Daikin Altherma 3 ECH2O šilumos siurblys EHSH (B)-D3 + ERGA-EAV3

9,009.6611,586.96

Ant grindų statomas oro ir vandens šiluminis siurblys, skirtas šildyti ir išgauti karštą vandenį naudojant terminę saulės energiją.

Akcija! Lizingas tik 4% metinės palūkanos

(Šilumos siurblį turime ekspozicijoje, galima apžiūrėti gyvai)

Daikin Altherma 3 ECH2O techninė charakteristika

Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Kilmės šalis: Japonija
Garantija: 3 metai
Kompresoriaus tipas: Inverteris
Darbinė temperatūra: -28°C +35°C

Naujausias Daikin Altherma 3 šilumos siurblys EHSH (B)-D3 + ERGA-EAV3

“Daikin Altherma 3” pagamintas patobulintas našumas užtikrina aukštą našumą ir mažiausias eksploatacines išlaidas. Šios naujos kartos “Daikin” šilumos siurblių asortimentas  “A +++” reitingas pasiekia 9,37 COP šildymo efektyvumą,  o karšto vandens – 4,93 COP .

Lengva įdiegti

“Daikin Altherma 3 šilumos siurblys EHSH (B)-D3 + ERGA-EAV3”  yra intuityviai suprojektuotas tiek montuotojo, tiek vartotojo atžvilgiu. Pristatytas paruoštas darbui. Visuose  vidiniuose blokuose  yra pagrindiniai hidrauliniai komponentai, kurie jau yra įmontuoti gamykloje. Naujas visiškai integruoto įrenginio dizainas reiškia, kad visą techninę priežiūrą galima atlikti iš priekio, pašalinant priekinį skydą, o visus vamzdžius galima pasiekti įrenginio viršuje. Lauko įrenginys yra išbandytas ir įkraunamas ekologišku šaltnešiu R32, dar labiau sumažina montavimo laiką. Konfigūracija yra paprasta naudojant valdiklio konfigūravimo vedlį.

Gaukite asmeninį pasiūlymą
Daikin Altherma 3 H Oris.lt

Produkto savybės

 • Integruotos saulės baterijos, suteikiančios maksimalų šildymo ir karšto vandens tiekimo komfortą
 • Maksimalus atsinaujinančių energijos šaltinių išnaudojimas: šildyti ir palaikyti saulės energiją naudojama siurblio technologija užtikrina šildymą ir buitinio karšto vandens tiekimą
 • Šviežio vandens taisyklė: higieniškas vanduo, kurio nereikia dezinfekuoti dėl legioneliozės rizikos
 • Priežiūros nereikalaujanti talpa: nėra korozijos, anodų, nuovirų ar nuosėdų likučių, o vanduo per saugos vožtuvą neprateka
 • Saulės energijos įranga pritaikyta naudoti su karšto buitinio vandens beslėge (atgalinio išleidimo) sistema
 • Sumanus šildymo talpyklos valdymas: tolesnis šildymas veikiant atlaidinimo režimu ir išsaugotos šilumos panaudojimas aplinkos šildymui
 • Šilumos nuostoliai minimalūs dėl aukštos kokybės izoliacijos
 • Galimas programinis valdymas, naudojamas šildymo, karšto vandens gavybos ir vėsinimo operacijoms

Privalumai

 • Karštas šviežias vanduo

  Terminės saugyklos struktūra užtikrina optimalią vandens higieną ir panaikina bakterijų kaupimosi ir legioneliozės riziką. Toliau užtikrinama, kad jūsų karštas vanduo būtų šviežias ir saugus.

Paruošta jungti prie saulės baterijų

Išnaudokite saulės energijos privalumus. Prijunkite savo karšto vandens saugyklą prie stogo saulės baterijos kolektorių.

Patogūs šildymo valdikliai

“Daikin Altherma” nustatytų taškų valdymo įtaisų ir jų inverterių kompresorių bendras poveikis maksimaliai padidina “Daikin Altherma 3” efektyvumą kiekvienoje lauko temperatūroje, užtikrinant nuolatinę kambario temperatūrą visada. Sistema tiekiama su devyniais iš anksto užprogramuotais parametrais, kuriuos galima reguliuoti kasdien. Be to, nustatymus galima nuotoliniu būdu valdyti naudojant “Daikin” interneto valdiklio “Smartphone” programą arba “A +++” energiją taupantį interneto valdiklį.  Kas leidžia pakoreguoti namų komforto lygį, kad atitiktų individualias nuostatas, tuo pačiu užtikrinant didesnį energijos vartojimo efektyvumą. “Daikin Altherma 3” sistema taip pat gali būti visiškai integruota su kitomis namų kontrolės sistemomis, pvz. IFTTT ir programos, kad būtų užtikrintas maksimalus efektyvumas ir patogumas.

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su vienu geriausių inžinerijos specialistu Sauliumi Tamuleviciumi, kuris pats yra sukuręs lietuvišką šilumos siurblį oras-vanduo.


  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  6.41 kW – ERGA04EAV3/EHSH04P30D3, 7.74 kW – ERGA06EAV3/EHSH08P30D3, 9.37 kW – ERGA08EAV3/EHSH08P30D3, 7.74 kW – ERGA06EAV3/EHSH08P50D3, 9.37 kW – ERGA08EAV3/EHSH08P50D3, 6.41 kW – ERGA04EAV3/EHSHB04P30D3, 7.74 kW – ERGA06EAV3/EHSHB08P30D3, 9.37 kW – ERGA08EAV3/EHSHB08P30D3, 7.74 kW – ERGA06EAV3/EHSHB08P50D3, 9.37 kW – ERGA08EAV3/EHSHB08P50D3

  Gamintojas

  Daikin

  Call Now Button+37065401351