Akcija!

Cooper&Hunter CH-HP8.0SINK šilumos siurblys oras-vanduo

3,509.174,235.00

Inovatyvi įranga, išmaniems patalpų klimato sprendimams

Cooper&Hunter – išmanūs konstrukciniai sprendimai, šiuolaikiškas dizainas ir patogumas. Cooper&Hunter CH-HP8.0SINK šilumos siurblys oras-vanduo užtikrins aukštą kokybės lygį, unikalias technines savybes, inovatyvumą ir modernų dizainą, kuris derės Jūsų namuose ir  palaikys komfortišką temperatūrą.

Akcija! Lizingas tik 4% metinės palūkanos

Cooper&Hunter CH-HP8.0SINK techninė charakteristika

Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Kilmės šalis: JAV
Garantija: 3 metai
Kompresoriaus tipas: inverterinis

Efektyvus darbo diapazonas nuo -25 °C iki +48 °C

Cooper&Hunter – vieni iš populiariausių klimato palaikymo įrenginių pasaulyje 

Nuo 2003 metų Cooper&Hunter kompanijos pagamintos produkcijos su prekiniu ženklu C&H (COOPER&HUNTER) kiekis jau matuojamas milijonais vienetų, COOPER&HUNTER technika užsitarnavo ypač didelį populiarumą skirtinguose kontinentuose, o prekinis ženklas C&H klimato palaikymo įrangos rinkoje tapo kokybės ir patikimumo ženklu. Tai lėmė kruopšti gamybos kokybės patikra, visiška atsakomybė už galutinį produktą ir išraiškinga marketingo strategija – tai kompanijos, kuria pasitiki milijonai žmonių, sėkmės kertiniai elementai. C&H sukūrė unikalią programą: „Tobulo produkto strategija“ ir „Globali kokybės kontrolė“. Taikant ją pasiekė aukščiausius kokybės rodiklius. Oro kondicionieriai ne tik užtikrina aukštus kokybės principus, bet yra ir patogaus valdymo – galima valdyti su nuotolinio valdymo ar laidiniu pulteliu. „COMFORT INNOVATIONS“ – tai prekės ženklo „COOPER & HUNTER“ šūkis. Komfortiška atmosfera su šio prekės ženklo prietaisais jau naudojasi milijonai žmonių iš įvairių pasaulio vietų. 

Cooper&Hunter CH-HP8.0SINK šilumos siurblys oras-vanduo garantuoja šildymą iki -25°C

– Darbo temperatūros diapozonas nuo -20°С iki +48°С

Efektyvus patalpų vėsinimas ar šildymas, sanitarinio vandens šildymas – šilumos siurblys neleidžia šaltą žiemą drebėti, o karštą vasarą kentėti alinančio karščio.

Naujos kartos Cooper&Hunter CH-HP8.0SINK šilumos siurblys oras-vanduo pasižymi ypač aukštu energijos efektyvumu ir didesne šilumos galia naudojant mažiau energijos. Sutaupote energijai skiriamas sąnaudas, o namuose visada šilta!

Inverterinis šilumos siurblys pasižymi universaliomis funkcijomis:

 • patalpos šildymas
 • patalpos aušinimas
 • vandens pašildymas iki + 70 °С
 • patalpos šildymas ir vandens pašildymas
 • patalpos aušinimas ir vandens pašildymas
 • automatinis temperatūros palaikymas
 • vandens pašildymas avariniu režimu
 • greitas vandens pašildymas

Kodėl Cooper&Hunter CH-HP8.0SINK šilumos siurblys oras-vanduo?

Cooper&Hunter CH-HP8.0SINK šilumos siurblys oras-vanduo yra patogus sprendimas namų komfortui. Vienas įrenginys – trys funkcijos. Sistemą sudaro lauko įrenginys (išorinis blokas), kuriame naudojamos pažangiausios DC iverter kompresoriaus technologijos. Hidromodulis (vidinis blokas), kuris suteikia galimybę optimaliai naudoti įrenginį. Ir automatinis valdiklis, kuriuo apdorojami signalai iš 7 jutiklių, reguliuojama vandens temperatūra ir optimizuojamas šilumos siurblio elektros energijos suvartojimas. *Boileris (200 L, 300 L) neįeina į bazinę komplektaciją ir yra kompektuojamas papildomai.

 • DC inverter naujos kartos rotorinis kompresorius.
 • Didelio efektyvumo šilumokaitis ir ventiliatorius.
 • Aukštas energijos efektyvumas.
 • Saugus paleidimas ir stabilus darbas diapazone nuo 95V iki 260V.
 • Nedideli išmatavimai
 • Paprasta valdymo sistema.
 • Šilumos siurblio paleidimo funkcija, paleidimo metu sistema naudoja 5A srovę.
 • Kompresoriaus apsaugos sistema.
 • Energijos taupymo funkcija.

Aukšto efektyvumo inverterinis vandens siurblys, atitinkantis Europos ErP direktyvą, gali reguliuoti darbo dažnį pagal faktinę apkrovą. Todėl tai gali pagerinti darbo efektyvumą ir tiksliau kontroliuoti vandens temperatūrą.

Inverterio ventiliatoriaus variklis gali tiksliai reguliuoti oro srautą per šilumokaitį, užtikrinant stabilų sistemos veikimą ir energijos taupymą.

Labai efektyvus plokštelinis šilumokaitis labai pagerina šilumos siurblio veikimą.

Paprastas sistemos įrengimas – hidromodulis (vidinis blokas) gali būti montuojamas bet kurioje Jums patogioje namo vietoje. Nereikalingas dūmtraukis ar požeminės komunikacijos, kurios reikalauja papildomo darbo ir medžiagų išlaidų.

Privalumai

Atitirpinimo režimas – mėgaukitės optimalia temperatūra be papildamos priežiūros.

Pažangus valdymas  – įrenginį galima valdyti prijungus Wi-Fi modulį. Tai ypač patogu, nes miego režimą, oro režimą, išjungimo laiką, temperatūros laikmatį ir šilumos siurblio įjungimo / išjungimo laikmatį galima valdyti telefonu ar kitu išmaniuoju prietaisu.

Miego režimas – Naudodamas šią parinktį, vartotojas gali mėgautis ramiu nakties poilsiu, nesibaiminti dėl triukšmo lygio miego metu, nes oro kondicionierius dirba ypač tyliai.

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su vienu geriausių inžinerijos specialistu Sauliumi Tamuleviciumi, kuris pats yra sukuręs lietuvišką šilumos siurblį oras-vanduo.


  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  8,5 kW CH-HP8.0SINK, 12 kW CH-HP12.0SINM, 16 kW CH-HP16.0SINM

  Gamintojas

  Cooper&Hunter

  Call Now Button+37065401351