Akcija!

Cooper&Hunter CASSETTE INVERTER R32 kasetinis oro kondicionierius

1,529.443,421.88

Inovatyvi įranga, išmaniems komercinių patalpų klimato sprendimams

Cooper&Hunter – išmanūs konstrukciniai sprendimai, šiuolaikiškas dizainas ir patogumas. Šio prekės ženklo klimato kontrolės įrenginys užtikrins aukštą kokybės lygį, unikalias technines savybes, inovatyvumą ir modernų dizainą, kuris derės Jūsų namuose ir  palaikys komfortišką temperatūrą.

Akcija! Lizingas tik 4% metinės palūkanos

 

Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žymų: , Product ID: 16890

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Cooper&Hunter CASSETTE INVERTER R32

Kilmės šalis: JAV
Garantija: 5 metai
Kompresoriaus tipas: inverterinis.

Cooper&Hunter – vieni iš populiariausių klimato palaikymo įrenginių pasaulyje 

Nuo 2003 metų Cooper&Hunter kompanijos pagamintos produkcijos su prekiniu ženklu C&H (COOPER&HUNTER) kiekis jau matuojamas milijonais vienetų, COOPER&HUNTER technika užsitarnavo ypač didelį populiarumą skirtinguose kontinentuose, o prekinis ženklas C&H klimato palaikymo įrangos rinkoje tapo kokybės ir patikimumo ženklu. Tai lėmė kruopšti gamybos kokybės patikra, visiška atsakomybė už galutinį produktą ir išraiškinga marketingo strategija – tai kompanijos, kuria pasitiki milijonai žmonių, sėkmės kertiniai elementai. C&H sukūrė unikalią programą: „Tobulo produkto strategija“ ir „Globali kokybės kontrolė“. Taikant ją pasiekė aukščiausius kokybės rodiklius. Oro kondicionieriai ne tik užtikrina aukštus kokybės principus, bet yra ir patogaus valdymo – galima valdyti su nuotolinio valdymo ar laidiniu pulteliu. „COMFORT INNOVATIONS“ – tai prekės ženklo „COOPER & HUNTER“ šūkis. Komfortiška atmosfera su šio prekės ženklo prietaisais jau naudojasi milijonai žmonių iš įvairių pasaulio vietų. 

Naudojamas R32 šaltnešis. Tai naujas šaltnešis, žymiai ekologiškesnis ir turintis tris kartus mažesnį GWP. Naujo šaltnešio dėka galima sumažinti jo kiekį sistemoje ir padidinti įrangos efektyvumą.

Nors tiesioginio draudimo parduoti R410A šaltnešį nėra, Europos Sąjunga nustatė priemones, skirtas palaipsniui sumažinti jo naudojimą iki minimumo. Nuo 2025 metų R410A šaltnešio naudojimas bus draudžiamas atskirose split sistemose, įskaitant visus oro šilumos siurblius.

Cooper&Hunter CASSETTE INVERTER R32 oro kondicionierius padės mėgautis komfortu tyliai ir efektyviai

Ypač patogaus naudojimo, visiškam poilsiui – galimybė valdyti įrenginį su Wi-Fi , oro kondicionavimas per išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį (OS: „Android“, „iOS“) iš bet kurios Jums patogios vietos.

 • Ozone saugus didelio efektyvumo freonas R32;
 • Apsauga nuo šalčio + 8 ° C; Oro kondicionierius palaikys 8 ° C temperatūrą, neleisdamas užšaldyti patalpos ir naudos kuo mažiau elektros energijos;
 • Pažangi atsišaldymo technologija
 • Paprastas/lengvas montavimas.
 • Daugiapakopė sistemos apsauga.
 • Kompaktiški išmatavimai.
 • Vandens pašalinimo siurblys.
 • Ilgaamžis plaunamas filtras.
 • Itin efektyvus šilumokaitis.
 • Daugiapakopė sistemos apsauga.
 • Valdymui galima pasirinkti vidaus oro temperatūros jutiklį.

Kodėl verta įsigyti Cooper&Hunter CASSETTE INVERTER R32 ?

Cooper&Hunter CASSETTE INVERTER R32 oro kondicionierius yra patogus sprendimas biurams ir verslui, nes įrenginys lengvai gali tilpti į standartinį lubų tinklelį. Užtikrinamas oro srauto paskirstymas, kuris nukreipiamas į visas puses patogiu nuotoliniu valdymu. Komfortiškas darbas net ir per didžiausius karščius, kai norisi būti prie vandens telkinio. „Nordic Commercial INVERTER“ kasečių serijos prietaisai skirti komercinių pastatų priežiūrai. Visuose modeliuose yra inverteriniai kompresoriai, kurie užtikrina agregatų tikslumą ir ilgaamžiškumą. Prietaisuose yra plaunami filtrai ir mažai triukšmo keliantys ventiliatoriai. 

Privalumai

Tolygus oro paskirstymas – integruotas keturių krypčių oro srauto paskirstymas. Oro srautas nukreipiamas kairėn-dešinėn, iš viršaus į apačią ir paskirstomas po visą patalpą. Integruotas automatinis režimas SWING tolygiam oro išsklaidymui. Komfortas ir optimali temperatūra visuose namų kampeliuose!

Savidiagnostika – įrenginio gedimai rodomi ekrane su klaidų kodais, todėl lengviau diagnozuoti pagrindinių blokų ir režimų veikimo sutrikimus, jų priežastis. 

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su vienu geriausių inžinerijos specialistu Sauliumi Tamuleviciumi, kuris pats yra sukuręs lietuvišką šilumos siurblį oras-vanduo.


  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  5,5 kW CH-IC050RK, 8 kW CH-IC071RK, 12 kW CH-IC100RK, 15,5 kW CH-IC140RK, 17 kW CH-IC160RK

  Gamintojas

  Cooper&Hunter

  Call Now Button+37065401351