Akcija!

Cooper&Hunter Multi Split ALPHA/Veritas NG(I) sieninio oro kondicionieriaus vidinis blokas

232.32396.88

Inovatyvi įranga, išmaniems patalpų klimato sprendimams

Cooper&Hunter – išmanūs konstrukciniai sprendimai, šiuolaikiškas dizainas ir patogumas. Šio prekės ženklo klimato kontrolės įrenginys užtikrins aukštą kokybės lygį, unikalias technines savybes, inovatyvumą ir modernų dizainą, kuris derės Jūsų namuose ir  palaikys komfortišką temperatūrą.

Akcija! Lizingas tik 4% metinės palūkanos

 

Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Šioje oro kondicionierių serijoje naudojamas R32 šaltnešis

R32 yra naujas šaltnešis, žymiai ekologiškesnis ir turintis tris kartus mažesnį GWP. Naujo šaltnešio dėka galima sumažinti jo kiekį sistemoje ir padidinti įrangos efektyvumą.

Dėl savo išskirtinių savybių R32 išsiskiria labai gerais energijos vartojimo efektyvumo rodikliais. Šaldymo potencialas 1,5 karto didesnis už R410A, o tai reiškia, kad pasiekti norimą temperatūrą reikia mažiau energijos ir mažesnio aušalo kiekio.

Dėl Noise Analysis technologijos įrenginio veikimas yra praktiškai begarsis.

Efektyvaus darbo temperatūrinis diapazonas: nuo -20˚С šildymo režimu, iki +48˚С šaldymo režimu.

Kodėl Cooper&Hunter Multi Split ALPHA/Veritas NG(I)?

Multi Split tipo oro kondicionieriai/šilumos siurbliai – patogus, ergonomiškas ir ekonomiškas būdas turėti tokį mikroklimatą, koks Jums labiausiai tinka ir koks garantuoja komfortabilų buvimą. Išskirtinis Multi Split bruožas – daugiafunkcionalumas leidžiantis maksimaliai panaudoti tobulo mikroklimato kūrimo galimybes. „Cooper & Hunter Veritas“ oro kondicionierius yra patikrintas inverterinis oro kondicionierius, kuris priklauso „Premium“ klasei.

Oro kondicionierius gaminamas pagal naujas Europos technologijas. Ši serija užtikrina puikų energijos vartojimo efektyvumą vėsinimo ir šildymo režimu – A ++ klasės pagal naujausią ES direktyvą „ErP“. Toks oro kondicionierius idealiai tinka bet kuriai patalpai, nesvarbu, ar tai būtų miegamasis, vaikų darželis, biuras ir kitos patalpos, kur reikalinga tiksli, efektyvi, tyli ir daugiafunkcinė sistema.

Cooper&Hunter Multi Split ALPHA/Veritas NG(I) valdomas iš bet kurios vietos

Įmontuotas „WiFi“ modulis leidžia valdyti oro kondicionierių išmaniuoju telefonu, kad ir kur būtumėte.  Galite paleisti arba sustabdyti oro kondicionierių, pakeisti režimą ar nustatyti temperatūrą, kad ir kur būtumėte.

Prie šio vidaus bloko prijungiamas išorinis blokas, taip sukuriama komfortiška temperatūra, maksimalus našumas, o abiejų blokų darbas beveik begarsis.

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su vienu geriausių inžinerijos specialistu Sauliumi Tamuleviciumi, kuris pats yra sukuręs lietuvišką šilumos siurblį oras-vanduo.


  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  2,8 kW CH-S09FTXF-NG(I)), 3,5 kW CH-S12FTXF-NG(I), 5,2 kW CH-S18FTXF-NG(I), 6,45 kW CH-S24FTXF-NG(I)

  Gamintojas

  Cooper&Hunter

  Call Now Button+37065401351