ORIS.LT LOGO

Cooper&Hunter CONSOL INVERTER R410a oro kondicionierius

A +++ efektyvumo klasės energiją taupanti įranga, išmaniems namų klimato sprendimams

Cooper&Hunter – išmanūs konstrukciniai sprendimai, šiuolaikiškas dizainas ir patogumas. Cooper&Hunter CONSOL INVERTER R410a oro kondicionierius užtikrins aukštą kokybės lygį, unikalias technines savybes, inovatyvumą ir modernų dizainą, kuris derės Jūsų namuose ir  palaikys komfortišką temperatūrą.

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

Cooper&Hunter – vieni iš populiariausių klimato palaikymo įrenginių pasaulyje 

Nuo 2003 metų Cooper&Hunter kompanijos pagamintos produkcijos su prekiniu ženklu C&H (COOPER&HUNTER) kiekis jau matuojamas milijonais vienetų. COOPER&HUNTER technika užsitarnavo ypač didelį populiarumą skirtinguose kontinentuose, o prekinis ženklas C&H klimato palaikymo įrangos rinkoje tapo kokybės ir patikimumo ženklu. Tai lėmė kruopšti gamybos kokybės patikra, visiška atsakomybė už galutinį produktą ir išraiškinga marketingo strategija. C&H sukūrė unikalią programą: „Tobulo produkto strategija“ ir „Globali kokybės kontrolė“. Taikant ją pasiekė aukščiausius kokybės rodiklius. Oro kondicionieriai ne tik užtikrina aukštus kokybės principus, bet yra ir patogaus valdymo – galima valdyti su nuotolinio valdymo ar laidiniu pulteliu. „COMFORT INNOVATIONS“ – tai prekės ženklo „COOPER & HUNTER“ šūkis. Komfortiška atmosfera su šio prekės ženklo prietaisais jau naudojasi milijonai žmonių iš įvairių pasaulio vietų. 

Kodėl verta įsigyti Cooper&Hunter Consol Inverter?

Cooper&Hunter CONSOL INVERTER R410a oro kondicionierius suteikia komfortišką vėsą ir malonią šilumą. Oro temperatūrą namuose renkatės Jūs! Yra ypač kompaktiškas, nes montuojamas palei grindis. Taip kondicionierius leidžia šaltam orui patenki į apatinę bloko dalį, o šiltas oras išpučiamas statmenai aukštyn, todėl oras įšyla efektyviai ir sparčiai. Itin plonas korpusas – 215 mm. „G-Matrik“ technologijos dėka kompresorius veikia sklandžiai, stabiliai ir itin tyliai. Nuostabus įrenginys, kai norisi pastebimo rezultato, neužimant namuose daug vietos.

Integruotas WiFi

Ypač patogaus naudojimo, visiškam poilsiui – integruotas Wi-Fi modulis valdyti oro kondicionavimą per išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį (OS: „Android“, „iOS“) iš bet kurios Jums patogios vietos.

Cooper&Hunter CONSOL INVERTER R410a oro kondicionierius leis mėgautis komfortu tyliai ir efektyviai – tobula poilsio kokybė

 • Diapazonas nuo -15 ° C iki + 48 ° C vėsinant ir nuo -25 ° C iki + 24 ° C šildant;
 • Aukščiausia energijos vartojimo efektyvumo klasė. Energiją taupanti klasė.
 • „Intelligent Preheating“pažangi atsišaldymo technologija – atšildymas  vidutiniškai per 10 minučių ,atitirpinimas 50 minučių kompresoriaus veikimo metu.
 • Saugus naudoti.
 • Energiją taupantis veikimo režimas.
 • Galimybė įdiegti papildomus filtrus (aktyvios anglies, antibakterinį, nanofiltrą, elektrinį dujų).
 • Budėjimo režimas.
 • Patalpos oro temperatūros rodymas (esamos ir nustatytos).
 • Kompresoriaus sklandžiojo paleidimo sistema, neleidžianti paleidimo srovei viršyti 5 A ribos.
 • Turborežimas.

Produkto savybės

 • Nepriekaištingas dizainas – balta spalva, deranti prie visų namų interjero sprendimų.
 • Miego režimas – SLEEER patogus miego režimas (kelios rankinio nustatymo parinktys). Naudodamas šią parinktį, vartotojas gali mėgautis ramiu nakties poilsiu, nesibaiminti dėl triukšmo lygio miego metu, nes oro kondicionierius dirba ypač tyliai.
 • Savidiagnostika – įrenginio gedimai rodomi ekrane su klaidų kodais, todėl lengviau diagnozuoti pagrindinių blokų ir režimų veikimo sutrikimus, jų priežastis. 
 • Tolygus oro paskirstymas – oro srautas nukreipiamas kairėn-dešinėn ir paskirstomas po visą patalpą. Integruotas automatinis režimas SWING tolygiam oro išsklaidymui. Plataus kampo žaliuzės, oro tiekimo valdymas iš įrenginio apačios ir viršaus. Komfortas ir optimali temperatūra visuose namų kampeiuose!

Techninė modelių specifikacija

Cooper&Hunter CONSOL INVERTER R410a oro kondicionierius

Papildoma informacija

Gamintojas

Cooper&Hunter

Modeliai

3.3 kW CH-S09FVX, Cooper&Hunter, 4 kW CH-S12FVX, Cooper&Hunter, 5,5 CH-S18FVX, Cooper&Hunter

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl Cooper&Hunter CONSOL INVERTER R410a oro kondicionierius