ORIS.LT LOGO

2,5kW – 5,0kW Mitsubishi Electric MSZ-LN-VGHZ serijos sieniniai oro kondicionieriai

Mitsubishi Electric oro kondicionieriai – šilumos siurbliai – modernaus dizaino, kokybiški, ilgaamžiai ir ekonomiški įrenginiai.

Tai stiprus prekinis ženklas. Visi produktai kuriami savo laboratorijose, o komponentai gaminami savo gamyklose. Todėl Mitsubishi Electric gali užtikrinti aukštą ir patikimą gaminamų produktų kokybę. Tai ilgalaikė ir saugi investicija, optimalus kokybės, efektyvumo, funkcionalumo ir kainos santykis.

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

"Mitsubishi Electric" prisideda prie tvarios visuomenės

MITSUBISHI ELECTRIC aplinkosaugos deklaracija: „Per platų spektrą technologijų ir veiklos sričių, skirtų namams, biurams, gamykloms, infrastruktūrai ir netgi kosmoso erdvei, mes prisidedame prie tvarios visuomenės puoselėjimo“.

Gamintojas: Mitsubichi Electric
Kilmės šalis: Japonija
Garantija: 5 Metai
Kompresoriaus tipas: Inverteris

Mitsubishi Electric VL-100U5E

4 spalvų pasirinkimai

Naujieji MSZ-LN-VGHZ šilumos siurbliai yra MITSUBISHI ELECTRIC pasididžiavimas. Dėl įspūdingo dizaino ir spalvų gamos jie nepalieka abejingų. Netgi nuotolinio valdymo pultelio spalva priderinta prie vidinio įrenginio spalvos. Galima rinktis iš keturių spalvų paletės: įprastą baltą, perlų baltumo, raudonos ir juodos spalvos vidinius įrenginius. Kad ir kurią spalvą pasirinksite, šis šilumos siurblys neabejotinai taps išskirtine namų interjero detale!

R32 šaltnešis

Tai naujas šaltnešis, žymiai ekologiškesnis ir turintis tris kartus mažesnį GWP. Naujo šaltnešio dėka galima sumažinti jo kiekį sistemoje ir padidinti įrangos efektyvumą.

Nors tiesioginio draudimo parduoti R410A šaltnešį nėra, Europos Sąjunga nustatė priemones, skirtas palaipsniui sumažinti jo naudojimą iki minimumo. Nuo 2025 metų R410A šaltnešio naudojimas bus draudžiamas atskirose split sistemose, įskaitant visus oro šilumos siurblius.

"Hyper Heating" technologija

Dėl įdiegtos HYPER HEATING technologijos naujųjų MSZ-LN-VGHZ serijos šilumos siurblių nominalioji šiluminė galia išlaikoma net iki -15ºC. Gamintojas garantuoja efektyvų ir ekonomišką šilumos tiekimą iki -25ºC, tačiau atlikti bandymai parodė, kad šis įrenginys veikia net iki -35°C šalčio! Taigi, net atšiauriausiomis dienomis šis šilumos siurblys geba aprūpinti patalpas reikalinga šiluma. Itin aukšti sezoninio naudingumo koefiecientai (tiek šildymo, tiek ir vėsinimo) užtikrina nedideles eksploatavimo sąnaudas.

Integruotas WiFi

MSZ-LN-VGHZ šilumos siurbliuose gamykliškai integruotas WIFI adapteris, prisijungus per Mitsubishi Electric MELCloud programėlę, leidžia jums pilnai kontroliuoti šilumos siurblio darbą nesvarbu, kur bebūtumėte – ar gulėtumėte namuose ant sofos, ar keliautumėte toli nuo namų. Paprasčiau ir būti negali -pasirinkus tinklą ir suvedus slaptažodį, automatiškai prisijungsite prie MELCloud bei galėsite pilnai valdyti savo įrenginį.

Produkto savybės

img
  • MSZ-LN-VGHZ serijos šilumos siurbliai turi įdiegtą dar pažangesnį unikalų 3D infraraudonųjų spindulių temperatūrinį jutiklį “I-see”, kuris leidžia pilnai kontroliuoti įrenginio funkcijas ir sumažinti elektros sąnaudas. Būtent dėl šio jutiklio, šilumos siurblys geba labai tolygiai paskirstyti šilumą ar vėsą visoje erdvėje. „I-see“ jutiklis yra toks išmanus, kad jaučia, kurioje kambario vietoje yra žmonės ir pagal tai pritaiko įrenginio darbą – jis „įsimena“, kuriose vietose jūs praleidžiate daugiausia laiko ir ten visada palaiko komfortiškiausią temperatūrą.
  • Jūs taip pat galite nustatyti, kad šilumos siurblys orą pūstų link jūsų arba atvirkščiai. Tai ypač aktualu vėsinimo metu, kadangi apsaugo jus nuo peršalimo ir diskomforto
  • Kai kambaryje nieko nėra, priklausomai nuo darbo režimo, oro srauto temperatūra gali būti automatiškai sumažinama arba padidinama dviem laipsniais. Tarsi nereikšmingas pokytis, tačiau ilguoju laikotarpiu tai leidžia nemažai sutaupyti.
Techninė modelių specifikacija

2,5kW – 5,0kW Mitsubishi Electric MSZ-LN-VGHZ serijos sieniniai oro kondicionieriai

Papildoma informacija

Gamintojas

Mitsubishi

Modeliai

2,5kW MUZ-LN25VGHZ2 + MSZ-LN25VG2W Baltas, Mitsubishi Electric, 2,5kW MUZ-LN25VGHZ2 + MSZ-LN25VG2V Tekstūrinis baltas, Mitsubishi Electric, 2,5kW MUZ-LN25VGHZ2 + MSZ-LN25VG2B Juodas, Mitsubishi Electric, 2,5kW MUZ-LN25VGHZ2 + MSZ-LN25VG2R Raudonas, Mitsubishi Electric, 3,5kW MUZ-LN35VGHZ2 + MSZ-LN35VG2W Baltas, Mitsubishi Electric, 3,5kW MUZ-LN35VGHZ2 + MSZ-LN35VG2V Tekstūrinis baltas, Mitsubishi Electric, 3,5kW MUZ-LN35VGHZ2+ MSZ-LN35VG2B Juodas, Mitsubishi Electric, 3,5kW MUZ-LN35VGHZ2 + MSZ-LN35VG2 Raudonas, Mitsubishi Electric, 5,0kW MUZ-LN50VGHZ2 + MSZ-LN50VG2W Baltas, Mitsubishi Electric, 5,0kW MUZ-LN50VGHZ2 + MSZ-LN50VG2V Tekstūrinis baltas, Mitsubishi Electric, 5,0kW MUZ-LN50VGHZ2 + MSZ-LN50VG2B Juodas, Mitsubishi Electric, 5,0kW MUZ-LN50VGHZ2 + MSZ-LN50VG2R Raudonas, Mitsubishi Electric

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl 2,5kW – 5,0kW Mitsubishi Electric MSZ-LN-VGHZ serijos sieniniai oro kondicionieriai