ORIS.LT LOGO

Cooper&Hunter Multi Split R32 ortakinio oro kondicionieriaus vidaus blokas

Inovatyvi įranga, išmaniems patalpų klimato sprendimams

Cooper&Hunter – išmanūs konstrukciniai sprendimai, šiuolaikiškas dizainas ir patogumas. Cooper&Hunter Multi Split R32 oro kondicionierius užtikrins aukštą kokybės lygį, unikalias technines savybes, inovatyvumą ir modernų dizainą, kuris derės Jūsų namuose ir  palaikys komfortišką temperatūrą.

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

Cooper&Hunter – vieni iš populiariausių klimato palaikymo įrenginių pasaulyje 

Nuo 2003 metų Cooper&Hunter kompanijos pagamintos produkcijos su prekiniu ženklu C&H (COOPER&HUNTER) kiekis jau matuojamas milijonais vienetų. COOPER&HUNTER technika užsitarnavo ypač didelį populiarumą skirtinguose kontinentuose, o prekinis ženklas C&H klimato palaikymo įrangos rinkoje tapo kokybės ir patikimumo ženklu. Tai lėmė kruopšti gamybos kokybės patikra, visiška atsakomybė už galutinį produktą ir išraiškinga marketingo strategija. C&H sukūrė unikalią programą: „Tobulo produkto strategija“ ir „Globali kokybės kontrolė“. Taikant ją pasiekė aukščiausius kokybės rodiklius. Oro kondicionieriai ne tik užtikrina aukštus kokybės principus, bet yra ir patogaus valdymo – galima valdyti su nuotolinio valdymo ar laidiniu pulteliu. „COMFORT INNOVATIONS“ – tai prekės ženklo „COOPER & HUNTER“ šūkis. Komfortiška atmosfera su šio prekės ženklo prietaisais jau naudojasi milijonai žmonių iš įvairių pasaulio vietų. 

R-2

Kodėl Cooper&Hunter Multi Split R32 oro kondicionierius ?

Cooper&Hunter Multi Split R32 oro kondicionierius yra patogus sprendimas ne tik gyvenamosioms patalpoms, bet ir biurams, nes ortakinis įrenginys lengvai gali būti montuojamas į ortakius, įrenginio patalpoje net nematysite. Tai ypač nepastebimas įrenginys. Oro tiekimas į kambarį gali būti atliekamas tiesiogiai per difuzorių arba per kanalų sistemą. Inverterinis kompresorius užtikrina agregatų tikslumą ir ilgaamžiškumą. Kelių greičių ventiliatorius, varomas „I-Action“, užtikrina tokią pačią šildymo galią kaip ir elektrinė šiluma, tuo pačiu sunaudojant tik 1/3 elektros energijos. Šia sistema sutaupoma energija (iki 22 SEER) ir efektyviai teikiamas komfortas. 

Cooper&Hunter Multi Split R32 oro kondicionierius – visapusiškam komfortui

Ozone saugus didelio efektyvumo freonas R32, todėl sumažinamas energijos suvartojimas 10% daugiau, nei su R410A;

Platus efektyvaus veikimo temperatūros diapazonas: nuo – 20° C šildymui ir iki + 48 ° C aušinimui.

Kompaktiški ortakių ir kasečių vidaus įrenginių matmenys (aukštis 230 mm).

Tiksliausias temperatūros valdymas 0,5 ° C tikslumu.

  • „IFeel“ režimas.
  • Turbo režimas.
  • Automatinis persijungimas. 
Cooper&Hunter Multi Split R32 ortakinio oro kondicionieriaus vidaus blokas

Naudojamas R32 šaltnešis

Tai naujas šaltnešis, žymiai ekologiškesnis ir turintis tris kartus mažesnį GWP. Naujo šaltnešio dėka galima sumažinti jo kiekį sistemoje ir padidinti įrangos efektyvumą.

Nors tiesioginio draudimo parduoti R410A šaltnešį nėra, Europos Sąjunga nustatė priemones, skirtas palaipsniui sumažinti jo naudojimą iki minimumo. Nuo 2025 metų R410A šaltnešio naudojimas bus draudžiamas atskirose split sistemose, įskaitant visus oro šilumos siurblius.

Išorinis blokas

  • Prie šio vidaus bloko prijungiamas išorinis blokas, taip sukuriama komfortiška temperatūra, maksimalus našumas, o abiejų blokų darbas beveik begarsis.

Produkto savybės

346132677_246105884672483_9217789604590191451_n
  • Kelių greičių ventiliatorius – dėl didelio ventiliatoriaus greičio diapazono prietaisas gali pritaikyti savo greitį pagal vartotojo poreikius ir sąlygas. Komfortas ir optimali temperatūra visuose namuose dar greičiau pasiekiamas!
  • Žemas triukšmo lygis  – vartotojas gali mėgautis ramiu ir nepastebimu įrenginio veikimo garsu. Dėl Noise Analysis technologijos oro kondicionierius dirba ypač tyliai. 
Screen Shot 2023-05-26 at 12.09.01
Techninė modelių specifikacija

Cooper&Hunter Multi Split R32 ortakinio oro kondicionieriaus vidaus blokas

Papildoma informacija

Gamintojas

Cooper&Hunter

Modeliai

2,8 kW CHML-ID09RK, Cooper&Hunter, 3,85 kW CHML-ID12RK, Cooper&Hunter, 5,5 kW CHML-ID18RK, Cooper&Hunter, 8 kW CHML-ID24RK, Cooper&Hunter

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl Cooper&Hunter Multi Split R32 ortakinio oro kondicionieriaus vidaus blokas