Cooper&Hunter palubiniai plokšteliniai rekuperatoriai | Vėdinimo įranga


Sale!
  • Cooper&Hunter palubiniai plokšteliniai rekuperatoriai
  • Cooper&Hunter palubiniai plokšteliniai rekuperatoriai
  • Cooper&Hunter palubiniai plokšteliniai rekuperatoriai
  • Cooper&Hunter palubiniai plokšteliniai rekuperatoriai

Cooper&Hunter palubiniai plokšteliniai rekuperatoriai | Vėdinimo įranga

1,363.00 1,080.00

Gamintojas: Cooper&Hunter cooper-logo
Kilmės šalis: JAV
Garantija:

         3 metai

Efektyvumas iki: 79%

Cooper&Hunter palubiniai plokšteliniai rekuperatoriai  

-Mažas triukšmo lygis.
-Kompaktiški matmenys.
-Platus asortimentas.
-Rekuperatorių galingumas nuo 350m 3h iki 3000 m3h.
-Šio tipo rekuperatoriams nereikalingas kondensato montavimas.
 -Šilumos atgavimo sistema.

Rekuperatoriaus tipai

Yra keletas skirtingų rekuperatoriaus tipų. Kiekvienas jis skirtas tam tikriems vartotojo poreikiams patenkinti. Paprastai jie diferencijuojasi pagal reikalingų vėdinti patalpų kvadratūrą, pagal naudojamus šilumokaičio tipus ir pan. Populiariausi yra šie tipai: ortakiniai rekuperatoriai, horizontalūs rekuperatoriai, rekuperatoriai su bypass funkcija, plokšteliniai rekuperatoriai, mini rekuperatoriai. Mini rekuperatoriai dar skirstomi į plokštelinius mini rekuperatorius ir keramikinius mini rekuperatorius.

Rekuperatoriaus veikimo principas

Rekuperatorius į gyvenamas patalpas tiekia šviežią orą, pašildydamas jį ištraukiamu, panaudotu oru iš sandarių patalpų, pvz. vonios, virtuvės., tambūro. Šis oras patenka į rekuperatorių, praeina pro jo filtrus, patenka į šilumokaitį, kuriame palieka savo šilumą ir pasišalina į lauką.

Tuo pat metu šviežias oras įsiurbiamas iš lauko, išvalomas oro filtre ir pašildytas šilumokaityje tiekiamas į gyvenamąsias patalpas, tokias kaip svetainė, miegamieji, vaikų kambariai.

Rekuperatorius turi 2 paskirstymo kolektorius – tiekiamam ir ištraukiamam orui (dideliuose objektuose gali būti ir daugiau). Tarkim ištraukimo atveju, į kolektorių suteka iš visų patalpų ištrauktas oras, kuris vienu ortakiu keliauja iki rekuperatoriaus ir vėliau pašalinamas lauk.

Cooper&Hunter

Kiekviena COOPER&HUNTER produktų serija pasižymi unikaliomis charakteristikomis, plačiu funkciniu pritaikymu ir puikiu dizainu. COOPER&HUNTER įranga – tai inovatyvių inžinerinių sprendimų ir idėjų harmonija apimanti visą gamą įvairialypės klimato palaikymo įrangos, kuriančios komfortišką ir ekologišką klimatą kasdieninėje žmogaus veikloje.

Dirbdami su COOPER&HUNTER, jūs visada naudositės naujausiais pasiekimais kuriant klimato palaikymo įrangą – ypač aukštos kokybės, šiuolaikiško dizaino ir stiliaus gaminiais.

Tarptautinė korporacija Cooper&Hunter International Corporation (JAV) specializuojasi mikroklimato įrenginių gamyboje. Prekinio ženklo C&H (Cooper&Hunter) oro kondicionieriai žinomi, populiarūs ir pripažinti visame pasaulyje. Nepriekaištinga kokybė ir lyderiavimas novatoriškų technologijų srityje – tai „Cooper&Hunter“ vizitinė kortelė.

Cooper&Hunter oro kondicionieriai gaminami bendroje “Gree” ir “Daikin” gamykloje įsikūrusioje Zhuhai mieste, esančiame 40 km atstumu nuo Honkongo.

Gamykla patenka į geriausių pasaulyje gamintojų penketuką. Aukštą gamybos proceso kokybės lygį patvirtina „Forbes“ skelbiamas FAB-50 reitingas. Bendras gamybos pajėgumas – 27 mln. klimato reguliavimo įrangos vienetų: 20 kategorijų, 400 serijų, daugiau kaip 7000 modelių.

Energiją taupančios C&H technologijos vertos ypatingo dėmesio laikantis aukščiausio IV kartos gamybos standarto. Buitinių ir pramoninių šilumos siurblių modeliai efektyviai eksploatuojami nuo -30 iki +54 °C temperatūroje. Kai kuriems C&H modeliams išduotas ASHRAE sertifikatas.

TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS

Cooper&Hunter palubiniai ploksteliniai rekuperatoriai - technines charaketeristikos

Categories: , , .

Konsultacijos, užsakymai:
+370 654 01351   info@oris.lt
Gauti pasiūlymą

Šios prekės modeliai:

Modelis: Oro srautas Kaina EUR  su PVM
CH_HRV5K 300/380/500  1363,67 €
1080 €
CH_HRV8K 480/600/800  
1404,81 €
CH_HRV10K 600/750/1000  
1447,16 €
CH_HRV15K 1500  
2113,87 €
CH_HRV20K 2000  
2175,58 €
CH_HRV30K 3000  
3721,96 €
Call Now ButtonSkambinti +370 654 01351