Akcija!

Cooper&Hunter BLOWER INVERTER R32 ortakinis oro kondicionierius

1,156.763,325.08

Inovatyvi įranga, išmaniems patalpų klimato sprendimams

Cooper&Hunter – išmanūs konstrukciniai sprendimai, šiuolaikiškas dizainas ir patogumas. Šio prekės ženklo klimato kontrolės įrenginys užtikrins aukštą kokybės lygį, unikalias technines savybes, inovatyvumą ir modernų dizainą, kuris derės Jūsų namuose ir  palaikys komfortišką temperatūrą.

Daikin oris.lt

Akcija! Lizingas tik 4% metinės palūkanos

 

Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žymų: , Product ID: 16947

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Cooper&Hunter BLOWER INVERTER R32

Kilmės šalis: JAV
Garantija: 3 metai
Kompresoriaus tipas: inverterinis.

Cooper&Hunter – vieni iš populiariausių klimato palaikymo įrenginių pasaulyje 

Nuo 2003 metų Cooper&Hunter kompanijos pagamintos produkcijos su prekiniu ženklu C&H (COOPER&HUNTER) kiekis jau matuojamas milijonais vienetų, COOPER&HUNTER technika užsitarnavo ypač didelį populiarumą skirtinguose kontinentuose, o prekinis ženklas C&H klimato palaikymo įrangos rinkoje tapo kokybės ir patikimumo ženklu. Tai lėmė kruopšti gamybos kokybės patikra, visiška atsakomybė už galutinį produktą ir išraiškinga marketingo strategija – tai kompanijos, kuria pasitiki milijonai žmonių, sėkmės kertiniai elementai. C&H sukūrė unikalią programą: „Tobulo produkto strategija“ ir „Globali kokybės kontrolė“. Taikant ją pasiekė aukščiausius kokybės rodiklius. Oro kondicionieriai ne tik užtikrina aukštus kokybės principus, bet yra ir patogaus valdymo – galima valdyti su nuotolinio valdymo ar laidiniu pulteliu. „COMFORT INNOVATIONS“ – tai prekės ženklo „COOPER & HUNTER“ šūkis. Komfortiška atmosfera su šio prekės ženklo prietaisais jau naudojasi milijonai žmonių iš įvairių pasaulio vietų. 

Naudojamas R32 šaltnešis. Tai naujas šaltnešis, žymiai ekologiškesnis ir turintis tris kartus mažesnį GWP. Naujo šaltnešio dėka galima sumažinti jo kiekį sistemoje ir padidinti įrangos efektyvumą.

Nors tiesioginio draudimo parduoti R410A šaltnešį nėra, Europos Sąjunga nustatė priemones, skirtas palaipsniui sumažinti jo naudojimą iki minimumo. Nuo 2025 metų R410A šaltnešio naudojimas bus draudžiamas atskirose split sistemose, įskaitant visus oro šilumos siurblius.

Cooper&Hunter BLOWER INVERTER R32 oro kondicionierius užtikrina komfortą namuose 24 valandas

Ypač patogaus naudojimo, visiškam patalpų vėsinimui ar šildymui – oro kondicionavimas net kai Jūsų nėra patalpose! Automatinis režimas palaiko įrenginio veikimą ir neleidžia užšalti visą parą.

 • Ozone saugus didelio efektyvumo freonas R32, todėl sumažinamas energijos suvartojimas 10% daugiau, nei su R410A;
 • Apsauga nuo šalčio + 8 ° C; Oro kondicionierius palaikys 8 ° C temperatūrą, neleisdamas užšaldyti patalpos ir naudos kuo mažiau elektros energijos;
 • Kompaktiški išmatavimai.
 • Ilgaamžis plaunamas filtras.
 • Turbo režimas- turbo parinktis leidžia per kelias akimirkas pasiekti nustatytą temperatūros režimą.
 • Drenažo siurblys.
 • Sausinimo režimas.
 • Pažangi atsišaldymo technologija.
 • Daugiapakopė apsaugos sistema.
 • 24 val. laikmatis.
 • „IFeel“ režimas.

Kodėl Cooper&Hunter BLOWER INVERTER R32 oro kondicionierius ?

Cooper&Hunter BLOWER INVERTER R32 oro kondicionierius yra patogus sprendimas biurams ir verslui, nes ortakinis įrenginys lengvai gali būti montuojamas į ortakius, įrenginio patalpoje net nematysite. Tai ypač nepastebimas įrenginys. Oro tiekimas į kambarį gali būti atliekamas tiesiogiai per difuzorių arba per kanalų sistemą. Šios serijos prietaisai skirti komercinių pastatų priežiūrai. Visuose modeliuose yra inverteriniai kompresoriai, kurie užtikrina agregatų tikslumą ir ilgaamžiškumą. Prietaisuose yra plaunami filtrai ir mažai triukšmo keliantys ventiliatoriai. 

Privalumai

Kelių greičių ventiliatorius – dėl didelio ventiliatoriaus greičio diapazono prietaisas gali pritaikyti savo greitį pagal vartotojo poreikius ir sąlygas. Komfortas ir optimali temperatūra visuose namuose dar greičiau pasiekiamas!

Žemas triukšmo lygis  – vartotojas gali mėgautis ramiu ir nepastebimu įrenginio veikimo garsu. Oro kondicionierius dirba ypač tyliai.

Savidiagnostika – įrenginio gedimai rodomi ekrane su klaidų kodais, todėl lengviau diagnozuoti pagrindinių blokų ir režimų veikimo sutrikimus, jų priežastis. 

Drėgmės pašalinimas – dėl sausinimo programos sumažinamas drėgmės lygis, nekeičiant kambario temperatūros.

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su vienu geriausių inžinerijos specialistu Sauliumi Tamuleviciumi, kuris pats yra sukuręs lietuvišką šilumos siurblį oras-vanduo.


  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  4 kW CH-IDS035RK, 5,5 kW CH-IDS050RK, 8 kW CH-IDS071RK, 12 kW CH-IDH100RK, 15,5 kW CH-IDH140RK, 17 kW CH-ID160RK

  Gamintojas

  Cooper&Hunter

  Call Now Button+37065401351