Fronius Galvo inverteris

1,059.961,141.03

„Fronius“ – tvarumo ideologija paremtas prekės ženklas, kuris gyvuoja jau 75-erius metus. Kompanija skatina atsinaujinančios energijos naudojimą visuose savo pastatuose ir visoje infrastruktūroje. Nuolat mažina tiesioginį ir netiesioginį šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą ir kartu priklausomybę nuo iškastinio kuro.

Akcija! Lizingas tik 4% metinės palūkanos

 

  Fronius Galvo  techninė charakteristika

Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žymų: , Product ID: 22145

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Fronius Galvo inverteris

Ateičiai atsparus keitiklis, skirtas mažoms savaiminio vartojimo sistemoms

1,5 kW galios Fronius Galvo puikiai tinka namų ūkiams – ir ypač tinka savarankiško vartojimo sistemoms. Integruota energijos valdymo relė leidžia maksimaliai padidinti savaiminio suvartojimo komponentą. Daugybė kitų išmaniųjų funkcijų daro „Fronius Galvo“ vienu labiausiai ateičiai atsparių keitiklių savo klasėje: pavyzdžiui, integruotas duomenų registravimas, paprastas prisijungimas prie interneto per WLAN arba įkišamos kortelės technologija, skirta papildomoms funkcijoms pritaikyti. / Tinka visoms modulių technologijoms dėl galvaninės izoliacijos / Nauja šarnyrinė sistema greitam ir paprastam montavimui / Mažas svoris ir kompaktiškas dydis / Montavimui viduje ir lauke (aukšta apsaugos klasė IP 65).

Unikalus Fronius PC plokštės keitimo procesas

Unikalaus PC plokščių keitimo proceso pagrindas klojamas mums kuriant keitiklius, nes PC plokštės gali būti keičiamos tik atitinkamai suprojektavus įrenginį. Tai leidžia mūsų Fronius aptarnavimo partneriams teikti greičiausią keitiklio priežiūrą rinkoje.

SnapINverter tvirtinimo sistema

Ypatinga mūsų prietaisų dizaino savybė yra ta, kad prijungimo skyrius yra atskirtas nuo maitinimo pakopų komplekto skyriaus. Jie montuojami atskirai. Prijungimo vieta ir visi jos kabeliai pirmiausia tvirtinami prie sienos. Galios pakopos komplekto skyrius montuojamas vėliau. Dėl naujoviškos SnapINverter tvirtinimo sistemos montavimas ir aptarnavimas yra itin patogus vartotojui. Inverteris tiesiog įdedamas į sieninį laikiklį ir tvirtinamas. Norint atlikti techninę priežiūrą, nereikia išimti viso keitiklio, tik maitinimo pakopos komplekto skyrių. Visi laidai, nustatymai ir konfigūracijos lieka vietoje.

Automatinis HF transformatoriaus perjungimas

Fronius transformatoriniuose inverteriuose naudojamas aukšto dažnio (HF) transformatorius. Automatinio transformatoriaus perjungimo įrenginys sukuria tris efektyvumo viršūnes. Rezultatas: pastovus efektyvumo lygis visame įvesties įtampos diapazone, todėl gaunamas didesnis derlius. Kiti HF transformatorių technologijos pranašumai yra kompaktiškas, lengvas dizainas ir saugumas dėl elektros izoliacijos.

Integruota WLAN sąsaja

Fronius labai svarbus paprastas, patogus sistemos stebėjimas. Su Fronius Datamanager esame pirmieji keitiklių gamintojai, siūlantys WLAN sąsają pačiame keitiklyje. Inverteris yra prijungtas prie interneto be papildomų laidų ir suteikia puikią fotovoltinės sistemos veikimo vaizdą.

Išmanusis tinklas paruoštas

Fronius inverteriai paruošti rytojaus išmaniajam tinklui. Inverteriai yra optimaliai įrengti, kad ateityje atitiktų techninius tinklų reikalavimus. Įrenginiuose integruota daugybė išmaniųjų funkcijų, žinomų kaip išplėstinės tinklelio funkcijos. Tai apima daugybę valdymo funkcijų, užtikrinančių optimalų reaktyviosios galios ir efektyviosios galios padavimą. Šios funkcijos sukurtos taip, kad būtų užtikrintas stabilus tinklo veikimas net tada, kai PV sistemos tankis yra labai didelis, ir kad būtų išvengta nepageidaujamų tiekimo pertrūkių ir susijusių derliaus nuostolių. Todėl Fronius inverteriai padeda užtikrinti PV sistemos našumą.

Fronius Galvo inverteris
Fronius Galvo inverteris

7 metų garantija
su galimybe prasitęsti

Aukštas efektyvumas
iki 98 %

Patikrinta kokybė

Paprastas montavimas

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su geriausiais savo srities vadybininkais, kurie padės priimti teisingą sprendimą, atsižvelgiant į Jūsų situaciją ir poreikius.


  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  1.5-1, 2.0-1, 2.5-1, 3.0-1, 3.1-1

  Gamintojas

  Fronius

  Call Now Button+37065401351