ORIS.LT LOGO

Cooper&Hunter Multi Split R32 grindinio oro kondicionieriaus vidaus blokas

A +++ efektyvumo klasės energiją taupanti įranga, išmaniems namų klimato sprendimams

Cooper&Hunter – išmanūs konstrukciniai sprendimai, šiuolaikiškas dizainas ir patogumas. Šio prekės ženklo klimato kontrolės įrenginys užtikrins aukštą kokybės lygį, unikalias technines savybes, inovatyvumą ir modernų dizainą, kuris derės Jūsų namuose ir  palaikys komfortišką temperatūrą.

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

Cooper&Hunter – vieni iš populiariausių klimato palaikymo įrenginių pasaulyje 

Nuo 2003 metų Cooper&Hunter kompanijos pagamintos produkcijos su prekiniu ženklu C&H (COOPER&HUNTER) kiekis jau matuojamas milijonais vienetų. COOPER&HUNTER technika užsitarnavo ypač didelį populiarumą skirtinguose kontinentuose, o prekinis ženklas C&H klimato palaikymo įrangos rinkoje tapo kokybės ir patikimumo ženklu. Tai lėmė kruopšti gamybos kokybės patikra, visiška atsakomybė už galutinį produktą ir išraiškinga marketingo strategija. C&H sukūrė unikalią programą: „Tobulo produkto strategija“ ir „Globali kokybės kontrolė“. Taikant ją pasiekė aukščiausius kokybės rodiklius. Oro kondicionieriai ne tik užtikrina aukštus kokybės principus, bet yra ir patogaus valdymo – galima valdyti su nuotolinio valdymo ar laidiniu pulteliu. „COMFORT INNOVATIONS“ – tai prekės ženklo „COOPER & HUNTER“ šūkis. Komfortiška atmosfera su šio prekės ženklo prietaisais jau naudojasi milijonai žmonių iš įvairių pasaulio vietų. 

Kodėl verta įsigyti Cooper&Hunter Multi Split R32 grindinį oro kondicionierių?

Cooper&Hunter Multi Split R32 grindinis oro kondicionierius suteikia komfortišką vėsą ir malonią šilumą. Oro temperatūrą namuose renkatės Jūs! Yra ypač kompaktiškas, nes montuojamas palei grindis. Taip kondicionierius leidžia šaltam orui patenki į apatinę bloko dalį, o šiltas oras išpučiamas statmenai aukštyn, todėl oras įšyla efektyviai ir sparčiai. Itin plonas korpusas – 215 mm. „G-Matrik“ technologijos dėka kompresorius veikia sklandžiai, stabiliai ir itin tyliai. Nuostabus įrenginys, kai norisi pastebimo rezultato, neužimant namuose daug vietos.

Naudojamas R32 šaltnešis

Mažesnis GWP, didesnis įrangos efektyvumas – naudojamas R32 šaltnešis. Tai naujas šaltnešis, žymiai ekologiškesnis. Naujo šaltnešio dėka galima sumažinti GWP kiekį sistemoje. Nors tiesioginio draudimo parduoti R410A šaltnešį nėra, Europos Sąjunga nustatė priemones, skirtas palaipsniui sumažinti jo naudojimą iki minimumo. Nuo 2025 metų R410A šaltnešio naudojimas bus draudžiamas atskirose split sistemose, įskaitant visus oro šilumos siurblius.

Cooper&Hunter Consol Inverter R32 grindinis oro kondicionierius leis mėgautis komfortu tyliai ir efektyviai – tobula poilsio kokybė

  • Diapazonas nuo -20 šildymo režimu ir ° C iki + 48 ° C šaldymo režimu.
  • Pažangi atsišaldymo technologija.
  • Saugus naudoti.
  • Energiją taupantis veikimo režimas.
  • Turborežimas.
  • Valdomas belaidžiu pultu.
  • Tiksliausias temperatūros valdymas 0,5 ° C tikslumu.

Produkto savybės

  • Tolygus oro paskirstymas – oro srautas nukreipiamas kairėn-dešinėn ir paskirstomas po visą patalpą. Integruotas automatinis režimas SWING tolygiam oro išsklaidymui. Plataus kampo žaliuzės, oro tiekimo valdymas iš įrenginio apačios ir viršaus. Komfortas ir optimali temperatūra visuose namų kampeiuose!
  • Prie šio vidaus bloko prijungiamas išorinis blokas, taip sukuriama komfortiška temperatūra, maksimalus našumas, o abiejų blokų darbas beveik begarsis.

  • Nepriekaištingas dizainas – balta spalva, deranti prie visų namų interjero sprendimų.

Techninė modelių specifikacija

Cooper&Hunter Multi Split R32 grindinio oro kondicionieriaus vidaus blokas

Papildoma informacija

Gamintojas

Cooper&Hunter

Modeliai

2,8 kW CHML-IK09RK, Cooper&Hunter, 3,75 kW CHML-IK12RK, Cooper&Hunter, 5,33 CHML-IK18RK, Cooper&Hunter

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl Cooper&Hunter Multi Split R32 grindinio oro kondicionieriaus vidaus blokas