Fronius Symo 3-M/ Light inverteris

2,319.253,119.24

„Fronius“ – tvarumo ideologija paremtas prekės ženklas, kuris gyvuoja jau 75-erius metus. Kompanija skatina atsinaujinančios energijos naudojimą visuose savo pastatuose ir visoje infrastruktūroje. Nuolat mažina tiesioginį ir netiesioginį šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą ir kartu priklausomybę nuo iškastinio kuro.

Akcija! Lizingas tik 4% metinės palūkanos

 

  Fronius Symo  techninė charakteristika

Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žymų: , Product ID: 20618

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Tkslesnis gaminamos elektros energijos monitoringas

Įtampos keitiklis Fronius Symo naudojamas ne tik Europoje, bet ir pamėgtas lietuvių. Tai užtikrintos kokybės inverteris, kurio kilmė – Austrija. Tai pripažintas  gamintoja pasaulyje  jau 20 metų. Įrenginys pasižymi dideliu efektyvumu – net iki 98%, moderniu dizainu ir patogiu valdymu, todėl artimoje ateityje sutaupysite energijai ir galėsite patenkinti visus poreikius. WLAN sąsaja pačiame inverteryje, todėl inverteris yra prijungtas prie interneto be jokių papildomų kabelių ir garantuoja puikią  sistemos veikimo apžvalgą. Šis modelis puikiai tinks stogui, kurio plokštumos nukreiptos skirtingomis kryptimis.

– Fronius SuperFlex dizainas apjungia visas sistemos dizainos reikalavimus į vieną unikalią inverterio formą. Du MPP trakeriai kartu su aukšta sistemos įtampa ir plačių įtampos įvesties diapazonu garantuoja maksimalų lankstumą.,

– Inverteriai yra optimaliai parengti jog atitiktų techninius reikalavimus, kurie gali būti keliami energetinėms sistemoms ateityje. Serija Smart funkcijų, kurios integruotos į prietaisus, leidžia sistemai stabiliai veikti net kai elektrinės sistemos tankumas yra didelis ir leidžia išvengti nenorimų pertraukimų. Tokiu būdu Fronius inverteriai garantuoja maksimalia elektrinės išeigą.

Tinka bet kokiai sistemai

Trifazis Fronius Symo įtampos keitiklis tinka bet kokiai sistemai.

 • Aukšta sistemos įtampa, platus įvesties įtampos diapazonas ir du MPP „trackeriai“ užtikrina maksimalų lankstumą sistemoje.
 • Standartinė interneto sąsaja  per WLAN ar Ethernet, lengva kitų komponentų integracija

Patogus montavimas

 • Integruota SnapINverter montavimo sistema, todėl ryšio prijungimo sekcija yra atskirta nuo galios prijungimo sekcijos. Ryšio prijungimo sekcija ir visi tam reikalingi kabeliai yra įrengti prie sienos pirmiausiai, po to seka galios prijungimo sekcija.
 • Inverteriskabinamas prie sienos kronšteino ir sutvirtinamas. Aptarnavimui nereikia nuimti viso inverterio, tiesiog galios prijungimo sekciją.

7 metų garantija
su galimybe prasitęsti iki  3 m.

Aukštas efektyvumas
iki 98 %

Dynamic Peak Manager – sekimo algoritmas kuris dinamiškai adaptuoja savo elgseną kuomet ieško optimalaus veikimo taško.

Paprastas montavimas

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su geriausiais savo srities vadybininkais, kurie padės priimti teisingą sprendimą, atsižvelgiant į Jūsų situaciją ir poreikius.


  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  10 kW 10.0-3-M, 10 kW 10.0-3-M Light, 12,5 kW 12.5-3-M, 12,5 kW 12.5-3-M Light, 15 kW 15.0-3-M, 15 kW 15.0-3-M Light, 17,5 kW 17.5-3-M, 17,5 kW 17.5-3-M Light, 20 kW 20.0-3-M, 20 kW 20.0-3-M Light

  Gamintojas

  Fronius

  Call Now Button+37065401351