Brofer plokšteliniai rekuperatoriai RDCD40-50SKC (E) 320-450m3/h

1,856.142,947.56

brofer | oris.lt
Plokšteliniai rekuperatoriai, kurių nominalūs oro srautai 320m3/h ir 450m3/h

Akcija! Lizingas tik 4% metinės palūkanos

Gauti papildomą nuolaidą
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žymų: , , Product ID: 17534

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Kilmės šalis: Italija
Garantija: 2 metai
Naudingumo klasė: A+

brofer | oris.lt
RDCD50SK-ENERGY-oris.lt

Brofer plokšteliniai rekuperatoriai RDCD40-50SKC (E) 320-450m3/h pasižymi aukštu šilumos grąžos efektyvumu – iki 90%, energijos efektyvumo klasė A. Šios firmos produktų serijoje rasite ne tik begalo platų asortimentą, bet ir prekes, kurios stebins inovatyviais inžineriniais sprendimais bei savo kokybe. Rekuperatorių galingumas vyrauja nuo 160 m3 /h iki  470 m3/h, todėl ekologišką bei komfortišką sprendimą namų vėdinimui ras kiekvienas.

Brofer firmos  plokšteliniai rekuperatoriai išsiskiria savo pažangia beviele valdymo kontrolės sistema bei automatine by-pass (patalpų vėsinimo) funkcija.

Daugumos rekuperatorių modeliai pagaminti iš puikių garsą slopinančių daugiasluoksnių plokščių.

Šie aukštu šilumos grąžos efektyvumu pasižymintys rekuperatoriai įmontuojami horizontaliai arba vertikaliai.

Plokštelinis, priešpriešinių oro srautų tipo šilumokaitis pagamintas iš plastiko, toje pačioje vietoje sukomplektuotas kondensato surinkimas.

Įrenginiai sukomplektuoti su standartiniu sintetinio pluošto filtru turinčiu efektyvumą G4, komplektuojant aukštesnės klasės filtrus galima pasiekti ir F7 klasės efektyvumą grynam orui.

Rekuperatorių ventiliatorius yra su EC varikliais (neturinčiais šepetėlių).

rdcd50sk_oris.lt

Entalpinis šillumokaitis yra analogiškas standartiniam plokšteliniam šilumokaičiui, tačiau jo plokštelės yra pagamintos iš patentuotos polimerinės membranos, o ne plastiko. Membranos struktūra tokia, kad iš vienos membranos pusės į kitą gali judėti tik vandens garų molekulės, kurios yra ženkliai mažesnės nei mikrobai ar kvapų molekulės Palyginimui galima prisiminti aukštos kokybės drėgmę praleidžiančią slidinėjimo striukę, kurioje vandens audiniai išgarina prakaitą, bet nepraleidžia lietaus.

Entalpinis šilumokaitis apjungia teigiamas rotacinio ir plokštelinio šilumokaičių savybes: atsparumą šalčiui, aukštą efektyvumą, drėgmės grąžinimą ir higieną.

Šie drėgmę grąžinantys rekuperatoriai yra labai efektyvūs ir tuo pačiu metu ženkliai atsparesni šalčiui nei įprasti plokšteliniai rekuperatoriai (dėl drėgmės grąžinimo šilumokaityje nesusidaro kondensatas, todėl nėra kam užšalti).

Dėl entalpijos funkcijos žiemos mėnesiais išsaugoma kur kas daugiau drėgmės ir patalpų klimatas tampa ženkliai komfortiškesnis.  

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su vienu geriausių inžinerijos specialistu Sauliumi Tamuleviciumi, kuris pats yra sukuręs lietuvišką šilumos siurblį oras-vanduo.
    Papildoma informacija

    Pasirinkite prekės modelį

    RDCD40SKC, RDCD40SKCE, RDCD50SKC, RDCD50SKCE

    Call Now Button+37065401351