Fronius Symo Hybrid 3-S inverteris

2,219.142,682.57

„Fronius“ – tvarumo ideologija paremtas prekės ženklas, kuris gyvuoja jau 75-erius metus. Kompanija skatina atsinaujinančios energijos naudojimą visuose savo pastatuose ir visoje infrastruktūroje. Nuolat mažina tiesioginį ir netiesioginį šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą ir kartu priklausomybę nuo iškastinio kuro.

Akcija! Lizingas tik 4% metinės palūkanos

 

  Fronius Symo Hybrid 3-S  techninė charakteristika

Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žymų: , Product ID: 21971

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Fronius Symo Hybrid 3-S inverteris

„Fronius Symo Hybrid“ yra suderinamas su „Fronius Solar Battery“, taip pat su kitų gamintojų, tokių kaip „LG Chem“ ar „BYD“, saugojimo įrenginiais, todėl yra idealus hibridinis keitiklis.

Išmanioji „Multi Flow“ technologija leidžia sujungti kintamosios srovės ir nuolatinės srovės akumuliatorių. Be to, apkrovos tiekiamos tuo pačiu metu, kai įkraunama baterija – net ir atsarginio maitinimo režimu

Suderinamumas su BYD Battery Box H 6.4, H 7.7, H 9.0, H 10.2 ir H 11.5 reiškia, kad Fronius Symo Hybrid yra lankstiausias sprendimas kiekvienai saugojimo sistemai.

„Fronius“ yra vienintelis sprendimų tiekėjas, kuris kartu su BYD gali tiekti maitinimą trifaziams vartotojams avarinėse situacijose kaip atsarginę energiją. Kadangi BYD akumuliatoriai gali būti plečiami moduliniu principu, talpa bet kada gali būti pritaikyta individualiems kliento poreikiams.

Fronius Symo Hybrid 3-S inverteris

7 metų garantija
su galimybe prasitęsti

Aukštas efektyvumas
iki 98 %

Patikrinta kokybė

Paprastas montavimas

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su geriausiais savo srities vadybininkais, kurie padės priimti teisingą sprendimą, atsižvelgiant į Jūsų situaciją ir poreikius.


  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  3.0kW, 4.0kW, 5.0kW

  Gamintojas

  Fronius

  Call Now Button+37065401351