3,5kW – 5,0kW Mitsubishi Electric MSY-TP serijos sieniniai oro kondicionieriai

0.00

Mitsubishi_Electric_oris

Mitsubishi Electric oro kondicionieriai – šilumos siurbliai – modernaus dizaino, kokybiški, ilgaamžiai ir ekonomiški įrenginiai.

Tai stiprus prekinis ženklas. Visi produktai kuriami savo laboratorijose, o komponentai gaminami savo gamyklose. Todėl Mitsubishi Electric gali užtikrinti aukštą ir patikimą gaminamų produktų kokybę. Tai ilgalaikė ir saugi investicija, optimalus kokybės, efektyvumo, funkcionalumo ir kainos santykis.

 

Akcija! Lizingas tik 4% metinės palūkanos

Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žymų: , Product ID: 19651

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Gamintojas: Mitsubichi Electric
Kilmės šalis: Japonija
Garantija: 3 Metai
Kompresoriaus tipas: Inverteris

Mitsubishi_electric_oris
2,5kW - 7,1kW Mitsubishi Electric MSZ-HR serijos sieniniai oro kondicionieriai

KONDICIONIERIUS MSY-TP SERVERINĖMS, UŽTIKRINTAS VĖSINIMAS IKI -25ºC!

Įmonės funkcionavimas šiais laikais vis dažniau yra paremtas efektyviai veikiančiomis kompiuterinėmis sistemomis. Kai įrenginėjama serverinė, reikia atkreipti dėmesį į eilę veiksnių, kad būtų padidintas veikimo saugumas ir patikimumas. Ypač svarbu užtikrinti, kad kompiuterinė įranga veiktų optimaliai, kad neperkaistų duomenų bazių serveriai. Nesvarbu, ar bandote atvėsti vieną serverį ar visą serverio kambarį, Mitsubishi Electric turi patirties, kad ištisus metus jūsų serveriai būtų atvėsinti. Su garantuotu vėsinimu iki -25ºC MSY-TP užtikrina reikiamos temperatūros palaikymą ištisus metus ir sumažina riziką jautrios įrangos, kurioje yra itin svarbi informacija, praradimui.

2,5kW - 7,1kW Mitsubishi Electric MSZ-HR serijos sieniniai oro kondicionieriai

SAVYBĖS:

 • Mitsubishi oro kondicionierius skirtas serverinėms, patalpoms, kuriose naudojama kompiuterinė bei įvairi kita IT įranga, o patalpoms reikalingas vėsinimas ištisus metus. Garantuotos ekonomiško veikimo temperatūros ribos vėsinant net iki -25 °C. Šaltnešis R32. Papildomai galima užsisakyti WiFi modulį.
 • Kompaktiškas ir stilingas baltos spalvos dizainas
 • Efektyvus aušinimas
  • Labai efektyvus energijos vartojimas, naudojant mažai GWP šaltnešį
  • Savaitinis laikmatis leidžia lengviau kontroliuoti temperatūrą
  • Aušinimas iki -25 ° C lauko temperatūros

R32 šaltnešis

Tai naujas šaltnešis, žymiai ekologiškesnis ir turintis tris kartus mažesnį GWP. Naujo šaltnešio dėka galima sumažinti jo kiekį sistemoje ir padidinti įrangos efektyvumą.

Nors tiesioginio draudimo parduoti R410A šaltnešį nėra, Europos Sąjunga nustatė priemones, skirtas palaipsniui sumažinti jo naudojimą iki minimumo. Nuo 2025 metų R410A šaltnešio naudojimas bus draudžiamas atskirose split sistemose, įskaitant visus oro šilumos siurblius.

R32 254 oris
Mitsubishi Electric MELCloud

INTEGRUOTAS WI-FI

Integruotas WiFi per Mitsubishi Electric MELCloud programėlę leidžia jums pilnai kontroliuoti šilumos siurblio darbą nesvarbu, kur bebūtumėte – ar gulėtumėte namuose ant sofos, ar keliautumėte toli nuo namų.

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su vienu geriausių inžinerijos specialistu Sauliumi Tamuleviciumi, kuris pats yra sukuręs lietuvišką šilumos siurblį oras-vanduo.


  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  3,5kW MSY-TP35VF+MUY-TP35VF, 5,0kW MSY-TP50VF+MUY-TP50VF

  Gamintojas

  Mitsubishi Electric

  Call Now Button+37065401351