Akcija!

BYD premium HVM 11.0 baterija

5,657.36

Battery-Box atitinka aukščiausius saugos standartus, tokius kaip VDE 2510-50 (HVS/HVM/LVS) ir yra apdovanotas daugybe apdovanojimų bei antspaudų. Nepriklausomoje HTW Berlyno universiteto energijos saugojimo inspekcijoje Battery-Box buvo įvertintas kaip efektyviausias akumuliatorius rinkoje.

Akcija! Lizingas tik 4% metinės palūkanos

 

  BYD Battery-Box Premium HVSHVM module battery data sheet

Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žyma: Product ID: 21299

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

BYD premium HVM 11.0 baterija

 • BYD Battery-Box Premium HVM 11.0 yra aukštos įtampos akumuliatorius, tinkantis 1 ir 3 fazių sistemoms su lanksčia moduline sistema ir lygiagrečiu ryšiu
 • Naujoji BYD Battery-Box Premium HVM 11.0 baterijų saugojimo sistema sukurta remiantis gerai žinomomis atmintimis ir turi visas ankstesnes funkcijas.
 • Battery-Box Premium HVM yra akumuliatoriaus modulis, kurio talpa didesnė nei jo pirmtakas. Tolesnė ląstelių technologijos plėtra sumažino sistemos svorį beveik 30%. Taip pat 8 cm sumažintas konstrukcijos gylis. Tai reiškia, kad reikia mažiau grindų ploto. Tuo pačiu metu naujieji įrenginiai atrodo plonesni.
 • Vienas iš svarbiausių dalykų: naujosios saugojimo sistemos turi „apsaugos klasę IP55“. Tai leidžia naudoti ir lauke.
 • BYD Battery-Box Premium HVM akumuliatoriai yra lankstesni ir keičiamo dydžio. Su naujos kartos modeliu prie vienos sistemos dabar galima prijungti iki trijų akumuliatorių bokštų.
 • BYD lieka ištikimas sau, kai reikia pakrauti ir iškrauti. Kiekviena baterija taip pat gali tiekti vardinę talpą, ty 1C. Dėl to naujoji serija idealiai tinka tinkle esančioms, įjungtoms ir atsarginėms bei ne tinklo sistemoms.
 • BYD Premium HVM yra suderinami su Kostal Plenticore Plus, Sungrow Hybrid, GoodWe ET-BT-EH serijomis, taip pat SMA Sunny Boy Storage, Fronius ir Kaco Hybrid Inverteriais.
BYD premium HVM 11.0 baterija

10 metų garantija
su galimybe prasitęsti

Aukštas efektyvumas

Naudojami ličio ferofosfato (LFP) elementai

Paprastas montavimas

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su geriausiais savo srities vadybininkais, kurie padės priimti teisingą sprendimą, atsižvelgiant į Jūsų situaciją ir poreikius.


  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  BYD premium HVM 11.0

  Gamintojas

  BYD

  Call Now Button+37065401351