Akcija!

Cooper&Hunter Multi Split R32 ortakinio oro kondicionieriaus vidaus blokas

367.84556.60

Inovatyvi įranga, išmaniems patalpų klimato sprendimams

Cooper&Hunter – išmanūs konstrukciniai sprendimai, šiuolaikiškas dizainas ir patogumas. Cooper&Hunter Multi Split R32 oro kondicionierius užtikrins aukštą kokybės lygį, unikalias technines savybes, inovatyvumą ir modernų dizainą, kuris derės Jūsų namuose ir  palaikys komfortišką temperatūrą.

Akcija! Lizingas tik 4% metinės palūkanos

 

Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Kilmės šalis: JAV
Garantija: 3 metai
Kompresoriaus tipas: inverterinis.

Cooper&Hunter – vieni iš populiariausių klimato palaikymo įrenginių pasaulyje 

Nuo 2003 metų Cooper&Hunter kompanijos pagamintos produkcijos su prekiniu ženklu C&H (COOPER&HUNTER) kiekis jau matuojamas milijonais vienetų, COOPER&HUNTER technika užsitarnavo ypač didelį populiarumą skirtinguose kontinentuose, o prekinis ženklas C&H klimato palaikymo įrangos rinkoje tapo kokybės ir patikimumo ženklu. Tai lėmė kruopšti gamybos kokybės patikra, visiška atsakomybė už galutinį produktą ir išraiškinga marketingo strategija – tai kompanijos, kuria pasitiki milijonai žmonių, sėkmės kertiniai elementai. C&H sukūrė unikalią programą: „Tobulo produkto strategija“ ir „Globali kokybės kontrolė“. Taikant ją pasiekė aukščiausius kokybės rodiklius. Oro kondicionieriai ne tik užtikrina aukštus kokybės principus, bet yra ir patogaus valdymo – galima valdyti su nuotolinio valdymo ar laidiniu pulteliu. „COMFORT INNOVATIONS“ – tai prekės ženklo „COOPER & HUNTER“ šūkis. Komfortiška atmosfera su šio prekės ženklo prietaisais jau naudojasi milijonai žmonių iš įvairių pasaulio vietų. 

Naudojamas R32 šaltnešis. Tai naujas šaltnešis, žymiai ekologiškesnis ir turintis tris kartus mažesnį GWP. Naujo šaltnešio dėka galima sumažinti jo kiekį sistemoje ir padidinti įrangos efektyvumą.

Nors tiesioginio draudimo parduoti R410A šaltnešį nėra, Europos Sąjunga nustatė priemones, skirtas palaipsniui sumažinti jo naudojimą iki minimumo. Nuo 2025 metų R410A šaltnešio naudojimas bus draudžiamas atskirose split sistemose, įskaitant visus oro šilumos siurblius.

Cooper&Hunter Multi Split R32 oro kondicionierius – visapusiškam komfortui

Ozone saugus didelio efektyvumo freonas R32, todėl sumažinamas energijos suvartojimas 10% daugiau, nei su R410A;

Platus efektyvaus veikimo temperatūros diapazonas: nuo – 20° C šildymui ir iki + 48 ° C aušinimui.

Kompaktiški ortakių ir kasečių vidaus įrenginių matmenys (aukštis 230 mm).

Tiksliausias temperatūros valdymas 0,5 ° C tikslumu.

 • „IFeel“ režimas.
 • Turbo režimas.
 • Automatinis persijungimas. 

Kodėl Cooper&Hunter Multi Split R32 oro kondicionierius ?

Cooper&Hunter Multi Split R32 oro kondicionierius yra patogus sprendimas ne tik gyvenamosioms patalpoms, bet ir biurams, nes ortakinis įrenginys lengvai gali būti montuojamas į ortakius, įrenginio patalpoje net nematysite. Tai ypač nepastebimas įrenginys. Oro tiekimas į kambarį gali būti atliekamas tiesiogiai per difuzorių arba per kanalų sistemą. Inverterinis kompresorius užtikrina agregatų tikslumą ir ilgaamžiškumą. Kelių greičių ventiliatorius, varomas „I-Action“, užtikrina tokią pačią šildymo galią kaip ir elektrinė šiluma, tuo pačiu sunaudojant tik 1/3 elektros energijos. Šia sistema sutaupoma energija (iki 22 SEER) ir efektyviai teikiamas komfortas. 

Privalumai

Kelių greičių ventiliatorius – dėl didelio ventiliatoriaus greičio diapazono prietaisas gali pritaikyti savo greitį pagal vartotojo poreikius ir sąlygas. Komfortas ir optimali temperatūra visuose namuose dar greičiau pasiekiamas!

Žemas triukšmo lygis  – vartotojas gali mėgautis ramiu ir nepastebimu įrenginio veikimo garsu. Dėl Noise Analysis technologijos oro kondicionierius dirba ypač tyliai.

Prie šio vidaus bloko prijungiamas išorinis blokas, taip sukuriama komfortiška temperatūra, maksimalus našumas, o abiejų blokų darbas beveik begarsis.

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su vienu geriausių inžinerijos specialistu Sauliumi Tamuleviciumi, kuris pats yra sukuręs lietuvišką šilumos siurblį oras-vanduo.


  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  2,8 kW CHML-ID09RK, 3,85 kW CHML-ID12RK, 5,5 kW CHML-ID18RK, 8 kW CHML-ID24RK

  Gamintojas

  Cooper&Hunter

  Call Now Button+37065401351