Akcija!

Cooper&Hunter Multi Split R32 grindinio oro kondicionieriaus vidaus blokas

372.68406.56

A +++ efektyvumo klasės energiją taupanti įranga, išmaniems namų klimato sprendimams

Cooper&Hunter – išmanūs konstrukciniai sprendimai, šiuolaikiškas dizainas ir patogumas. Šio prekės ženklo klimato kontrolės įrenginys užtikrins aukštą kokybės lygį, unikalias technines savybes, inovatyvumą ir modernų dizainą, kuris derės Jūsų namuose ir  palaikys komfortišką temperatūrą.

Akcija! Lizingas tik 4% metinės palūkanos

 

Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Kilmės šalis: JAV
Garantija: 3 metai
Kompresoriaus tipas: inverterinis konsolis

Cooper&Hunter – vieni iš populiariausių klimato palaikymo įrenginių pasaulyje 

Nuo 2003 metų Cooper&Hunter kompanijos pagamintos produkcijos su prekiniu ženklu C&H (COOPER&HUNTER) kiekis jau matuojamas milijonais vienetų, COOPER&HUNTER technika užsitarnavo ypač didelį populiarumą skirtinguose kontinentuose, o prekinis ženklas C&H klimato palaikymo įrangos rinkoje tapo kokybės ir patikimumo ženklu. Tai lėmė kruopšti gamybos kokybės patikra, visiška atsakomybė už galutinį produktą ir išraiškinga marketingo strategija – tai kompanijos, kuria pasitiki milijonai žmonių, sėkmės kertiniai elementai. C&H sukūrė unikalią programą: „Tobulo produkto strategija“ ir „Globali kokybės kontrolė“. Taikant ją pasiekė aukščiausius kokybės rodiklius. Oro kondicionieriai ne tik užtikrina aukštus kokybės principus, bet yra ir patogaus valdymo – galima valdyti su nuotolinio valdymo ar laidiniu pulteliu. „COMFORT INNOVATIONS“ – tai prekės ženklo „COOPER & HUNTER“ šūkis. Komfortiška atmosfera su šio prekės ženklo prietaisais jau naudojasi milijonai žmonių iš įvairių pasaulio vietų. 

Cooper&Hunter Multi Split R32 grindinis oro kondicionierius leis mėgautis komfortu tyliai ir efektyviai – tobula poilsio kokybė

 • Diapazonas nuo -20 šildymo režimu ir ° C iki + 48 ° C šaldymo režimu.
 • Pažangi atsišaldymo technologija.
 • Saugus naudoti.
 • Energiją taupantis veikimo režimas.
 • Turborežimas.
 • Valdomas belaidžiu pultu.
 • Tiksliausias temperatūros valdymas 0,5 ° C tikslumu;

Kodėl verta įsigyti Cooper&Hunter Multi Split R32 grindinį oro kondicionierių?

Cooper&Hunter Multi Split R32 grindinis oro kondicionierius suteikia komfortišką vėsą ir malonią šilumą. Oro temperatūrą namuose renkatės Jūs! Yra ypač kompaktiškas, nes montuojamas palei grindis. Taip kondicionierius leidžia šaltam orui patenki į apatinę bloko dalį, o šiltas oras išpučiamas statmenai aukštyn, todėl oras įšyla efektyviai ir sparčiai. Itin plonas korpusas – 215 mm. „G-Matrik“ technologijos dėka kompresorius veikia sklandžiai, stabiliai ir itin tyliai. Nuostabus įrenginys, kai norisi pastebimo rezultato, neužimant namuose daug vietos.

Nepriekaištingas dizainas – balta spalva, deranti prie visų namų interjero sprendimų.

Privalumai

Tolygus oro paskirstymas – oro srautas nukreipiamas kairėn-dešinėn ir paskirstomas po visą patalpą. Integruotas automatinis režimas SWING tolygiam oro išsklaidymui. Plataus kampo žaliuzės, oro tiekimo valdymas iš įrenginio apačios ir viršaus. Komfortas ir optimali temperatūra visuose namų kampeiuose!

Mažesnis GWP, didesnis įrangos efektyvumas – naudojamas R32 šaltnešis. Tai naujas šaltnešis, žymiai ekologiškesnis. Naujo šaltnešio dėka galima sumažinti GWP kiekį sistemoje. Nors tiesioginio draudimo parduoti R410A šaltnešį nėra, Europos Sąjunga nustatė priemones, skirtas palaipsniui sumažinti jo naudojimą iki minimumo. Nuo 2025 metų R410A šaltnešio naudojimas bus draudžiamas atskirose split sistemose, įskaitant visus oro šilumos siurblius.

Prie šio vidaus bloko prijungiamas išorinis blokas, taip sukuriama komfortiška temperatūra, maksimalus našumas, o abiejų blokų darbas beveik begarsis.

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su vienu geriausių inžinerijos specialistu Sauliumi Tamuleviciumi, kuris pats yra sukuręs lietuvišką šilumos siurblį oras-vanduo.


  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  2,8 kW CHML-IK09RK, 3,75 kW CHML-IK12RK, 5,33 CHML-IK18RK

  Gamintojas

  Cooper&Hunter

  Call Now Button+37065401351