Akcija!

Cooper&Hunter Nordic Commercial palubinis oro kondicionierius

1,210.003,329.92

Inovatyvi įranga, išmaniems komercinių patalpų klimato sprendimams

Cooper&Hunter – išmanūs konstrukciniai sprendimai, šiuolaikiškas dizainas ir patogumas. Šio prekės ženklo klimato kontrolės įrenginys užtikrins aukštą kokybės lygį, unikalias technines savybes, inovatyvumą ir modernų dizainą, kuris derės Jūsų namuose ir  palaikys komfortišką temperatūrą.

   

Akcija! Lizingas tik 4% metinės palūkanos

 

Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žymų: , Product ID: 16873

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Cooper&Hunter Nordic Commercial

Kilmės šalis: JAV
Garantija: 5 metai
Kompresoriaus tipas: inverterinis

Cooper&Hunter – vieni iš populiariausių klimato palaikymo įrenginių pasaulyje 

Nuo 2003 metų Cooper&Hunter kompanijos pagamintos produkcijos su prekiniu ženklu C&H (COOPER&HUNTER) kiekis jau matuojamas milijonais vienetų, COOPER&HUNTER technika užsitarnavo ypač didelį populiarumą skirtinguose kontinentuose, o prekinis ženklas C&H klimato palaikymo įrangos rinkoje tapo kokybės ir patikimumo ženklu. Tai lėmė kruopšti gamybos kokybės patikra, visiška atsakomybė už galutinį produktą ir išraiškinga marketingo strategija – tai kompanijos, kuria pasitiki milijonai žmonių, sėkmės kertiniai elementai. C&H sukūrė unikalią programą: „Tobulo produkto strategija“ ir „Globali kokybės kontrolė“. Taikant ją pasiekė aukščiausius kokybės rodiklius. Oro kondicionieriai ne tik užtikrina aukštus kokybės principus, bet yra ir patogaus valdymo – galima valdyti su nuotolinio valdymo ar laidiniu pulteliu. „COMFORT INNOVATIONS“ – tai prekės ženklo „COOPER & HUNTER“ šūkis. Komfortiška atmosfera su šio prekės ženklo prietaisais jau naudojasi milijonai žmonių iš įvairių pasaulio vietų. 

Naudojamas R32 šaltnešis. Tai naujas šaltnešis, žymiai ekologiškesnis ir turintis tris kartus mažesnį GWP. Naujo šaltnešio dėka galima sumažinti jo kiekį sistemoje ir padidinti įrangos efektyvumą.

Nors tiesioginio draudimo parduoti R410A šaltnešį nėra, Europos Sąjunga nustatė priemones, skirtas palaipsniui sumažinti jo naudojimą iki minimumo. Nuo 2025 metų R410A šaltnešio naudojimas bus draudžiamas atskirose split sistemose, įskaitant visus oro šilumos siurblius.

Cooper&Hunter Nordic Commercial oro kondicionierius leis mėgautis komfortu tyliai ir efektyviai – tobula poilsio kokybė

 • Cooper&Hunter Nordic Commercial oro kondicionierius su R32 šaltnešiu;
 • Apsauga nuo šalčio + 8 ° C; Oro kondicionierius palaikys 8 ° C temperatūrą, neleisdamas užšaldyti patalpos ir naudos kuo mažiau elektros energijos;
 • Stilingas LED ekranas vidinio bloko skydelyje
 • 24 valandų laikmatis.
 • Džiovinimo režimas.
 • Pažangi atsišaldymo technologija
 • Paprastas/lengvas montavimas.
 • Daugiapakopė sistemos apsauga.
 • Vamzdelių ilgis iki 75m (didelės galios modeliams).

Kodėl verta įsigyti Cooper&Hunter Nordic Commercial ?

Cooper&Hunter Nordic Commercial universalus palubinis oro kondicionierius, kuris suteikia lankstumo atsižvelgiant į vietą, nes galima montuoti horizontaliai ant lubų arba vertikaliai ant sienos. Lengvas, komercinis, universalus, gali būti valdomas nuotolinio valdymo pultu arba sieniniu termostatu.

Nepriekaištingas dizainas – balta spalva, deranti prie visų namų interjero sprendimų.

Privalumai

Miego režimas – Naudodamas šią parinktį, vartotojas gali mėgautis ramiu nakties poilsiu, nesibaiminti dėl triukšmo lygio miego metu, nes oro kondicionierius dirba ypač tyliai.

Kelių greičių ventiliatorius – dėl didelio ventiliatoriaus greičio diapazono prietaisas gali pritaikyti savo greitį pagal vartotojo poreikius ir sąlygas.

Savidiagnostika – įrenginio gedimai rodomi ekrane su klaidų kodais, todėl lengviau diagnozuoti pagrindinių blokų ir režimų veikimo sutrikimus, jų priežastis. 

Ypač tylus veikimas – žemas triukšmo lygis – tik iki 32 dB, Komfortas ir tyla!

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su vienu geriausių inžinerijos specialistu Sauliumi Tamuleviciumi, kuris pats yra sukuręs lietuvišką šilumos siurblį oras-vanduo.


  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  4 kW CH-IF035RK, 5,5 kW CH-IF050RK, 8 kW CH-IF071RK, 12 kW CH-IF100RK, 15,5 kW CH-IF140RK, 17 kW CH-IF160RK

  Gamintojas

  Cooper&Hunter

  Call Now Button+37065401351