Fronius Tauro inverteris

5,102.577,381.00

„Fronius“ – tvarumo ideologija paremtas prekės ženklas, kuris gyvuoja jau 75-erius metus. Kompanija skatina atsinaujinančios energijos naudojimą visuose savo pastatuose ir visoje infrastruktūroje. Nuolat mažina tiesioginį ir netiesioginį šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą ir kartu priklausomybę nuo iškastinio kuro.

Akcija! Lizingas tik 4% metinės palūkanos

 

  Fronius Tauro  techninė charakteristika

Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žymų: , Product ID: 22127

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Fronius Tauro saulės inverteris

 • Fronius TAURO yra tvirtas komercinis trifazis keitiklis, užtikrinantis didelį efektyvumą. Komercinis keitiklis skirtas neapsaugotoms lauko zonoms ir geriausiai veikia atšiauriose (karščio, šalčio, dulkių) vietose.
 • Įvairios parinktys, tokios kaip AC Daisy Chaining, Fronius TAURO garantuoja ne tik greitą montavimą, bet ir žymiai sumažina BOS išlaidas.
 • Kintamosios srovės grandinės sujungimas sumažina kintamosios srovės kombinatorių dėžių skaičių.
 • Montavimas su V formos spaustukais taupo laiką ir išlaidas.
 • Naujoviška dvigubų sienelių konstrukcija ir aktyvaus aušinimo technologija leidžia Fronius Tauro laikyti tiesioginiuose saulės spinduliuose, tuo pačiu užtikrinant nuolatinį didelį efektyvumą. Jis apsaugo komponentus nuo aukštos temperatūros, prailgina keitiklio tarnavimo laiką ir geriausiai veikia karštame klimate.
 • TAURO ECO yra puikiai pritaikyti decentralinės (tiesioginės versijos) ir centrinės (iš anksto kombinuotos versijos) sistemos dizainui ir yra aprūpintos šiomis galimybėmis.
 • Apsauga nuo viršįtampių 1 + 2 (AC + DC) yra integruota standartiškai ir užtikrina visišką įrenginio apsaugą. Be to, „Tauro 50-3-D“ ir „TAURO Eco 50-3-D to 100-3-D“ standartiškai turi integruotus 20A saugiklius. Kintamosios srovės zona su kelių gyslų jungtimi leidžia lengvai montuoti daugiagyslius kabelius.
Fronius Tauro inverteris

7 metų garantija
su galimybe prasitęsti

Aukštas efektyvumas
iki 98 %

Patikrinta kokybė

Paprastas montavimas

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su geriausiais savo srities vadybininkais, kurie padės priimti teisingą sprendimą, atsižvelgiant į Jūsų situaciją ir poreikius.


  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  Eco 100-3-D, 99-3-P, 99-3-D, Eco 50-3-P, 100-3-P, Eco 50-3-D

  Gamintojas

  Fronius

  Call Now Button+37065401351