nepastebimai įsilieja į interjerą, o kiekviena oro išpūtimo angos lamelė valdoma individualiai, todėl oro kondicionierius komfortiškai paskirsto oro srautą įvairiose erdvėse.

Įrenginio valdymas tampa ypač patogus, papildomai įsigijus Wi-Fi priedėlį. Šis priedėlis suteikia galimybę reguliuoti oro kondicionieriaus veikimą Wi-Fi ryšiu per išmaniąją programėlę, kad ir kur bebūtumėte!

„Hitachi“ – pasaulinis aukščiausios kokybės klimato kontrolės sprendimų prekės ženklas, pripažintas už savo gebėjimą patenkinti klientų poreikius.

 

 

Hitachi Light Commercial kasetinis oro kondicionierius

Valdykite oro kondicionierių iš bet kurios vietos su ,,Hi-Kumo” Wi-Fi valdymu

Šio tipo valdymas gali būti naudojamas norint įjungti ar išjungti įrenginį, reguliuoti oro temperatūrą, taip pat sistemos veikimą iš bet kurios pasaulio vietos. Viskas, ko Jums reikia – mobilusis telefonas, prieiga prie interneto ir galėsite prisijungti prie šilumos siurblio bei jį valdyti.

R32-oris

Šioje oro kondicionierių serijoje naudojamas R32 šaltnešis

R32 yra naujas šaltnešis, žymiai ekologiškesnis ir turintis tris kartus mažesnį GWP. Naujo šaltnešio dėka galima sumažinti jo kiekį sistemoje ir padidinti įrangos efektyvumą.

Dėl savo išskirtinių savybių R32 išsiskiria labai gerais energijos vartojimo efektyvumo rodikliais. Šaldymo potencialas 1,5 karto didesnis už R410A, o tai reiškia, kad pasiekti norimą temperatūrą reikia mažiau energijos ir mažesnio aušalo kiekio.

Produkto savybės

 • Ypač aukšta energinio efektyvumo klasė – įrenginys priklauso A++ energinio efektyvumo klasei (suvartoja itin mažai elektros energijos).
 • Suderinama su „Hi-Kumo“ Wi-Fi valdymu – šio tipo valdymas gali būti naudojamas norint įjungti ar išjungti įrenginį, reguliuoti oro temperatūrą, taip pat sistemos veikimą iš bet kurios pasaulio vietos. Viskas, ko Jums reikia – mobilusis telefonas, prieiga prie interneto ir galėsite prisijungti prie kondicionieriaus bei jį valdyti.
 • Lankstus įrengimas – galima nutiesti iki 30 m šaltnešio vamzdžio tarp vidinio ir išorinio bloko, o aukščio skirtumas tarp blokų – iki 20 m. Tai suteikia platų įrengimo vietos pasirinkimą.
 • Individualus lamelių valdymas – kiekviena kasetinio bloko lamelė gali būti individualiai valdoma (keičiama kryptis), tai užtikrina komfortišką oro srauto paskirstymą ir lengvą įrenginio prisitaikymą prie skirtingų patalpų parametrų.
 • Aukštas komforto lygis – ši sistema leidžia pasirinkti temperatūros matavimo taškus. Tokio tipo temperatūros valdymas užtikrina komfortą patalpoje.
 • Kondensato siurbliukas komplekte – šios serijos kasetiniai blokai yra su integruotais kondensato siurbliais, todėl kondensato skystis yra šalinamas automatiškai.

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su vienu geriausių inžinerijos specialistu Sauliumi Tamuleviciumi, kuris pats yra sukuręs lietuvišką šilumos siurblį oras-vanduo.


  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  2,5kW RAI-25RPE + RAC-25NPE, 5,0kW RAI-50RPE + RAC-50NPE, 6,0kW RAI-60RPE + RAC-60NPE

  Gamintojas

  Hitachi

  Call Now Button+37065401351