Fronius Primo GEN24 PLUS inverteris

1,862.192,486.55

„Fronius“ – tvarumo ideologija paremtas prekės ženklas, kuris gyvuoja jau 75-erius metus. Kompanija skatina atsinaujinančios energijos naudojimą visuose savo pastatuose ir visoje infrastruktūroje. Nuolat mažina tiesioginį ir netiesioginį šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą ir kartu priklausomybę nuo iškastinio kuro.

Akcija! Lizingas tik 4% metinės palūkanos

 

  Fronius Primo GEN24 PLUS  techninė charakteristika

Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žymų: , Product ID: 22135

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Fronius Primo GEN24 PLUS inverteris

 • Fronius Primo GEN24 Plus, turintis pagal poreikį pagrįstus avarinio maitinimo variantus, kurie gali veikti su akumuliatoriumi arba be jo, užtikrina aukščiausią tiekimo patikimumą namų sektoriuje.
 • Naujoviškas PV Point pirmą kartą suteikia bazinį avarinį maitinimo šaltinį net tiems klientams, kurie nenori iš karto įsigyti akumuliatoriaus.
 • Klientams, kurie jau turi bateriją, įrenginys siūlo išbandytą pilnos atsarginės kopijos sprendimą, kuris gali aprūpinti visą namų ūkį avarine energija. Todėl Fronius GEN24 Plus įrenginiai yra idealus sprendimas patenkinti įvairius klientų poreikius; ar sistema turi turėti bateriją nuo pat pirmos dienos, Fronius Ohmpilot turi naudoti PV energiją karštam vandeniui šildyti, ar PV sistema turi būti integruota į namų automatikos paketą.
 • Fronius GEN24 Plus visada bus tinkamas pasirinkimas – naujoms sistemoms, taip pat esamų saulės sistemų atnaujinimui ir plėtrai. Be to, dėl naujų įrenginių montavimas, paleidimas ir aptarnavimas yra neįtikėtinai lengvi ir gali būti naudojami bet kokio tipo sistemose.
 • Patikrintos Fronius technologijos, tokios kaip SuperFlex Design, taip pat bus aptiktos Primo ir Symo GEN24 Plus – įrenginiuose, kurie siūlo idealius saugojimo sprendimus vienfazėms ir didelėms trifazėms sistemoms.
Fronius Primo GEN24 inverteris

7 metų garantija
su galimybe prasitęsti

Aukštas efektyvumas
iki 98 %

Patikrinta kokybė

Paprastas montavimas

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su geriausiais savo srities vadybininkais, kurie padės priimti teisingą sprendimą, atsižvelgiant į Jūsų situaciją ir poreikius.


  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  3.0kW, 3.6kW, 4.0kW, 4.6kW, 5.0kW, 6.0kW

  Gamintojas

  Fronius

  Call Now Button+37065401351