Akcija!

Cooper&Hunter ICY 3 INVERTER R32 oras-oras šilumos siurblys

1,190.641,742.40

A +++ efektyvumo klasės energiją taupanti įranga, išmaniems namų klimato sprendimams

Cooper&Hunter – išmanūs konstrukciniai sprendimai, šiuolaikiškas dizainas ir patogumas. Cooper&Hunter ICY III INVERTER R32 oras-oras šilumos siurblys užtikrins aukštą kokybės lygį, unikalias technines savybes, inovatyvumą ir modernų dizainą, kuris derės Jūsų namuose ir  palaikys komfortišką temperatūrą.

   

Akcija! Lizingas tik 4% metinės palūkanos

 

Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žymų: , Product ID: 16660

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Cooper&Hunter ICY 3 INVERTER R32

Kilmės šalis: JAV
Garantija: 5 metai
Kompresoriaus tipas: inverterinis

Cooper&Hunter – vieni iš populiariausių klimato palaikymo įrenginių pasaulyje 

Nuo 2003 metų Cooper&Hunter kompanijos pagamintos produkcijos su prekiniu ženklu C&H (COOPER&HUNTER) kiekis jau matuojamas milijonais vienetų, COOPER&HUNTER technika užsitarnavo ypač didelį populiarumą skirtinguose kontinentuose, o prekinis ženklas C&H klimato palaikymo įrangos rinkoje tapo kokybės ir patikimumo ženklu. Tai lėmė kruopšti gamybos kokybės patikra, visiška atsakomybė už galutinį produktą ir išraiškinga marketingo strategija – tai kompanijos, kuria pasitiki milijonai žmonių, sėkmės kertiniai elementai. C&H sukūrė unikalią programą: „Tobulo produkto strategija“ ir „Globali kokybės kontrolė“. Taikant ją pasiekė aukščiausius kokybės rodiklius. Oro kondicionieriai ne tik užtikrina aukštus kokybės principus, bet yra ir patogaus valdymo – galima valdyti su nuotolinio valdymo ar laidiniu pulteliu. „COMFORT INNOVATIONS“ – tai prekės ženklo „COOPER & HUNTER“ šūkis. Komfortiška atmosfera su šio prekės ženklo prietaisais jau naudojasi milijonai žmonių iš įvairių pasaulio vietų. 

Naudojamas R32 šaltnešis. Tai naujas šaltnešis, žymiai ekologiškesnis ir turintis tris kartus mažesnį GWP. Naujo šaltnešio dėka galima sumažinti jo kiekį sistemoje ir padidinti įrangos efektyvumą.

Nors tiesioginio draudimo parduoti R410A šaltnešį nėra, Europos Sąjunga nustatė priemones, skirtas palaipsniui sumažinti jo naudojimą iki minimumo. Nuo 2025 metų R410A šaltnešio naudojimas bus draudžiamas atskirose split sistemose, įskaitant visus oro šilumos siurblius.

Cooper&Hunter ICY III INVERTER R32 oras-oras šilumos siurblys pasižymi:

 • Ozone saugus didelio efektyvumo freonas R32;
 • Naujausias inverterio dviejų pakopų kompresorius, todėl įrenginys veikia net esant temperatūrai nuo -30 ° C iki + 54 ° C
 • Apsauga nuo šalčio namuose + 8 ° C; Oro kondicionierius palaikys 8 ° C temperatūrą, neleisdamas užšaldyti patalpos ir naudos kuo mažiau elektros energijos;
 • Specialus veikimo algoritmas, užtikrinantis stabilų ir efektyvų veikimą esant neigiamai temperatūrai lauke, šildantis kompresorių ir talpyklą, lauko bloko ventiliatoriaus greičio reguliatorių;
 • Aukščiausia energijos vartojimo efektyvumo klasė. Energiją taupanti A +++ tipo energijos vartojimo efektyvumo klasė – GENERATON V;
 • „CH 7-SKY Technology“ – sudėtinga filtravimo sistema, pagrįsta septyniais plataus veikimo spektro filtrais Stilingas LED ekranas vidinio bloko skydelyje.
 • Pažangus valdymas AUTO režimu – automatinis darbo režimų keitimas atsižvelgiant į kambario temperatūros pokyčius;
 • Nuotolinio valdymo germicidinė danga;
 • GREEN – FIN – šilumokaičiai su antikorozine danga;
 • Automatinis paleidimas – automatinio perkrovimo funkcija su atminties nustatymais;;
 • Valdymo užraktas.
 • Stilingas LED ekranas vidinio bloko skydelyje
 • Pažangi atsišaldymo technologija.

Cooper&Hunter ICY III INVERTER R32 oras-oras šilumos siurblys ypač patogaus naudojimo, visiškam poilsiui – integruotas Wi-Fi modulis valdyti oro kondicionavimą per išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį (OS: „Android“, „iOS“) iš bet kurios Jums patogios vietos.

Nepriekaištingas dizainas – balta spalva, deranti prie visų namų interjero sprendimų

Filtrai

 • ECO-FRESH – elektrostatinis oro valymo filtras;
 •  „Anti-odor“ – aktyvintos anglies filtras;
 •  „Antibakterinis slopintuvas“;
 • „Anticheminis nanotitano katalizatorius“;
 • Electret dulkių filtras;
 • Katechino filtras;

Privalumai

Miego režimas – SLEEER patogus miego režimas (kelios rankinio nustatymo parinktys). Naudodamas šią parinktį, vartotojas gali mėgautis ramiu nakties poilsiu, nesibaiminti dėl triukšmo lygio miego metu, nes oro kondicionierius dirba ypač tyliai.

Oro jonizatorius „Šaltoji plazma“ –  naujos kartos visiško oro išvalymo technologija. Tai sterilizacija ir dezodoracija saugesnei ir švaresnei aplinkai. Efektyvus jonizatorius apsaugo patalpą nuo blogų kvapų ir kenksmingų dalelių bei bakterijų. Sterilizuoja ne tik orą, praeinantį per oro kondicionierių, bet ir patalpoje esančius paviršius.

Savidiagnostika – įrenginio gedimai rodomi ekrane su klaidų kodais, todėl lengviau diagnozuoti pagrindinių blokų ir režimų veikimo sutrikimus, jų priežastis. 

Tolygus oro paskirstymas – oro srautas nukreipiamas kairėn-dešinėn ir paskirstomas po visą patalpą. Integruotas automatinis režimas SWING tolygiam oro išsklaidymui. Komfortas ir optimali temperatūra visuose namų kampeiuose!

Ypač tylus veikimas – žemas triukšmo lygis – tik 20 dB, vientisas plastikinis korpusas ir nauja besiūlo šilumokaičio technologija užtikrina kuo mažiau pastebimą įrenginio garsą. Komfortas namuose be papildomų rūpesčių!

Kelių greičių ventiliavimas – oro srautas patalpoje paskirstomas pagal individualius poreikius.

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su vienu geriausių inžinerijos specialistu Sauliumi Tamuleviciumi, kuris pats yra sukuręs lietuvišką šilumos siurblį oras-vanduo.


  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  3 kW CH-S09FTXTB2S-NG, 4 kW CH-S12FTXTB2S-NG, 5,4 kW CH-S12FTXTB2S-NG, 7,3 kW CH-S24FTXTB2S-NG

  Gamintojas

  Cooper&Hunter

  Call Now Button+37065401351