Akcija!

Cooper&Hunter Unitherm 3 R32 oras-vanduo šilumos siurblys

4,414.086,050.00

Inovatyvi įranga, išmaniems patalpų klimato sprendimams

Cooper&Hunter – išmanūs konstrukciniai sprendimai, šiuolaikiškas dizainas ir patogumas. Šio prekės ženklo klimato kontrolės įrenginys užtikrins aukštą kokybės lygį, unikalias technines savybes, inovatyvumą ir modernų dizainą, kuris derės Jūsų namuose ir  palaikys komfortišką temperatūrą.

Akcija! Lizingas tik 4% metinės palūkanos

Cooper&Hunter Unitherm 3 techninė charakteristika

Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Kilmės šalis: JAV
Garantija: 3 metai
Kompresoriaus tipas: inverterinis.

Cooper&Hunter – vieni iš populiariausių klimato palaikymo įrenginių pasaulyje 

Nuo 2003 metų Cooper&Hunter kompanijos pagamintos produkcijos su prekiniu ženklu C&H (COOPER&HUNTER) kiekis jau matuojamas milijonais vienetų, COOPER&HUNTER technika užsitarnavo ypač didelį populiarumą skirtinguose kontinentuose, o prekinis ženklas C&H klimato palaikymo įrangos rinkoje tapo kokybės ir patikimumo ženklu. Tai lėmė kruopšti gamybos kokybės patikra, visiška atsakomybė už galutinį produktą ir išraiškinga marketingo strategija – tai kompanijos, kuria pasitiki milijonai žmonių, sėkmės kertiniai elementai. C&H sukūrė unikalią programą: „Tobulo produkto strategija“ ir „Globali kokybės kontrolė“. Taikant ją pasiekė aukščiausius kokybės rodiklius. Oro kondicionieriai ne tik užtikrina aukštus kokybės principus, bet yra ir patogaus valdymo – galima valdyti su nuotolinio valdymo ar laidiniu pulteliu. „COMFORT INNOVATIONS“ – tai prekės ženklo „COOPER & HUNTER“ šūkis. Komfortiška atmosfera su šio prekės ženklo prietaisais jau naudojasi milijonai žmonių iš įvairių pasaulio vietų. 

Naudojamas R32 šaltnešis. Tai naujas šaltnešis, žymiai ekologiškesnis ir turintis tris kartus mažesnį GWP. Naujo šaltnešio dėka galima sumažinti jo kiekį sistemoje ir padidinti įrangos efektyvumą.

Nors tiesioginio draudimo parduoti R410A šaltnešį nėra, Europos Sąjunga nustatė priemones, skirtas palaipsniui sumažinti jo naudojimą iki minimumo. Nuo 2025 metų R410A šaltnešio naudojimas bus draudžiamas atskirose split sistemose, įskaitant visus oro šilumos siurblius.

Cooper&Hunter Unitherm 3 R32 – komfortas namuose net atšiauriausiomis sąlygomis!

Efektyvus patalpų vėsinimas ar šildymas – šilumos siurblys neleidžia šaltą žiemą drebėti, o karštą vasarą kentėti alinančio karščio.

 • Vėsinimas nuo +10°С iki +48°С;
 • Šildymas nuo -25°С iki +35°С;
 • Karštas vanduo nuo -25°С iki +35°С.

Naujos kartos Cooper&Hunter šilumos siurblys ORASVANDUO Monoblock UNITHERM 3 pasižymi ypač aukštu energijos efektyvumu ir didesne šilumos galia naudojant mažiau energijos. Sutaupote energijai skiriamas sąnaudas, o namuose visada šilta!

Inverterinis šilumos siurblys pasižymi universalumu:

 • Šildo;
 • Šaldo;
 • Ruošia karštą vandenį.

Kodėl Cooper&Hunter Unitherm 3 R32 oras-vanduo šilumos siurblys?

Cooper&Hunter Unitherm 3 R32 yra patogus sprendimas namų komfortui. Vienas įrenginys – trys funkcijos. Dviejų pakopų kompresorius užtikrina stabilų darbą žemose temperatūrose. Šilumos siurblys vėsina, šildo ir tiekia karštą vandenį tada, kai Jūs norite! Pamirškite oro sąlygų keliamas bėdas. 

 • Adaptyvus šildymas priklausomai nuo lauko temperatūros;
 • Automatinė klimato kontrolė;
 • LCD jutiklinis ekranas;
 • Apsauga nuo užšalimo;
 • Sanitarinio vandens pašildymas  iki +80C;
 • Savaitės dienų temperatūriniai nustatymai;
 • Naujas šilumos siurblio valdiklis su intuityviomis funkcijomis;
 • Aukšto efektyvumo inverterinis vandens siurblys, atitinkantis Europos ErP direktyvą, gali reguliuoti darbo dažnį pagal faktinę apkrovą. Todėl tai gali pagerinti darbo efektyvumą ir tiksliau kontroliuoti vandens temperatūrą.
 • Inverterio ventiliatoriaus variklis gali tiksliai reguliuoti oro srautą per šilumokaitį, užtikrinant stabilų sistemos veikimą ir energijos taupymą.
 • Labai efektyvus plokštelinis šilumokaitis labai pagerina šilumos siurblio veikimą.

Privalumai

Pažangus valdymas  – įrenginį galima valdyti prijungus Wi-Fi modulį. Tai ypač patogu, nes miego režimą, oro režimą, išjungimo laiką, temperatūros laikmatį ir šilumos siurblio įjungimo / išjungimo laikmatį galima valdyti telefonu ar kitu išmaniuoju prietaisu.

Miego režimas – Naudodamas šią parinktį, vartotojas gali mėgautis ramiu nakties poilsiu, nesibaiminti dėl triukšmo lygio miego metu, nes oro kondicionierius dirba ypač tyliai.

Savidiagnostika – įrenginio gedimai rodomi ekrane su klaidų kodais, todėl lengviau diagnozuoti pagrindinių blokų ir režimų veikimo sutrikimus, jų priežastis. 

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su vienu geriausių inžinerijos specialistu Sauliumi Tamuleviciumi, kuris pats yra sukuręs lietuvišką šilumos siurblį oras-vanduo.


  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  4 kW CH-HP 4.0MIRK, 6 kW CH-H P6.0MIRK, 7,5 kW CH-HP 8.0MIRK, 10 kW CH-HP 10MIRK, 12 kW CH-HP 12MIRK, 14 kW CH-HP 14MIRK, 15,5 kW CH-HP 16MIRK, 10 kW CH-HP10MIRM, 12 kW CH-HP12MIRM, 14 kW CH-HP14MIRM, 15,5 kW CH-HP16MIRM

  Gamintojas

  Cooper&Hunter

  Call Now Button+37065401351